7/24 Canlı Destek

UKASH Sistemine Geçiş Yapın

Kredi kartı kullanımı ülkemizde sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Kredi kartları sundukları imkanlardan dolayı kişilerin beğenisini kazanıyor. Alınan mal veya hizmetin kullanımından sonra ücretinin ödeniyor olması kullanıcıları cezp ediyor. Tüketim toplumlarında ise bu durum adeta boyut değiştirmiş durumdadır. Birbirinden farklı istekleri bitmek tükenmek bilmeyen insanlar her zaman alma içgüdü ile hareket ediyorlar. Kontrol edilemez yola giren insanlar ise borç batağında sürükleniyor. Tüketim çılgınlığını artıran en önemli faktörlerden bir tanesi de internet üzerinden hizmet veren sanal mağazalardır. Bu sanal mağazalarda saniyeler içerisinde ihtiyaç duyduğu ürüne ulaşan insanlar zorlanmadan ve hızlı bir şekilde alım işlemini gerçekleştiriyorlar. En çok çeşit ve en uygun fiyat parametresi ile ilerleyen sanal mağazalar herkes için farklı iş kolları türetiyor. Çeşitli reklamlar aracılığı ile insanların alma güdüleri biraz daha perçinleniyor. Daha fazlasını almak isteyen insanlar kredi kartı ödemelerini düşünmeden alma ve tüketme işlemine devam etmekten çekinmiyor.

Hâlbuki kredi kartlarının bu etkisini azaltmanın hatta bitirmenin çok daha kolay bir yolu var. Merkezi İngiltere sınırları içerisinde bulunan bu yöntemin adı ukash. Size daha önce yaşadığınız deneyimlerden çok daha güvenli bir sistem önerisi ile yola çıkılan bu kart sayesinde artık internet üzerinden alışveriş yaparken sınırlarınızı çizebileceksiniz. Ön ödemeli yapısı sayesinde her kullanımdan sonra kartınızda kalan bakiyenizi öğrenme imkanına sahip olacaksınız. Bununla beraber kredi kartı bilgileriniz olmadan internet üzerinden alışveriş yapma kolaylığı da sizinle olacak. Ukash satış siteleri aracılığı ile alacağınız yeni kartınız ile hayatınıza yeni bir başlangıç yapacaksınız. 19 haneli kod numarası sayesinde aradığınız güvenlik sınırlarını rahatlıkla çizme imkanı bulacaksınız. Kredi kartı ve banka bilgilerinizi kullanmadan internet üzerinden alışveriş yapacaksınız. Bu duruma ulaşmak için daha fazla zaman kaybetmeyin. Bilgisayar korsanları kredi kartı bilgilerinizi ele geçirerek kendi amaçları doğrultusunda kullanmaya ve bunu sektör haline getirmeye devam ediyorlar. En güvenilen e-ticaret sitelerine dahi reklam ya da saldırı yolu ile zararlı yazılımlar yerleştirilebiliyor. Tüm bunlar bir araya getirildiğinde ise zor durumda kalan yine siz oluyorsunuz. Ukash sayesinde kredi kartı kullanma dönemi artık geride kaldığı için siz de güven içerisinde alışveriş yapacaksınız. Kartı alırken sizden kişilik ya da kredi kartı bilgilerinize dair herhangi bir bilgi istenmeyecektir. Bu sayede kişilik bilgileriniz daima sizde ve gizli kalacaktır. Bu işlem sırasında sizden kredi kartı bilgileriniz istendiği takdirde o sitelerden kart satın alma işlemi gerçekleştirmeyiniz. Ucuz ukash adı altında dolandırıcılık yapan kişilere karşı çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu kişiler kartın ismini kullanarak sizi mağdur etmeye çalışan kişilerdir. Bu siteler hakkında gereken yasal süreç vakit kaybedilmeden başlatılacaktır. Kullan at yapıya sahip kartınız sayesinde bakiye bitimlerinizden itibaren yeni kartlar alacaksınız. Bu sayede güvenliğiniz eksilmeden devam edecektir. Her zaman güven ve gizliliğin simgesi haline gelen ukash hayatınıza başka bir yenilik daha katıyor. Ukash bozdurma sistemi sayesinde kartınızda bulunan kredilerinizi istediğiniz zaman, yasal satış temsilcileri kanalı ile bozdurarak nakit veya kredi kartı ödemesi olarak alabilirsiniz. Sizin için ihtiyaç olan ne varsa bu kartta onu bulacaksınız.

Bin bir zorluklarla kazandığınız paralarınızı güven ve sınırlarınız içerisinde harcar iken zararlı kimselere karşı daha fazla güven sağlamak istiyorsanız artık çok yakınsınız. Çok kısa zaman içerisinde tüm dünyaya yayılan güvenlik dünyası sizi de bünyesine davet ediyor. Sizde zaman kaybetmeden ayrıcalık ve avantaj dolu bu dünyadaki yerinizi alın ve korunmaya başlayın.


  • Şulenur Atabay 07 April 2013 at 19:15

    online işlemlerinizde kredi kartı kullanmak istemeyen herkese ukash kartı tavsiye ederim. bu kart sayesinde hiçbir sitede kredi kartı kullanmıyorum ve ayrıca ukash kart sayesinde kendimi güvende hissediyorum. yani ürün aldığım siteleri tanımamam herhangi bir sorun yaratmıyor. iyi günler

  • Necla Ataç 07 April 2013 at 19:17

    siz de benim gibi internet ortamında yer alan her siteye güvenemiyorsanız, o zaman hemen ukash kart satın alın ve bu kartın ayrıcalıklı hizmetleri sayesinde online alışverişlerinizi gönlünüz rahat bir şekilde yapın. ukash kartları nerden alacağınızı da düşünmenize gerek yok, ben buradan alıyorum ve hiçbir sorun yaşamıyorum.

  • Nermin Atakan 07 April 2013 at 19:19

    ukash kartın en önemli özelliği bana kredi kartı kullandırmaması. çünkü ukash kart kredi kartlarının yapabildiği birçok işi tek başına yapabiliyor. ukash kart ile online para transferi bile yapabiliyorum. hem daha ne olsun ki. ukash kartın sağladığı bu avantajlar ile güvenli alışverişin tadını çıkarıyorum. herkese tavsiye ederim.

Yorum Yazın