7/24 Canlı Destek

Ukash Satışı

Günümüzde çok kullanılan ukash kartları temin etmek çok kolay bir işlemdir. İyi bir internet kullanıcısı iseniz bu konuda hiç korkmayınız. Sanal alemdeki yerinizi aldıktan sonra ilk olarak ukash satan firmaları belirlemeniz yeterli olacaktır. Bu gün ülkemizde ukash satan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar bu ukashları İngiltere’den getirmektedirler. Çünkü ukash kartların doğum yeri İngiltere’dedir. Ukash satışı yapan firmayı internet üzerinden belirledikten sonra ne kadar limitli bir ukash satın alacağımıza kara vermeliyiz. Bildiğiniz üzere ukash yurt dışı kaynaklı bir kart olduğu için Ukashların değeri de Euro bazında tutulmaktadır. Fakat ukash kart sahibi olurken bize yardımcı olan firmalar bir tür aracı kurum vazifesi gördüklerinden aldığımız ukash kart üzerine küçük bir komisyon bedeli koymaktadırlar. Bunu aracılık hizmeti olarak algılayabilirsiniz. Yani 100 Euro’luk bir ukash Kart sahibi olduğumuzda 110 Euro ödüyoruz. Ama aynı kartı İngiltere de yaşan bir kişi İngiltere’den satın aldığında 100 Euro olarak satın almaktadır.

Ukash BayiUkash kartımızı alacağımız firmayı seçtikten sonra satan firma tarafından karşınıza bayilik sözleşmesi çıkıyor bu sözleşmeyi okuyup onaylıyorum butonuna bastıktan sonra ukash sahibi oluyorsunuz. Ukash satın alırken dikkatli olunması gereken altın kurallara uyduğunuzda hiçbir sıkıntı yaşamadığınızı kendinizde göreceksiniz.  Bu altın kurallar şöyledir ki İnternet araştırmacılığı konusunda iyi bir deneyim sahibi olmalısınız siteleri iyi araştırmalısınız. Güvenirliğine güvendiğiniz bir sitede karar kıldıktan sonra hiçbir sıkıntı ile karşılaşmayacağınızı kendinizde göreceksiniz. Bundan sonrasında satın aldığınız ukash kartınız ile alışverişin ticaretin keyfini çıkarabilirsiniz. Satın aldığınız ukash kartlarını yatırım sitelerinde de güveli bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı işlemi kredi kartı ile yaptığımızda küçük komisyonlara ve risklerle karşılaşabiliyorsunuz ve riskiniz yükselmiş oluyor. Ama ukash kart ile aynı işlemi yaptığınızda riskiniz kocaman bir sıfır Güveniniz ve huzurunuz kocaman bir yüz olmaktadır.

Ukash kart satın alırken fiyatlar Euro bazında değerlendirilmektedir siz isterseniz Türk lirası olarak alabilirsiniz ama işlemleriniz Euro olarak yapılmaktadır. Kart satın almaya karar verdiğiniz zaman 10 Euro’dan az kart satışı yapılmamaktadır üst sınırda limit yoktur 10 ve üzeri dilediğiniz miktarda Euro bazında ukash kart satın alabilirsiniz. Ukashınızı satın aldınız dilediğiniz alışverişinizi yaptığınız ve bir müddet boyunca alışveriş yapmayı düşünmüyorsunuz satın aldığınız firmayı geri arayarak kartınızda kalan ukashlarınızı bozdurarak geri iadesini isteyebiliyorsunuz bu da siz tüketicilere çok büyük avantaj sağlamaktadır çünkü paranız boşu boşuna bir yere bağlamak zorunda kalmıyorsunuz.

Ukash satın alma konusunda internet üzerinde ukashbayi.com adresine girerek hiç sıkılmadan fazla araştırma yapmadan çok basit ve sade bir anlatım sayesinde amacına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca sistemin 24 saat çalışan operatörleri sayesin çağrı merkezlerini arayarak yaşamış olduğunuz tüm sıkıntıları giderebilmektesiniz. Satın almak istediğiniz ukashın miktarını yazarak size olan maliyetini görebilirsiniz. Bu da biz tüketicilere çok büyük kolaylıklar sağlamaktır. Ukash kartların başka bir özelliği de küçük Meblağlarda da ukashbayi.com adresinin güvenirliği yaptığı satış sayesinde kanıtlanmıştır.

Ukash fiyatları siteden siteye değişmekte olsa da genelde aşağıdaki tablodaki gibidir.

Not: Yukarıdaki fiyat listesi bilgi amaçlıdır. Güncel fiyatları ana sayfadan takip edebilirsiniz.


 • Gül 08 April 2013 at 18:39

  herhalde ukash kartın en önemli özelliklerinden biri her bütçeye uygun fiyatlarda satışa sunulması. ukash almak isteyen herkes farklı fiyatlarsa sayesinde istediği ukash kar limitini alabiliyor ve sonrasında online işlemlerini kolayca ukash ile gerçekleştirme şansına sahip oluyor.

 • Güral 08 April 2013 at 18:41

  ukash kartımla 7 / 24 online işlem yapabiliyorum. ukashın hoşuma giden en önemli özelliği bana online işlemlerinde zaman aralığı sunmaması oluyor. bu nedenle ukash kartı sanal kartlar arasında tek geçiyorum ve ondan başka bir sanal kart kullanmıyorum. herkese tavsiye ederim.

 • Reyhan 08 April 2013 at 18:43

  ukash kartımı sitenizden aldım ve aldığım günden bu yana birçok online işlemimde kulandım. oldukça güvenli bir sanal kart, çünkü özel bilgilerimi sitelerle paylaşmıyor ve sadece pin kodu ile online işlem yapmamı sağlıyor. ayrıca ukash pin kodu ile online ödeme yapmak oldukça hızlı :)

 • Ali Kara 11 April 2013 at 18:36

  ukash ön ödemeli bir sanal kart olduğu için sürpriz masraflar ortaya çıkaran bir sanal kart değil. satın alma aşamasında kart bedelini ödüyorsunuz ve bir daha herhangi bir ek masrafla karşılaşmıyorsunuz. kredi kartlarına göre çok farklı bir sanal kart ve benim her zaman için tercihim.

 • Yüksel Karaca 11 April 2013 at 18:38

  ukash kartımı 3 ay kadar önce satın aldım ve o günden bu yana birçok sitede kullanma şansı buldum. istediğim her siteden online alışveriş yapabildim. üstelik bu sırada kişisel bilgilerimi kesinlikle paylaşmadım ve hızlı bir şekilde tüm istediğim ürünleri satın alma fırsatını elde ettim. tavsiye ederim.

 • Mustafa Kaya 28 April 2013 at 13:35

  ukash kart ile tüm online işlemlerimi kolayca gerçekleştirebiliyorum. ukashın en önemli özelliği birçok sitede kullanılabilmesi. bu kart ile istediğim ürün hangi sitedeyse satın alabiliyorum. bence siz de ukash satın alın ve online ödemelerinizi kolay bir şekilde yapın.

Yorum Yazın