7/24 Canlı Destek

Ukash Pay By Cash

ukash-paybycashİnternetin ve bilgi teknolojilerinin gelişmiş olması birçok alanda bize yenilikler ve fırsatlar sunmaya başlamaktadır. Bu anlamda 2000’li yılların nesilleri olarak çok şanslı olduğumuzu söyleyebilirim. Zira geçtiğimiz yıllarda internet üzerinden alışveriş yapmak bir hayaldi. İnternet üzerinden fatura ödemek, banka işlemlerini halletmek, sevdiklerimizle bu kadar kolay iletişim kurmak, bu denli anlık bilgi ağı kurabilmek gerçekten insan zihninin pek kolay kolay hayal edemeyeceği şeylerdi. İnternet bu anlamda bu müthiş şöleni daha da işlevsel ve kullanışlı hale getirmek için ağını geliştirmektedir. İnsanlığa daha kolay hizmet vermek adına şirketler, firmalar, kurumlar, özel markalar daima interneti bir güç olarak kullanmaktadır. İnsanlara internette en çok nasıl vakit geçiriyorsunuz şeklinde bir soru sorduğunuz zaman bunların önemli bir kısmının parasal işlevlerini halletmek için alışveriş yapmak için kullandıklarını söyleyeceğini belirtebilirim. Sonuçta bu işlem sürecinde daha doğrusu bu işlemlerin sonunda bir ödeme söz konusudur. Aslında mantık olarak internetten alışveriş yapmak ile bire bir alışveriş yapmak arasında hiçbir fark yoktur. Her ikisinde de bir işlem yapılır ve bu işlemin bedeli bir şekilde ödenir. Bu ödeme işlemi birtakım özel güvenlik durumlarını gerekli kılar. İşte tam da bu noktada yani güvenlik meselesi üzerine son zamanlarda birtakım çalışmalara yoğunluk verilmiştir.

Bugün itibari ile başlı başına bir sektör olan internette alışveriş durumunun yanında bir de internette alışveriş yaparken güvenliği sağlama mevzusu eklenmiştir. Bu, en az alışverişin kendisi kadar mühim bir konudur. Bunun es geçilmesi ya da bir an için atlanması birtakım istenmeyen olumsuz sonuçlara sebp olabilir. Bütün internet kullanıcılarının buna özellikle dikkat etmesi gerekiyor. Bu anlamda aslında yapılması gereken temel şey bellidir. Belli olmasına rağmen insanların hala büyük bir çoğunluğu bu güvenli yollardan ya haberdar değil ya da alıştıkları yöntemleden vazgeçmek istemiyor. Bu konunun bir an önce yaygınlık kazanması oldukça önemlidir diye düşünüyorum. Bu anlamda, yani ön ödeme sistemleri alanında epey firma var; fakat bu isimleri tek bir bünyede toplayan önemli bir şirketten söz etmek istiyorum. Paybycash ismini daha önce internet üzerinde sıkça duymuşsunuzdur, zira kendisi intenetin en önemli sistemlerinden bir tanesi durumunda olduğu için birçok alanda boy gösterebilmektedir. Merkez olarak Amerika’da yer alan Paybycash toplamda 70 civarında birbirinden farklı ve kaliteli ödeme sistemi ile birlikte çalışma yürütüyor. Şirket, piyasadan gelen çok yoğun talebi karşılamakta pek zorlanmıyor, çünkü gücüne güç katan birçok ön ödeme sistemi ile birlikte çalışıyor. Bu da onu piyasada oldukça güçlü oldukça güvenli bir duruma getiriyor. Daha önce hiçbir ön ödeme sistemini kullandınız mı hiç bilmiyorum fakat bu sistemlerin kredi kartı kullanımına göre çok daha güvenli olduğunu belirtmeliyim.

Bu sayede kredi kartlarına oranla çok daha sık bir şekilde kullanılmaktadır. Paybycash bünyesinde yer alan ödeme sistemlerinden bir tanesi de dünyanın en yaygın ön ödeme sistemlerinden biri olan Ukash yöntemidir. Ukash kart bilindiği gibi bir pin kodu ile kontör mantığı ile çalışır. Euro cinsi üzerinden bir değere sahip olan Ukash kartlar 10’luk ya da 250’lilik vb. miktarlara sahiptir. Paybycash ile Ukash kart, yani iki güven veren firma, güçlerini birleştirip internet kullanıcılarının karşısına geçti. Bu ortaklıktan gayet memnun olan Paybycash kullanıcılar Ukash kartlarını bu platform üzerinden temin edebiliyor ve güvenli bir biçimde alışverişlerini tamamlıyor. Yaklaşık olarak 15 senedir piyasada hizmet sunan Paybycash Ukash kart kullanıcılarının yeni adresi durumunda.


Yorum Yazın