7/24 Canlı Destek

Ukash Zynga

ukash-zynga İnternet kullanıcılarının büyük çoğunluğu oyun oynamakta ve bu oyunlar sayesinde günün yorucu yapısından uzaklaşmaktadır. Oyun kültürü bilgisayar sistemlerinin gelmesi ve değişmesi ile birlikte çok daha farklı alanlara taşınmıştır. Özellikle sosyal paylaşım sitelerin internet hayatındaki varlığına başlamasından sonra daha farklı bir boyut kazanmıştır. Kişiler arkadaşları ve sevdikleri ile kıyasıya rekabete girer iken heyecan dozu da artmaktadır. Bu oyunlarda yaptığınız hamleler siz olmasanız dahi işlemeye devam ettiği için tek yapmanız gereken sadece düzenli olarak kontrol etmektir. Bu özelliği ile sizi işlerinizden alıkoymaz. Tüm dünyanın severek oynadığı bu oyunlar sayesinde siz de farklı dünyaları bir araya getirebilir ve oyun dünyanıza yenilikler katabilirsiniz. Özellikle facebook üzerinden milyonlarca kullanıcısına ulaşan Zynga ile siz de oyunların büyülü dünyasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Milyonlarca facebook kullanıcısının gönlünü kazanmış olan ve adeta eski hayatlarına ışık tutar mahiyette bulunan Farmville ile siz de farklı dünyaların kapılarını aralama imkânına sahip olacaksınız. Sadece bununla sınırlı değil elbette. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısına hizmet sunan Bubble Safari, CastleVille,  ChefVille, Citizen, GrimCityVille, 2Fashion Designer, Go Slots, Hidden Chronicles, JamJamKingdom Quest, Knights of the Rose, Legends: Rise of a Hero, Mini Putt Park, Rubber Tacos, Ruby Blast, Slingo, The Ville gibi oyunlar ile herkesin beğenisini kazanmıştır. Bu oyunların her birinde farklı dünyalar tasarlanmıştır. Bu sayede kişiler sevdikleri ve arkadaşları ile birlikte oyun oynamanın zevkli yanını görmektedir. Bu oyunları tamamen ücretsiz oynamak mümkündür ancak farklı avantajlara sahip olarak oyunda daha başarılı hale gelir iken heyecanı da artırma imkânına sahip olacaksınız. Alacağınız avantaj paketleri sayesinde bazen yerleşim yerlerinizi güzelleştirecek bazen ise farklı özelliklerin sahibi olacaksınız. Bilinen tüm oyunlardan farklı olarak size de imkânlar sunacak bu yapı sayesinde artık hayatınız çok daha renkli olacak. Facebook üzerinden oynayacağınız oyunlarda resmi site üzerinden alışveriş yapmanın birçok yolu bulunsa da dünya üzerindeki milyonlarca kullanıcını en çok tercih ettiği yöntem ukash olmaktadır.

Dünyayı kasıp kavuran oyunlarda kendinize ait olan yeri daha da güzel hale getirmek için yapacağınız alışverişlerinizde ukash kart kullanarak internetin zararlı etkilerinden kurtulur iken, kredi kartlarının işlem dışı kalmasından ve haksız komisyonlarından uzak kalacaksınız. Bu sayede sadece aldığınız hizmetin karşılığı kadar ücret ödeyeceksiniz. Size sunulan fırsatları değerlendirerek hayatınıza yeni başlangıçlar yapma hakkına sahip olacaksınız. Gizlilik ve güvenliği alışverişlerinize yansıtmak istiyorsanız kartınız size yeterli olacaktır. Bilinen tüm yöntemlerden daha hızlı ve güvenli olmayı başaran ukash dünya üzerindeki milyonlarca kullanıcısının desteği ile her geçen gün daha iyi noktalara gelmektedir. Çok yakında işlerlik gösteren tüm sitelerde bu hız ve güvenlik dolu dünyayı kullanmak mümkün hale gelecektir. Sizde bu karta sahip olarak geleceğin teknolojisine bugünden sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Oyunların büyülü dünyasındaki etkinizi artırmak ve farklı özelliklere sahip olmak için çıkacağınız bu yolda başarı elde etmek için sizde hemen ödemenizi yapın ve ayrıcalıklar ile oynamaya başlayın. Birbirinden güzel yapılar içerisinde artık en büyük siz olun. Çeşitli zaman dilimlerinde oyuna girerek gelişiminizi en üst seviyeye çıkartın ve sevdiklerinizi büyüleyin. Sosyal ortamlarda önemi artan bu yapılar ile farklı bir dünyanın kapıları sizin için ardına kadar açılıyor. Daha fazla zaman kaybetmeden siz de bu esrarengiz ve büyülü dünyaya adım atmaya ve her adımda ilerlemeye başlayın.


 • Sadık Cemre 01 April 2013 at 22:43

  ukash ne kadar güvenli tam olarak bilemiyorum, ancak kullanan bazı arkadaşlarım bana sen de al ve internette kredi kartı kullanma diyor. ayrıca ukash facebook üzerindede kullanılabiliyor muş sanırım. Gerçek mi bu?

 • Muzaffer 11 April 2013 at 00:11

  zynga oyunu için ukash kartımı kullanıyorum ve kredi kartımı asla kullanmıyorum. facebook uygulamaları için genelde ödeme yapılması gerekiyor ve bende bu ödemeleri kredi kartım yerine sahip olduğum ukash kartımla yapıyorum. herkese bir ukash kart almasını tavsiye ediyorum.

 • Esma 11 April 2013 at 00:13

  genelde facebook üzerinde birçok oyun oynuyorum ve bu oyunların başında zynga geliyor. zynga oyunu için ödeme yaparken ukash kartımı kullanıyorum ve bu konuda şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. ukash kart avantajlarını her zaman için gösteriyor.

 • Büşra 11 April 2013 at 00:15

  ukash kartım ile facebook uygulaması olan zynga oyunu için online ödeme yapabiliyorum. uzun zamandır ukash kartım var ve şimdiye kadar ukash kartım sayesinde birçok ayrıcalıkla karşı karşıya kaldım. zynga oyunu için yapabildiğim online ödeme de bunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yazın