7/24 Canlı Destek

Ukash Telefon Hattı

  • 3 Yorum
  • 01 May 2013

Ukash telefon hattı ile siz de ukash kartlardan birini kısa sürede satın alabilir ve online ödemelerinizi sadece ukash kart ile gerçekleştirebilirsiniz. Ukash satışı yapılan sitelerde müşterilere yardımcı olmak amacıyla bir müşteri temsilcileri bulunmaktadır. Bu temsilcilere ukash telefon hattı sayesinde kolayca ulaşılabilmekte ve ukash kart satın alma konusunda yardım alınabilmektedir. Online işlemlerin hızlı bir şekilde yapılmasına yardımcı olan ukash, sahip olduğu 19 haneli pin numarası ile ödemelerin yapılmasını sağlamaktadır. Pin kodu ile yapılan online ödemeler daha hızlı bir şekilde gerçekleşmekte ve bunun yanında güvenli ödemeler ortaya çıkmaktadır.

Ukash nasıl alınır?

Ukash kart, sektörde yer alan ukash satış sitelerinden alınmaktadır. Siz de hemen ukash satışı yapan sitelerden birine giriş yapın ve bu sitelerde hizmet sunan satış temsilcileri ile iletişime geçerek ukash satın alma talebinizi iletin. Talebinizi iletmeden önce hangi ukash limitini satın almak istediğinize karar verin ve bunun ardından temsilciler ile irtibata geçmeye başlayın. Müşteri temsilcileri ile yaptığınız görüşmeler sırasında sizlere firmaya ait bir banka hesap numarası verilecektir. Bu hesap numarasına ödeme yapmanız istenecek ve ödeme yapılmasının ardından gerekli kontroller yapılarak ukash kart pin numaranız tarafınıza aktarılacaktır.

Ukash kart pin kodunun teslim alınmasının ardından ukash satın alma işlemi tamamlanmış olmaktadır. Bunun ardından internet üzerinden online ödeme ya da istenen herhangi bir online işlem kolayca yapılabilmektedir.

Siz de internet üzerinde yaptığınız online işlemler sırasında kredi kartınızı kullanmak istemiyorsanız, hemen sektörün en etkili sanal kartlarından biri olan ukashı satın alın ve siz de online işlemlerinizde kişisel bilgilerinizi sitelerle paylaşmak zorunda kalmayın. Etkili bir online alışveriş için siz de bütçenize uygun ukash kartlardan birini satın alın ve online işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapın.


  • fuat 27 September 2013 at 22:48

    Ukash para yatiracam yardimci. Olabilir misiniz

  • cömert demirtas 20 July 2016 at 12:46

    sitenize ulaşamıyorum 30 sitenize ulaşamıyorum 30 euro yatirdim telefona kodu atarmisin

Yorum Yazın