7/24 Canlı Destek

Ukashı Keşfedin

KEŞKE DAHA ÖNCE ÖĞRENMİŞ OLSAYDIM

İnsan düşünen bir varlıktır. Bu ilkokuldan beri bildiğimiz en klişe sözdür. Sizce her zaman düşünebilir mi? Ya da farklı bir şekilde soracak olursak her zaman doğru kararları alabilir mi? Bence bu sorunun yanıtı her zaman evet olamaz. İnsana etki eden faktörler vardır. Hırs bunların başında gelir. Peki, bunların hepsini neden anlatıyorum. Geçenlerde internette sörf yaparken bir sitede reklam gözüme çarptı. Piyasaya yeni çıkan, çok pahalı ve hayalini kurduğum cep telefonu ve çok cüzi bir fiyata. Tabi hemen nedir ne değildir diye bakmak için siteye girdim baktım. Çok güzel şekilde anlatım yapılmış. İtiraf etmeliyim ki çok etkilendim ve o gün başka bir şey düşünemez oldum. O telefonu almalıyım dedim kendi kendime. Mail order yöntemiyle çalışıyordu site. Gözüm dönmüştü artık alacaktım. Akşam eve geldim ve siteye telefonumu verdim. Aradan çok zaman geçmeden aradılar. Biraz birikmiş param vardı ona da güvenerek siparişi verdim. Ertesi gün akşam telefon elime ulaştı gerçekten çok mutlu olmuştum ta ki ay sonunda kredi kartı ekstremi görünceye kadar. Baktığımda inanamadım ve hemen bankaya koştum ama ödemeye onay verdiğimi bu yüzden yardımcı olamayacaklarını söylediler. O gün dolandırıldığımı anladım dava da açtım ama faydası yok.
Olayın üzerinden bir hafta geçmeden çok güzel bir sistemle tanıştım. Adı ukash. Gerçekten çok harika bir yöntem. Tek yapmam gereken ise ukash kart almak oldu. Şu an internetten alışveriş yaparken kendimi hiç olmadığım kadar güvende hissediyorum. Nasıl hissetmeyeyim ki bu kadar büyük darbe yedikten sonra insan ihtiyaç duyuyor. Ukash satışı yapan sitelerin birçoğu gayet güvenlidir. Keşke daha önce öğrenmiş olsaydım. Böyle bir şeyle karşı karşıya kalmadan bence siz de denemelisiniz.


 • Kerem Maluk 29 November 2012 at 11:20

  Bence Ukash yılın buluşu tabi doğru yerden alırsan ve bence bu doğru adresde burası ne zaman burda ukash alsam gözüm kapalı güvenip rahatcana internetde alışveriş yapabiliyorum. Saolun Ukash

 • Bora 01 December 2012 at 11:01

  Evet Ukash bencede En büyük buluş,hele böyle güven veren hızlı bir siteden yapılınca daha bir güzel oluyor..

 • Gönül Abanoz 06 April 2013 at 00:58

  ukash kartımı 2 ay önce satın aldım ve şu an kredi kartı kullanmadan internette üzerinde birçok işlemi kolayca yapabiliyorum. online işlemlerin için ukash kartımı kullanıyorum ve ödemelerimde herhangi bir sorun yaşamıyorum. siz de bir ukash kart alın ve online işlemleri onunla yapın. aradaki farkı kısa süre içerisinde anlayacaksınız.

 • Emre Akbulut 06 April 2013 at 01:00

  ukash kart ile tanıştığım günden bu yana kredi kartı kullanmadığımı belirtmek istiyorum. kredi kartlarımı internette kullanırken hep tereddtü yaşamışımdır. bunun yanında her siteyi tanımadığım için online alışverişlerden de vazgeçtiğimi belirtmek isterim. ancak ukash kart sayesinde artık istediğim her ürünü satın alabiliyorum.

 • Koray Akça 06 April 2013 at 01:02

  ukash kartı keşfedeli 7 ay oldu ve ben 7 aydır internette gördüğüm her şeyi hangi sitede olursa olsun satın alabiliyorum. çünkü ukash kart ile herhangi bir siteyi tanımama ya da bilmeme gerek kalmıyor. siz de ukash kart ile istediğiniz her ürünü satın alabilir ve bu kart ile istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz. benden söylemesi. :)

Yorum Yazın