7/24 Canlı Destek

Ukash Satmak İstiyorum

  • 13 May 2013

Siz de ukash satışı yapan siteler sayesinde ukash kartlardan birine kolayca kavuşabilir ya da isterseniz ukash satışı yaparak gelir elde edebilirsiniz. Ukash kart döviz kuru üzerinden satın alınan bir ön ödemeli sanal kredi kartıdır. Bu nedenle herhangi bir ukash satış sitesinden alınan ukash kartlar, döviz kurundaki dalgalanmalar dikkate alınarak satışa sunulabilir. Döviz kurundaki dalgalanmanın iyi bir şekilde takip edilmesi ile ukash satışından kar etmek her zaman için mümkündür.

Ukash kart neler sağlar?

Ukash kart, her şeyden önce kullanıcılarına güvenli bir online alışveriş imkanı sunmaktadır. Bu  kart sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan ve kişisel bilgileri paylaşmadan online ödeme yapmak mümkündür. Ayrıca ukash kart ile oyun ve facebook oyun sitelerinde yer alan kullanıcı hesaplarına online para gönderimi yapmak mümkündür. Ayrıca ukash kart, hızlı ve kolay bir kullanım ön plana çıkarmaktadır. Çünkü ukash kart ile yapılan online alışverişler sırasında sadece 19 haneden meydana gelen bir pin numarası kullanılmaktadır. Ukash pin kodu ukash satın alma sırasında kullanıcılara verilmektedir. Bu nedenle satın alma işlemleri sırasında ukash pin kodu alınmasının ardından bir yere not edilmeli ya da unutulmamalıdır.

Ukash kartın kullanıcıları için sağladığı en önemli faydalardan biri de ukash bozdurma olarak karşımıza çıkmaktadır. Ukash bozdurma daha önceden satın alınmış olan ukash kartın satıcı firmalardan birine tekrar geri satılması anlamına gelmektedir. En geç 48 saat sonunda gerçekleşen bu işlem, kullanıcılardan alınan küçük bir komisyon karşılığında gerçekleşmektedir.

Siz de ukash kartlardan birini satın alarak kısa sürede istenen sonuçlara ulaşabilir ve online işlemlerinizde sadece ukash kartınızı kullanarak güven içerisinde yer alabilirsiniz. Etkili bir sanal kart için siz de ukash kartı tercih edin ve sorun yaşamayacağınız online alışverişlere dahil olun.


Yorum Yazın