7/24 Canlı Destek

YENİ NESİL ÖDEME SİSTEMİ UKASH

YENİ NESİL ÖDEME SİSTEMİ UKASH

İnternet sürekli gelişmekte olan ve milyonlarca insanın birbiriyle iletişim kurabileceği son derece gelişmiş bir teknolojidir. Yakın zamanda ortaya çıkmasına rağmen günümüzde neredeyse herkesin kullanmaya başladığı bir sistem haline gelmiştir. İnternette araştırma yapmak , iletişim kurmak , sörf yapmak dışında yapabileceğimiz bir çok şey vardır. Günlük hayatta zamanımızdan çalan şeyleri internet üzerinden kolay bir şekilde yapmak mümkündür.

Ukash sistemi’de internet teknolojisiyle gelişmiş olan bir sistemdir. İnternette binlerce yerli yabancı alışveriş sitesinden kolayca alışveriş imkanı sunar. Ukash sistemi ingilteredeki bir firma tarafından ortaya çıkmış daha sonra bütün dünyanın kullandığı bir sistem haline gelmiştir. İnternet üzerinden en güvenli alışverişi sağlayan ukash sizin hiçbir özel ve kimlik bilginizi almaz. Bu yüzden bir çok insan bunu tercih etmektedir. Çünkü güvenli olmayan birçok ortamda kredi kartı numarası, t.c. numarası gibi özellerini paylaşmak istemeyen insanlar ukash kartlarına yönelmiştir. 19 haneli bu kartı internet üzerinden yapabileceğiniz neredeyse tüm alışverişlerinizde kullanmanız mümkündür. Alışveriş sitesine girdiğinizde ödeme seçeneklerde ukashı işaretleyip 19 haneli numaranızı oraya yazmanız yeterli olacaktır. Euro şeklinde çalışan ukash sisteminde yaptığınız ödeme kartın içindeki paradan daha az ise ukash size otomatik olarak yeni bir şifre verecek ve hiçbir şekilde boş yere para kaybetmenizi engelleyecektir. ukash kart sistemi son derece güvenli ve popüler bir sistemdir.


 • samet kara 30 November 2012 at 23:47

  Bana anlattıklarında gercekten cok şaşırdım bu sistemi ve korktum ilk başlarda kullanmakta ama şuan buraya gelerek korkamadan istedigim kadar alışveriş yapabiliyorum.

 • Gamze 03 January 2013 at 07:05

  online ödemeler için artık kredi kartı kullanmıyorum ve bu konuda kendimi gerçekten avantajlı hissediyorum. benim için en büyük artılarından biri kişisel bilgilerimi paylaşmıyor olmam. bunun dışında hızlı ve kolay online işlemler yapabiliyorum. ukash hizmetinde emeği geçen herkese teşekkürler.

 • Yalçın 01 April 2013 at 15:07

  yeni nesil ödeme sistemi ukash karttır. satın aldığım günden bu yana kredi kartım kullanmadığımı belirtmek isterim. üstelik ukash için sadece bir kez ödeme yapıyorsunuz ve ardından faiz ya da herhangi bir komisyon bedeli vermek zorunda kalmıyorsunuz. herkese tavsiye ederim.

 • Mahmut 03 April 2013 at 12:09

  ukash kart kullanıyorum çünkü kredi kartım yok. ayrıca kredi kartına ihtiyacım da yok. çünkü bütün online işlemlerin için ukash kartımı kullanıyorum vr hiçbir sorun yaşamadan ukash kartımla istediğim ürünü satın alabiliyorum. kredi kartı olmayan ya da kullanmak istemeyen herkese tavsiye ederim.

 • Hüseyin Özdoğan 11 April 2013 at 19:00

  kısa bir süre önce ukash kart satın aldım ve sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. ancak ukash kart limitleri konusunda bir şey sormak istiyorum. ukash kartın en yüksek limiti 250 euro mu? yani istersek daha yüksek limitli bir ukash satın alabiliyor muyuz? cevaplarsanız sevinirim.

 • Zafer Petek 11 April 2013 at 19:02

  bende ukash kart limitleri konusunda bir şey danışmak istiyorum. hüseyin bey yüksek limit konusuna değinmiş. bende belirtilen limitler dışında bir ukash almam mümkün mü diye soracaktım? yani istersem 120 euro ya da 215 euro gibi limitlerde ukash kart satın alabiliyor muyum?

 • Osman Şahin 11 April 2013 at 19:04

  ukash tam istediğim gibi bir online ödeme sistemi. online ödemelerde beni rahatsız eden en önemli olay yani kişisel bilgilerin paylaşılması ukashta yok ve ben bu nedenle ukash kartı tercih ediyorum. birçok sitede online alışveriş yapabilmem de elde ettiğim avantajlardan biri oluyor. teşekkürler.

Yorum Yazın