7/24 Canlı Destek

Ukash Sizden Gelenler

Müşterilerden gelen yazılar.

Ukash kart birçok online alışveriş sitesi tarafından desteklenmekte olan, güvenli alışveriş yapmanıza ve alışverişlerinizde herhangi bir kredi kartı veya banka hesabı bilgisi vermenize gerek kalmadan ödeme işleminizin tamamlanmasına olanak sağlayan bir sistemdir. Ukash firmasının tamamen güvenilir sisteminden satın alacağınız belirlenmiş limitlerdeki “ukash kart” içeriğine tanımlanan limiti bir dijital pin kodu aracılığı ile alışveriş yapmak istediğinizde kullanabilme imkanı ile, almak istediğiniz ürünü herhangi bir siteden güvenlik risklerinden endişelenmeden alabilirsiniz.

Web siteleri ne kadar eski veya bilindik olurlarsa olsunlar, bazı güvenlik açıklarına zaman zaman ev sahipliği yapabilmektedirler. Hackerlar tarafından sık sık saldırıya uğramakta olan sitelerde güvenlik duvarı delindiğinde kişisel verileriniz, kredi kartı bilgileriniz gibi birçok bilgi ulaşılabilir hale gelmekte ve bu sebeple zaman zaman üzücü neticelerle karşılaşılabilmektedir. Ancak ukash kart gibi kredi kartı bilgilerinizin hiçbir şekilde kullanılmasına gerek kalmadan alışverişin tamamlanmasına olanak tanıyan sistemler sayesinde banka hesaplarınız ve kredi kartlarınız ile ilgili riskler ortadan kalkmaktadır.

Ayrıca birçok web sitesinde Ukash Kart firması ile yapılmış anlaşmalar sayesinde sizlere özel hediyeler de sunulmaktadır. Örneğin bir bilgisayar saıtn alırken Ukash sisteminden faydalanmanız size bazı sitelerde bir flash bellek, bazı sitelerde ise bir harici disk kazandırabilmektedir.

Bu sistem sayesinde özellikle farklı ülkelerde bulunan ve güvenemediğiniz sitelerden alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilir, ürünlerinizi gönlünüz ferah, kafanız rahat bir biçimde temin edebilirsiniz. Bilindiği üzere kredi kartları ile online ödeme almakta olan birçok firma ve web sitesi bulunmaktadır ki yalnızca kart üzerindeki bazı temel bilgiler ile ödeme çekim işlemini gerçekleştirebilmektedirler. Ukash kart kullanmayarak riske attığınız kredi kartı bilgileriniz ile bir aylık limitiniz tutarındaki bir harcama durumunda düşebileceğiniz sıkıntılı durumları düşününüz… Üstelik yalnızca maddi olarak değil, kimi zaman manevi olarak da kredi kartınızın istenmeyen ellere geçmesi size büyük zarar gelmesine sebep olabilmektedir. Yapılacak uygunsuz sitelerden alışverişler, terör örgütlerine ait işletmelerden yapılacak alışverişlerle güvenlik açısından yiyeceğiniz damga gibi birçok etken düşünüldüğünde kredi kartınızın online işlemlerde kullanılması büyük bir risk almanız anlamına gelmektedir.
Peki ya siz Ukash’ın tüm bu risklerden uzak güvenli alışveriş imkânları ile hâla tanışmadınız mı?


  • Niyazi Altıntaş 05 April 2013 at 21:02

    sizden satın almış olduğum ukash kart sayesinde artık kredi kartı kullanmıyorum. birçok web sayfasından istediğim ürünü sipariş edebiliyor ve kısa sürede ona sahip olabiliyorum. ayrıca kredi kartımı kullanmamam benim için en büyük avantajlardan biri oluyor. Çünkü online işlemlerde kredi kartı kullanmayı hiç sevmiyorum.

  • Osman Alaş 05 April 2013 at 21:05

    ukash kart ile yabancı ülkelerde bulunan web sitelerinden dahi online alışveriş yapabiliyorum. çünkü ukash kart yabancı siteleri tanımasam bile bana gönül rahatlığı ile online alışveriş yapma imkanı sağlıyor. bende bu avantajı sonuna kadar kullanıyorum ve Türkiye’den ulaşamadığım ürünleri bu sitelerden kolayca satın alabiliyorum.

  • Sami Altunel 13 May 2013 at 21:06

    ukash kart kullanım alanı oldukça geniş bir olan bir sanal kart. ukash kartı almadan önce birçok araştırma yaptım ve ne kadar fazla sitede kullanıldığını öğrenmek istedim. araştırmalarımda karşılaştığım rakam binlerce siteydi. ardından hemen ukash kart satın aldım ve internette kullanmaya başladım.

Yorum Yazın