7/24 Canlı Destek

Yasal Olarak Ukash Harcamaları

ukash-euro-satisiİnternet dünyasının getirdikleri saymakla bitmez ancak en çok kullanılan fırsatlardan biri sanal alışveriş yoluyla tek tuşla tüm ürün seçeneklerini ve karşılaştırmalarını görerek satın alma işlemi yapabilmektir. Tabi bu olayın güzelliğinden yararlanmak isteyen tüketicilerin yanı sıra arka planda sürekli internetin zayıf noktalarını arayarak bilgilerinize ulaşmak isteyen kötü niyetli kişiler de var. Peki, böyle bir durumda hem hızlı hem güvenli bir şekilde alışveriş yapmayı siz de istemez misiniz? Cevabınız evet ise ukash kartın getirdiği avantajlardan yararlanmanın tam zamanı! Ukash kart satın almak istediğiniz zaman görüştüğünüz yetkili firmanın belirlediği fiyatın ödenmesi ve onaylanması durumunda şahsınıza verilecek olan tek kullanımlık 19 haneli pin kodu sayesinde alışverişlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Ukash kart başta Avrupa olmak üzere tüm dünyada sanal alışverişler için en çok kullanılan ön ödemeli elektronik kart sistemidir. Pek çok kullanım alanına sahip olan bu kartlar yurtdışında kontör kartı gibi marketlerde satılmaktadır. Bu açıdan ise güvenilir bir firmayla çalışmalısınız. Biz de sizler için hızlı ve problemsiz bir şekilde ukash kart istemlerinizde yardımcı olarak satış gerçekleştirmekteyiz. Kart için sipariş vermenizin ardından gerekli işlemler yapıldıktan sonra yalnızca size ait olan dijital pin kodunuz şahsınıza teslim edilmektedir.

Ukash kartı diğer kartlardan ayıran özellikler:

  • Kartınıza para yatırma işlemi yaptığınız anda bakiyenize eklenir ve onay işleminden geçmeden direk kullanıma açılır.
  • Para yatırma işlemlerinizde herhangi bir bilgi ve ya belge talep edilmez.
  • Ukash bonusu bulunan bir siteden alışveriş yaptığınız takdirde bonusunun anında kartınıza yüklenir.

Ayrıca ukash kartınızı alışveriş sitelerinin yanı sıra Skype uygulamalarında, VoIP programlarında, Facebook uygulamalarında ve çok kullanıcılı online oyunlarda kullanabilirsiniz. Siz de ukash kartın bu fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçerek bu ödeme sisteminin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ile her an size hizmet için hazırız. Tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak kartınız için sipariş vermektir.


Yorum Yazın