7/24 Canlı Destek

Kartınızı Resmi Ukash Sitesinden Satın Alın

İnternet üzerinde en çok kullanılan ödeme araçlarından biri olan Ukash kart sağladığı güvenlik imkanları ile dünyaca pek çok kişi tarafından kullanılmaya devam etmektedir. Bu kart sayesinde kredi kartı veya diğer ödeme araçları gibi yıllık aidat ödeme işlemi yapmanıza gerek kalmadan internet üzerinden hızlı ve güvenilir bir alışveriş hizmeti gerçekleştirebilirsiniz.

Ukash kart İngiliz merkezli ön ödeme işlemi ile uygulamaya konulan bir sanal kart uygulamasıdır. Bu sanal kart sisteminde alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirirken kredi kartı gibi alışveriş yapacağınız siteye herhangi bir kimlik bilgisi vermeden bilgilerinizi güvenli bir şekilde tutarak alışveriş yapma imkanına kavuşabilirsiniz. İsteğinize göre kartın bakiyesini belirleyebilir, tek kullanımlık veya birkaç kez alışveriş gerçekleştirecek şekilde alışveriş kullanımına ayarlayabilirsiniz. Bu sanal karta sahip olmak oldukça basittir. Karta sahip olmak için anlaşmalı resmi ukash kart hizmeti gerçekleştiren siteler ile irtibata geçerek hızlı bir şekilde karta sahip olabilirsiniz. Kartın kullanımını aktif ettikten sonra size 19 haneli bir kart şifresi gönderilecektir. Alışveriş yapmak istediğiniz sitede herhangi bir kredi kartı bilgisi kullanmadan  sadece size gönderilen 19 haneli şifreyi kullanarak ürünü anında satın alabilirsiniz. Karta bakiye yükleme işlemi yabancı para cinsi üzerinden yapılmaktadır. Karta yatırılmak istenen para günün kuru üzerinden çevrilerek kartın bakiyesine eklenmektedir. Sanal kartınızda bulunan bakiye miktarı kadar alışveriş gerçekleştirme imkanınız olduğu için herhangi bir kart limitini aşma gibi bir durum ile karşılaşmamaktasınız.

Kart bozdurma işlemini gerçekleştirirken yüksek meblağdan kart bozdurma işlemi gerçekleştiren sitelerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Oldukça düşük bir kurdan kart bozdurma işlemi gerçekleştiren bu siteler sizi maddi bir zarar uğratarak alışveriş işlemleriniz için oldukça az bir bakiye miktarı hizmetini sizlere sunmaktadır. Ukash, ön ödemeli bir kart sistemidir. İlk defa karşılaşanlar için telefon kartlarında ki sistem örnek verilebilmektedir. Bu sistem sayesinde internet ortamında karşılaşılabilecek sorunların tamamı ortadan kaldırılmaktadır. Alışveriş yapılan site hiçbir şekilde kişinin bilgilerini görememektedir. Ukash kart bir pin sisteminden oluşmaktadır. Alışverişlerde bu pini vermek yeterli olmaktadır. Bunun haricinde ekstra bir bilginin verilmesine gerek yoktur.

Online alışveriş işlemleri sırasında kullanıcıya büyük imkanlar sağlayan bu sanal karta sahip olmak için resmi ukash kart sağlayıcısı ukashbayi.com sitesini ziyaret edebilir ve kartınıza hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ukash, internet üzerinden alışveriş yapan, çeşitli oyunlar oynayan ya da online olarak yapılan tüm sosyal medyada para ödemeniz gereken alanlarda kullanılan güvenli bir kart sistemidir. Son yıllarda özellikle alışverişin artması nedeni ile ödeme kolaylığı açısından tasarlanmıştır. İnternet üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapıldığı zaman dolandırıcılar tarafından kolayca bilgilerinize ulaşılmaktadır. Bu yüzden birçok kişi online alışveriş ya da başka ödemeler sırasında ciddi anlamda mağdur duruma düşmüştür.

Kredi kartları ile ödeme devrine son veren ukash kart sayesinde kolay ve güvenli ortamda ödemelerinizi yapabilirsiniz. 20 ülkede birçok kişi tarafından kullanılan 19 haneli pin kodu ile sadece online ortamında ödeme yapılırken kullanılmaktadır. Kesinlikle dışarıda kredi kartı niyetine kullanabileceğiniz bir kart sistemi değildir. Bu kartların internette satışını yapan birçok firma yer almaktadır. Ancak dolandırıcılar sahte ukash satışı yaparak kredi kartınızın bilgilerini verdiğiniz an ciddi anlamda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ukash kart, satışını adımlarını takip ederek nasıl olacağını öğreneceksiniz. İlk önce bir msn adresiniz olmalı ve seçmiş olduğunuz firma sahibi ile msn üzerinden iletişime geçerek kart alabilirsiniz. Kredi kartı, paypal, banka havalesi derken mobil sistemi ile sitemizden rahatlıkla sahip olabilirsiniz.


 • Hasan 07 April 2013 at 23:10

  Daha önce ukash satın aldım bir sorun çıkmadı. Sizin önerdiğiniz siteler nelerdir? Bilgi verirmisimiz?

 • Caner 11 April 2013 at 21:07

  internetin en kolay online ödeme sistemi olan ukash kartla bende alışverişler yapıyorum. bu alışverişler sırasında kesinlikle kişisel bilgilerimi sitelerle paylaşmıyorum. ayrıca online para transferi yapmam gerektiği zaman ukash kartım bu konuda da bana yardımcı oluyor. ukash ile her zaman avantajlıyım.

 • Hakan Kasap 11 April 2013 at 21:08

  ukash kartım sayesinde online alışverişlerimi kolayca gerçekleştirebiliyorum. Facebook oyun uygulamalarında yer alan kullanıcı hesabıma online para transferi yapabiliyorum. özel bilgilerimi kesinlikle hiçbir site ile paylaşmıyorum. bir insan daha başka ne isteyebilir ki :)

 • Yılmaz 11 May 2013 at 18:05

  ukash kartım sayesinde internetten istediğim gibi online alışveriş yapabiliyorum. çünkü ukash kart birçok sitede kabul ediliyor ve bende bu nedenle istediğim siteden dilediğim ürünü kolayca satın alabiliyorum. ukash kartla iyi ki bu kadar erken tanışmışım. onunla kendimi her zaman avantajlı hissediyorum.

Yorum Yazın