7/24 Canlı Destek

Ukashla Ayrıcalıklı Online Ödeme

  • 15 May 2013

Ukashla ayrıcalıklı bir online ödeme sistemine dahil olmak çok kolay. Siz de ukash satışı yapan sitelerden birine giriş yaparak birbirinden farklı ukash limitlerini karşınızda görebilir ve kısa sürede etkili bir online alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Ukash kart sayesinde online alışverişler oldukça hızlı ve kolay bir şekilde yapılmaktadır. Çünkü ukash kartlar ile yapılan online ödemeler esnasında sadece ukash kartların sahip olduğu 19 haneden meydana gelen pin numarası kullanılmaktadır. Bu pin numarası ile yapılan online işlemler kullanıcıların kişisel bilgileri paylaşılmadığı için oldukça güvenli bir ödeme sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ukash kart ayrıcalıkları nelerdir?

Ukash kart sektörün en etkili sanal kredi kartlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ukash kart kullanan herkes, kredi kartında olduğu gibi kişisel bilgilerini sitelerle paylaşmak zorunda değildir. Herkesin bildiği gibi kredi kartları ile yapılan online ödemeler sırasında kullanıcılardan, ad, soyad, kart numarası, kartın son kullanma tarihi ve kartın arka yüzünde yer alan CVC gibi kodlar istenmektedir. Ancak ukash kart ile yapılan online alışverişlerde bu tür bilgiler istenmemekte ve sadece 19 haneli ukash pin kodu ile online ödemeler gerçekleştirilmektedir.

Ukash kart hızlı ve güvenilir bir online alışveriş yapılmasına imkan tanıyan bir cinsel sağlık üründür. Bu ürün ile online ödeme yapılırken gerekli olan tek şey ukash pin kodudur. Bunun dışında herhangi bir bilgiye ihtiyaç olmadan online ödemeler hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Diğer yandan ukashın kullanıcıları için sunduğu en önemli avantajlardan biri ukash bozdurma işlemi olmaktadır. Ukash bozdurma işlemi sayesinde kullanıcılar istedikleri anda nakit para elde edebilmekte ve bunun yanında istediği bir banka hesap numarasından ukash limitinde yer alan parayı çekebilmektedir.

Siz de hemen bir ukash kart satın alın ve online ödemelerinizi kolay bir şekilde yapma şansına sahip olun.


Yorum Yazın