7/24 Canlı Destek

Ukashla Online Para Transferi

  • 13 May 2013

Ukash kartla online para transferi yapmak ve 14 binden fazla alışveriş sitesinde alışveriş yapmak mümkündür. Kullanıcıları için birçok avantajı bir arada sunan ukash, sektörün en çok kullanılan sanal kartları arasında yer almaktadır. Bunun yanında ukash kartla para transferi oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Çünkü ukash ile yapılan online işlemlerde sadece 19 haneli pin numarası kullanılmaktadır. Bu pin numarası online işlemlerin hızlı yapılmasını sağlamakta ve bunun yanında kredi kartında olduğu gibi gereksiz zaman kayıplarının yaşanmasını önlemektedir. Ukash kart ile online para gönderimi için sadece ukashın sahip olduğu 19 haneden oluşan pin numarasının kullanılması yeterli olmaktadır.

Ukash ile para transferi nasıl yapılır?

Ukash kart ile yapılan tüm para transferleri oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Çünkü ukash kart online işlemler sırasında sadece 19 haneden meydana gelen ukash pin kodunu kullanmakta ve bu sayede işlemler daha kolay ve hızlı yapılmaktadır. Bunların yanı sıra ukash kart, oyun sitelerine online para gönderimi yapabilen bir sanal kredi kartı olmaktadır. Bu kart sayesinde başta skype sitesi olmak üzere birçok facebook oyun sitesinde bulunan kullanıcı hesabına online para göndermek mümkündür.

Ukash kart pin kodu ile yapılan işlemlerin kredi kartı kullanımından ayrıldığı bir nokta bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi online işlemlerin daha hızlı yapılabilmesidir. Kredi kartları ile yapılan online işlemlerde genelde kullanıcılardan pek çok farklı bilgi istenmektedir. Ancak ukash kartta bu durum söz konusu değildir. Ukash kart ile yapılan online işlemler sırasında sadece ukash pin kodunun girilmesi yeterli olmaktadır.

Siz de ukash kart ile ayrıcalıklı bir ödeme sistemine dahil olmak istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeyin ve bir an önce sektörün en etkili sanal kredi kartlarından birine sahip olun.


Yorum Yazın