7/24 Canlı Destek

YASAL UYARI ! !

yasal-uyari Astropay ve paykasa internet için üretilmiş en kullanışlı, en basit, en kolay ve en güvenli nakit ödeme çözümüdür. Internet alışverişlerinizde neredeyse nakit ile alışveriş yapmaya eşdeğerdir. Elinde nakit bulunduran alıcıların, herhangi bir kayıt ve kredi/banka kartına ihtiyaç duymadan alış veriş yapmasını sağlar. Her ne kadar internet üzerinde entegreli binlerce site astropay ve paykasa  ile satış yapmakta ise de kart sahibinin alış veriş yaparken dikkat etmesi gereken noktalar vardır.

Alışveriş yaptığı site bulunduğu ülke kurallarına göre YASAL MIDIR?
Bizler bayi olarak astropay ve paykasa ile yaptığımız anlaşmaya göre astropay ve paykasa pin kodlarının satışını yapmaktayız.

 

Ancak paykasa ve astropay pin kodunu satın alan müşteri alışveriş yapacağı siteleri kendi inisiyatifine göre seçecektir.

yasal-alisveris Bu nedenle burada biz nihai kullanıcıyı bir kez daha bu konuda kendi çıkarları adına uyarmayı görev biliyoruz. Kesinlikle yasal olmayan sitelerden pin kartlarınız ile veya bir başka şekilde alışveriş yapmayınız. Ola ki yaptınız. Bu durumda karşılaşacağınız hukuki yaptırımlardan ne bu kartların tasarlayıcısı ve üreticisi, ne satıcı olarak biz bayiler, ne de alım yaptığınız web sitelerinin sahip ve/veya ortakları ile çalışanları asla sorumlu tutulamaz. Astropay, paykasa veya diğer ödeme yöntemleriyle alışveriş yapacağınız siteyi kullanırken kendi inisiyatifinizle hareket ediyorsunuz.

Sitemiz sahip ve ortakları yasal olmayan kullanımları asla önermez, yönlendirmez böyle konularda bilgi vermez ve ayrıca herhangi bir yasal yaptırımla karşılaşmamanız için de siz müşterilerimizi ciddiyetle bir kez daha uyarmayı görev bilir.

 

SON SÖZ OLARAK;

İllegal yani yasal olmayan işlemlerinizin sonuçları asla şirketimiz sahip, ortak ve çalışanlarını bağlamayacaktır.

Satış Sözleşmesini okumak için tıklayınız.