7/24 Canlı Destek

Ukash Skype

ukash-skype Skype dünyada yaygın olarak kullanılan internet iletişim araçlarından biridir. Mesajlaşma yazılımı olan bu programla, sevdiklerimizle sesli, görüntülü dilersek de yazılı olarak iletişim sağlayabiliyoruz. İnternet hayatımızın çok büyük ve önemli bir bölümüne yayılmış durumda. Yani elimiz, kolumuz. Bugün dünya ticaretinin tamamı hala internet aracılığıyla gerçekleştirilmekte.

Hayatımızdaki o kadar büyük bir alana yayılmış durumda ki internet uzaktaki sevdiklerimizi adeta yakın eden çok önemli bir araçtır. Uzağında bulunduğunuz bütün sevdiklerinizle bilgisayarınızdaki ufacık bir kamera ile skype üzerinden görüntülü konuşma yapabiliyorsunuz. Aradaki incecik bir monitör mesafesine kadar getirebildiğiniz sevdiklerinizle bu yüzyılın icadı olan internet ve internet üzerinde çalışan skype sayesinde bir araya gelmenin avantajını ve mutluluğunu yaşayabiliyorsunuz.

Ev telefonunuzun numarasını girerek birkaç dakika içinde dünyanın her hangi bir yerindeki arkadaşınızla, dostunuzla, arkadaşınız ya da aile bireylerinizle konuşma imkânına sahip olabiliyorsunuz. İlk görüşmenin ücretsiz gerçekleştirildiği yazılımda program yazılımcıları skype kullanıcıları için bu güzel jesti düşünmüş. Skype üzerinden gerçekleştirebileceğiniz diğer konuşmalarınızı da eğer Ukash kart sahibiyseniz Ukash kartınızla gerçekleştirebiliyorsunuz. Ukash kart artık dünyanın her yerinde herkesin kullanmayı tercih ettiği akıllı bir karttır. Her gün büyük değişikliklerin ve gelişmelerin olduğu skype programı ile sevdiklerinizle sorunsuz görüşmenin avantajını yaşamanız mümkün. Geniş ağ bağlantısı sayesinde sevdiklerinizle sorunsuz ve kesintisiz görüşmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Bir Ukash kartınız varsa ve kabarık telefon faturaları belinizi büktüyse skype tam size göre bir program. Ukash kartınız sayesinde çok daha ekonomik hem de görüntülü konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Telefon görüşmelerinde sık sık iletişim problemleri yaşarsınız. Hele ki dünyanın çok uzak ülkelerindeyseniz ya da ulaşmaya çalıştığınız kişiler tabiri caizse Fizan’da sayılacak kadar uzaktaysa,  telefonu düşürmek için saatlerce telefon başında zaman harcamak zorunda kalırsınız. Hatta telefon neredeyse kulağınıza yapışır.  Telefonu düşürmeyi başardınız diyelim bu defada mesafe sorunu yüzünden sık sık bağlantı kesilir. Telefon konuşmanız sadece seslidir. Belki yıllardır göremediğiniz bir arkadaşınızı ya da aylardır uzağında olduğunuz anne, baba ya da kardeşlerinizi çok özlediniz. O halde telefon bu özleminizi gidermeyecek demektir.

Hemen bilgisayarınıza skype programını yükleyin. Ama güncellemeleri sakın ihmal etmeyin. Skype programının sitesindeki adımları eksiksiz ve doğru yerine getirebilecek herkesin çok kolay yükleyebileceği program sayesinde sevdiklerinizle hem daha uzun süre hem çok çok daha ekonomik hem de görüntülü olarak konuşabilme imkânınız var. Skype programındaki uygulama üzerinden tek tıkla gerçekleştirebileceğiniz görüntülü konuşma sayesinde yılların özlemini giderebilirsiniz. Skype üzerinden gereken güncellemeyi yaptıktan sonra “telefonla ara” sekmesi sayesinde görüntülü konuşmanızı uzun süre canlı olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tüm Avrupa’da ve Amerika’da en çok kullanılan program yurtdışında yaşayanlar için çok ekonomik ve avantajlı. Avrupa ve Amerika’da ki insanların başka internet programları varken Skype programı üzerinden konuşma yapmak istemelerinin en büyük nedeni telefon aracılığıyla hem ekonomik hem ses kalitesi yüksek bir görüşme yapıyor olabilmeleri. İnternet üzerinden yapılan görüntülü konuşmalarda özelikle ses de zaman zaman ses kesilmeleri ya da bağlantı kopmaları yaşanabiliyor. Oysa Skype programında ses telefonla desteklendiği için görüşme büyük bir kalite ilkesinde gerçekleşiyor.

Ukash kartı olanlar yaşadı çünkü bu avantajlı kart sayesinde Ukash kart sahipleri normalinde altında ödeme gerçekleştirerek son derece ekonomik bir görüşme sağlayabiliyorlar. Cebinizde kartınız ya da paranız yok diye ailenize, sevdiklerinize ya da en sevdiğiniz arkadaşlarınıza hasret kalmaya artık son. Hayat şartları yüzünden herkesin bir yerlere savrulduğu bu zamanda hem sevdiklerinizden uzak da olup bir de onlardan haber alamamak boynunuzu bükmesin. Çünkü hayatımızda skype diye harika bir program var.


Yorum Yazın