7/24 Canlı Destek

Ukashla Komisyon Bedeli Ödemeyin

  • 12 May 2013

Ukash kart ile siz dee komisyon bedeli ödemez ve online işlemlerinizi herhangi bir masraf yapmadan kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken ukash satışı yapan sitelerden birine giriş yaparak ukash kart satın almak ve bunun ardından kısa sürede istenen online alışverişlere ulaşmak olmaktadır. Ukash kart, kullanıcıları için oldukça önemli faydalar sağlayan bir sanal kredi kartıdır ve ukash kart için sadece satın alma sırasında ödeme yapılmakta ve bunun ardından herhangi bir şekilde ödeme yapılmamaktadır. Bu nedenle sektörün en çok tercih edilen sanal kredi kartı haline gelen ukash, masrafsız ve komisyon bedeli ödetmeyen bir sanal kart olarak hizmet vermektedir.

Ukash kart ile online alışverişler nasıl olur?

Ukash kartla yapılan tüm online alışverişler oldukça kolay bir şekilde olmaktadır. Online alışverişleri güvenli bir ortamda yapan ukash kart, sahip olduğu 19 haneden oluşan pin numarasını kullanarak online işlemlerin daha hızlı ve kolay yapılmasına imkan tanımaktadır. Ayrıca ukash kart, kullanıcılarını sonradan faiz ve komisyon bedeli gibi ödemelerle karşı karşıya bırakmamaktadır. Çünkü ukash kart satın alırken sadece bir kez ödene yapılmakta ve bunun ardından tekrar ödeme yapılmamaktadır.

Ukash kart, türm kullanıcılar için oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Bu nedenle ukash kart sektörün en çok kullanılan sanal kredi kartları arasında yer almaktadır. Bunun yanında ukash kart ile 14 binden fazla online alışveriş sitesinde işlem yapmak mümkündür. Ayrıca ukash ile facebook oyun ve online oyun (lol / candy crash saga vb.) sitelerine online para transferi işlemleri de kolaylıkla yapılabilmektedir. Yine ukash pin kodu kullanılarak yapılan bu işlemler oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Ukash kart ile siz de etkili bir ödeme sistemine sahip olmak için hiç durmayın ve hemen bir ukash kart satın alın.


Yorum Yazın