7/24 Canlı Destek

Ukash Pin Numarası

  • 09 May 2013

Ukash kart ile hızlı ve güvenli bir online alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer bilmiyorsanız, biz sizi buradan bilgilendirelim. Siz de ukash kartlardan birine sahip olarak online işlemlerinizde daha hızlı olabilir ve bunun yanında güvenli bir ödeme sistemi içerisinde yer alabilirsiniz. Çünkü ukash kart ile yapılan tüm online işlemlerde sadece ukash pin kodu kullanılmaktadır. Ukash pin numarası her ukashın sahip olduğu bir özelliktir ve ukash satın alma sırasında kullanıcılara verilmektedir. Aslında ukash pin numarası için ukashın tam olarak kendisi adlandırmasını yapmak mümkündür. Bu nedenle ukash satın alırken kesinlikle ukash pin numarasının alınması ihmal edilmemelidir.

Ukash pin numarası nedir?

Ukash pin numarası, kart bedelinin ödenmesi ardından ukash satın almak isteyen müşterilere verilen 19 haneli bir numaradır. Tüm online işlemler bu pin numarası ile gerçekleşmekte ve online ödemeler sırasında herhangi problemin yaşanması tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Bunun yanında sektörün en etkili sanal kartları arasında yer alan ukash kart ile güvenli bir online alışveriş yapmak mümkündür. Çünkü ukash kart ile yapılan online alışverişlerde kullanıcıların özel bilgileri değil, sadece ukash pin kodu kullanılır. İlgili ödeme alanlarına ukash pin kodunun girilmesi yeterli olmaktadır.

Siz de online alışverişlerinizin daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeyin ve bir an önce sektörün en etkili sanal kartlarından biri olan ukash kartı kullanmaya başlayın. ukash kart sayesinde online işlemlerinizde güven içerisinde yer alabilir ve aklınızda herhangi bir tereddüt kalmadan online işlemlerinizi yapabilirsiniz. Daha fazla vakit kaybetmeyin ve bir an önce ukash kart satışı yapan sitelerden birine giriş yaparak ukash kart limitlerinden birini tercih edin. Sorunsuz bir online alışveriş için siz de ukashı seçin.


Yorum Yazın