7/24 Canlı Destek

World Warcracft Ukash

ukash-world-of-warcraft Bilgisayar sistemleri arasında en büyük gelişimi gösterenler özellikle son dönemde bilgisayar oyunları olmuştur. Bilgisayar oyunları her dönede farklılık göstermekte ve gelişimine devam etmektedir. Daha çok farklı alanlarda yaptıkları ile gündeme gelen oyunlar bilinçli olarak oynandığında gençlerin beyin yapısına farklı faydalar sunmaktadır. İçerdikleri kurguları sayesinde her zaman aktif olan beyin yapısı daha da hareketlenmektedir. Bilgisayar oyunları içerisinde ise online oyunların yeri farklıdır. Online oyunların kurulum gerektirerek oynanıyor olması görsellik ve mantığın hat safhaya ulaştığının göstergesidir. Özellikle son dönemlerde artan bu oyunlar arasında sadece en iyileri tutunmayı başarmıştır. Dünya devi şirketler yapmış olsa dahi en güzel oyunlar sadece kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaranlar olmuştur.

MMORPG oyunlar dünya üzerinde en etkili olan oyunlardır. Bu oyunların içerisinde kişiler dünyanın herhangi bir yerindeki oyun kullanıcısı ile aynı anda aynı yerde olabilme ihtimaline sahiptir. Bu sayede oyunlardan elde edilen haz ve rekabet ruhu artmakta ve oyunlar gelişmeye devam etmektedir. Tüm dünyanın sevgili kısa adı ile WoW tam adı ile World of Warcraft bu alanda çeşitli rekorlara imza atmayı başarmıştır. Bunun altında yatan temel istemlerinin kullanıcıların istediği seviyede olmasıdır. 12 milyon kullanıcıyı oyunda bulundurması ile Guinness rekorlar kitabına Nisan 2008 yılında kırılması zor bir rekor ile giriş yapmıştır. Sevenlerinin hayranlık ile oynadığı bu oyun online oyunlar arasındaki pazarın yarısından daha fazla bir alanı kapsayarak gereken seviyeye ulaşmayı başarmıştır. Bu oyunlardan elde edilen haz oyuncular arasında tatlı bir rekabete sebep olmaktadır. Bu ortamda kişiler arasında yaşanan rekabet ile daha iyi olma düşüncesi verilmektedir. Her zaman daha iyisini isteyen toplumlarda gelişmişlik seviyeleri artış göstermekte ve yapısal karakterlerin kökleri oluşmaktadır. Sağladığı avantajlar gibi sunduğu yapılar ile de her zaman gündemde olmayı başaran WoW’u ücretsiz olarak oynamak mümkün olduğu gibi daha gelişmiş yapılara ve karakterlere sahip olarak da oynamak mümkündür. Bu duruma sahip olmak için ise farklı paketlere sahip olmalısınız. Cüzi miktarlardaki ücretler ile oyun keyfiniz daha da katlanacaktır. Farklı siteler üzerinden alışveriş yaparak kişisel güvenliğinizi riske atmayınız. Resmi site üzerinden yapacağınız alışverişlerde birçok avantaj sunulmaktadır. Bu avantajların en başında ise ukash gelmektedir.

Ukash kart ile ödeme yapmak hem güvenli hem de hızlıdır. İçeriğindeki yüksek şifreleme özellikleri sayesinde size ve sevdiklerinize aradığınız güven ve gizliliği sunacaktır. Resmi oyun sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde bu kartı kullanabilirsiniz. Her alışverişte biraz daha seveceğiniz kartınız ile heyecan ve macera her zaman sizinle olacaktır. Günün istediğiniz saati size hizmet veren yapısı ile sıradan banka kartlarından çok daha etkili bir ödeme aracıdır. Üstelik bu kartı satın alırken de sizden herhangi bir bilgi istenmediği için farklı bir ödeme yapacak mıyım sorusuna da kökten çözüm bulmuş olacaksınız. Her adımda sizi kendine bağlayacak ukash kart ile oyunda heyecan aralıksız olarak devam ederken size de güvenin güzelliklerini yaşamak ve bu tada ortak olmak kalacaktır.

Oyun keyfinizin sürekli olması ve oyunlardan aldığınız hazzın artması için en güzel yöntem olan ukash ile tüm dertlerinize çözüm bulacaksınız. İnternet üzerinden alışveriş yapmanın dünyadaki en hızlı ve gizli yolu olan bu sistem size de aradıklarınızı sunarak keyif ve eğlence hediye edecektir. Sıradan yöntemlerden farklı yapısı sayesinde her zaman kullanıcı memnuniyeti öngören bu kartı resmi site üzerinden kullanarak oyunda gelişmeye devam ederek yenilmezlik yolunda önemli adımlar atmayı başarabilirsiniz.


  • Hakan Kır 11 April 2013 at 00:17

    ukash kartım ile world warcraft oyunu için online ödemelerde bulunuyorum. sıklıkla oynadığım bir oyun olması nedeniyle world craftın başından ayrılamıyorum ve bazı levellerde ukash ile ödeme yapmam gerekiyor ve bende bunun için kredi kartımı değil, ukash kartımı kullanıyorum. rahat ediyorum :)

  • Selim 11 April 2013 at 00:19

    ukash kart online alışverişlerde oldukça etkili bir sanal kart. ancak ukash ile aynı zamanda oyunlar içinde ödeme yapılıyor ve bende bu avantajdan sonuna kadar yararlanıyorum. internet üzerinde kredi kartı kullamayı tercih etmeyenler için bence ukash kart oldukça önemli bir konumda yer alıyor.

  • Ahmet 12 May 2013 at 16:20

    ukash kart sayesinde oyunlar için ödeme yapabiliyorum. ukash kartımı kısa süre önce aldım ve sırf worl craft gibi oyunlara ödeme yapabilmek için bu sanal karta sahip oldum. çünkü oyunlar için kredi kartı ile ödeme yapmaya sıcak bakmıyorum, ancak ukash bana bu konuda çok yardımcı oluyor.

Yorum Yazın