7/24 Canlı Destek

Ukashla İşlem Ücreti Ödemeyin

  • 16 May 2013

Ukash kart ile yaptığınız online işlemlerde hiçbir zaman işlem ücreti ödemez ve tüm işlemlerinizi herhangi masraf yapmadan gerçekleştirirsiniz. Ayrıca ukash kart yıllık işlem ücreti alınmayan bir sanal kredi kartıdır. Bilindiği gibi kredi kartlarında yılda iki kez kart kullanım ücreti ve işlem ücreti gibi bedeller ödenmektedir. Ancak ukash kart kullanıcıları bu tür sorunlarla uğraşmaz ve sadece ukash kartlarını ilk kez satın aldıklarında ödeme yaparlar. Bu ödemenin ardından online işlemlerde hiçbir şekilde borçlandırılmazlar ve kartlarını istedikleri gibi herhangi bir faiz ya da komisyon bedeli ödemeden kullanılar.

Ukash ayrıcalıkları nelerdir?

Ukash kart, online işlemlerin hızlı ve güvenli bir çatı altında gerçekleştirilmesinde oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. 14 binden fazla sitede kullanıcıların online ödeme yapmasını sağlayan ukash, online alışveriş sektörünün vazgeçilmez ön ödemeli kartlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında tüm ukash kartlar, her biri diğerlerinden farklı 19 haneli bir pin numarası bulundurmaktadır. Ukash pin kodu, yapılan online işlemlerde hızlı olunmasına yardımcı olmaktadır. Kredi kartında olduğu gibi kişisel bilgiler verilmeden online alışveriş yapılmasına imkan sağlayan ukash kart, sağladığı özellikler sayesinde sektörün en etkili sanal kredi kartlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tamamen risksiz bir online ödeme sistemi olan ukash, ayrıca kullanıcılarının nakit para sıkıntılarını kısa sürede ortadan kaldırmakta ve istenen sonuçların ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Ukash kart limitinde bulunan bakiye, istenen bir hesaptan istenen bir an da kolayca nakit olarak çekilebilmektedir.

Siz de ukash kart ayrıcalıklarını daha yakından yaşamak ve ukashın sağladığı faydaları yakından görmek istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeyin ve bir an önce sektörün en etkili sanal kredi kartlarından biri olan ukash karta sahip olun.


Yorum Yazın