7/24 Canlı Destek

Ukash Siparişi Verin

Ukash siparişi vererek siz de ukash kartlardan birine sahip olabilir ve online ödemelerinizde ukash kartı kullanabilirsiniz. Ukash kart, tüm kullanıcılarına 14 binden fazla sitede online alışveriş yapma olanağı sunmaktadır. Bunun yanında ukash kart ile yapılan online alışverişler kredi kartı ile yapılanlara göre daha kısa sürmekte ve bunun yanında güvenli bir ödeme gerçekleşmektedir. Çünkü ukash kart ile yapılan online alışverişler sırasında kullanıcıların kişisel bilgileri sitelerle paylaşılmamakta ve sadece ukash pin kodu ile işlemler yapılmaktadır. 19 haneli bir pin koduna sahip olan ukash kart, sağladığı avantajlar sayesinde sektörün en etkili sanal kredi kartlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ukash kart ile online alışveriş nasıl yapılır?

Ukash kart ile yapılan online alışverişlerde sadece 19 haneden meydana gelen bir pin numarası kullanılmaktadır. Çünkü her ukash kart 19 haneli bir pin numarasına sahiptir ve online işlemler için bu pin numarası kullanılmaktadır. Online işlemlerde kullanılan pin numarası, bu işlemlerin hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır. Ukash kart ile yapılan online işlemlerde kredi kartında olduğu gibi kullanıcılardan özel bilgiler istenmemektedir. Herkesin bildiği gibi kredi kartı kullanılarak yapılan online alışverişler içerisinde kullanıcılar kişisel bilgilerini ürün alımı yapılan sitelere vermek zorundadır. Ancak ukash kart ile yapılan online alışverişler sırasında kişisel bilgiler verilmemekte ve bunun yerine sadece ukash pin kodu kullanılmaktadır.

Siz de online alışverişleriniz sırasında daha güvenli bir ortamda ürün alımı yapmak istiyorsanız, yapmanız gereken sadece ukash kartlardan birine sahip olmak kadar kolaydır. Ukash kart ile kişisel bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmaz ve bunun yanında online işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirme şansına sahip olabilirsiniz. Etkili bir online alışveriş için siz de ukash kartlardan birini tercih edin.


Yorum Yazın