7/24 Canlı Destek

Ukash Sanal Kart

  • 16 May 2013

Ukash sanal karta sahip olun ve siz de tüm online işlemlerinizde kredi kartınızı değil, ukash kartınızı kullanın. Ukash kart, sektörün en çok tercih edilen sanal kredi kartlarından biri olmaktadır. Binlerce sitede kullanılabilen bir ön ödemeli kart olma özelliği sunan ukash kart, sahip olduğu pin kodu ile online işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır. Bunun yanında ukash kart ile yapılan tüm işlemler hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Çünkü ukash kart ile yapılan online ödemelerde sadece ukash pin kodu istenmekte ve bu bilginin dışında başka herhangi bir bilgi kullanıcılardan istenmemektedir. Siz de online alışverişlerinizi kolayca yapmak istiyorsanız, hemen bir ukash satın alın ve istenen sonuçların ön plana çıkmasını sağlayın.

Ukash sanal kart neler sağlar?

Ukash kart kullanıcıları için birbirinden farklı avantajlar sağlar ve bunun yanında güvenli bir online alışveriş platformu ortaya koyar. Ukash kart kullanan herkes, kendisini güvende hissedebilir, çünkü ukash kart ile yapılan online alışverişler güvenli bir şekilde sağlanmaktadır. Kredi kartı yerine kullanılabilen bu ürün, sektörün en çok tercih edilen sanal kartlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında kişisel bilgilerin korunmasına yardımcı olan ukash, kredi kartında olduğu gibi ad, soyad, kartın numarası, kartın son kullanma tarihi ve kartın arka yüzünde yer alan CVV gibi kodlar istenmemektedir.

Diğer yandan ukash kart, sahip olduğu ukash bozdurma uygulaması sayesinde kullanıcılarına kısa zaman içerisinde nakit para imkanı sağlamaktadır. Satış siteleri ile iletişime geçilerek gerçekleştirilen bu işlem, kullanıcılara her alanda avantaj sağlayan bir sistem olmaktadır.

Eğer siz de internet üzerinde kredi kartı kullanmak istemiyorsanız ve gönül rahatlığı ile online alışveriş yapmak istiyorsanız, hemen bir ukash kart satın alın ve ardından istenen sonuçlara ulaşma imkanı yaşayın.


Yorum Yazın