7/24 Canlı Destek

Ukashla Kart Bedeli Ödemeyin

Ukash karta sahipseniz, kesinlikle yıllık kart kullanım bedeli ödemez ve online işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Ukash kart, kredi kartlarında olduğu gibi kart kullanım ücreti meydana getirmeyen bir sanal kredi kartı olmaktadır. Bunun yanında ukash sayesinde kısa zaman içerisinde istenen sonuçlara ulaşmak ve hızlı bir online alışveriş yapmak mümkündür. Ayrıca ukash sanal kredi kartı, kullanılmasının ardından herhangi bir faiz ya da komisyon bedeli ile kullanıcılarının karşısına çıkmamaktadır. Bunun yanında ukash kart için ödenen tek ücret, sadece satın alma aşamasında ödenmektedir. Bunun ardından ukash kart nasıl kullanılırsa kullanılsın, kullanıcılarını kesinlikle borçlu bir duruma getirmemektedir.

Ukash kart neler sunar?

Ukash kart ile dünya genelinde bulunan 14 binden fazla sitede online alışveriş yapmak mümkündür. Bunun yanında ukash kart, kredi kartı ile yapılan birçok işi kolayca yapabilmekte ve bunun yanında online alışverişlerde güvenli bir ödeme hizmeti meydana getirmektedir. Ukash kart sayesinde risksiz bir online alışveriş yapmak her zaman mümkündür. Çünkü ukash kart sadece 19 haneden oluşan pin numarası ile ödemelerin yapılmasını sağlamakta ve bu sayede ortaya çıkacak dolandırılma gibi durumları tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Diğer yandan ukash pin kodu ile online alışveriş yapmak tüm işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Kredi kartları ile yapılan online işlemlerde kullanıcılardan birçok bilgi istenmekte ve bu durum önemli ölçüde zaman kaybına neden olmaktadır. Bu nedenle ukash kart gereksiz zaman kayıplarını önleme açısından oldukça büyük bir önem arz etmektedir.

Ukash kastın kullanıcıları için sunduğu etkili özelliklerden biri de ukash bozdurma işlemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu uygulama sayesinde isteyen herkes kart limitinde bulunan parayı tercih ettiği herhangi bir hesaptan nakit olarak çekme şansına sahip olmaktadır.


Yorum Yazın