7/24 Canlı Destek

Ukash Satış Noktaları

Bilgilendirme ve/veya öneri niteliğinde yazılmıştır. Sitemiz K.K.T.C. üzerinden hizmet vermektedir.

Ukash Kıbrıs satış noktaları ile siz de ukash kartlardan birini satın alabilir ve internet üzerinde gerçekleştirdiğiniz tüm işlemlerde ukash kartı kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece ukash kart satışı yapan sitelerden birine giriş yapmak ve bunun ardından online işlemlerde sadece ukash kartı kullanmaktır. Ukash kart sayesinde kredi kartının yapabildiği pek çok işlemi kolayca yapabilir ve bunun yanında ukash ile yaptığınız online işlemlerde daha güvenli bir ortamda yer alabilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeyin ve bir an önce sektörün en etkili ön ödemeli sanal kredi kartlarından biri olan ukasha sahip olun. Ukash kart ile istenen online alışverişler yapacak ve online işlemlerde avantajlı bir duruma geleceksiniz.

Ukash kart almak için neler yapılır?

Ukash kart almak istiyorsanız, öncelikle neler yapmanız gerektiğini anlatmak ve bu konuda sizlere yardımcı olmak istiyoruz. İlk olarak yapılması gereken sektörde yer alan ukash satış sitelerinden birine giriş yapmak olmaktadır. Ukash satışı yapan sitelerden birine giriş yapılması ardından sırada satış temsilcileri ile iletişim kurulması yer almaktadır. Sitelerde yer alan satış temsilcilerine ukash satın alma talebinin bildirilmesi ardından temsilcilerin vermiş olduğu banka hesap numarasına ukash bedeli yatırılmakta ve ardından ödemenin kontrol edilmesi için tekrar satış temsilcileri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Ödemenin kontrol edilmesinin ardından ödeme işlemlerinde herhangi bir sorun bulunmuyorsa geriye kalan tek işlem, satış temsilcilerinin satın alınan ukash kart pin kodunu müşteri tarafına vermeleri olmaktadır. Bu işlemin de tamamlanmasının ardından ukash satın alma işlemi bitmekte ve kullanıcılar ukash kartlarını kullanmaya başlayabilmektedir.

Siz de ukash kartlardan birini kolayca satın alabilir ve online ödemelerinizde kredi kartı yerine ukash pin kodunu kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden ukash satın alabilirsiniz.


Yorum Yazın