7/24 Canlı Destek

Pay Fast Sistemi

ukash-payfast Çevrim içi yaptığımızuygulamalarda para aktarımı kullanım bilgileri işlemleri pek çok kişi için güvenlik açısından problem yaratan zor bir düzeye gelebiliyor. Bu işlemi kolaylaştırmak ve güvenlik amacıyla kullanıcı bilgilerine ihtiyaç olmayan bir takım yöntemler bulunmakta.Bunlardan birisi de pay fast ‘dir.  güvenle alış veriş yapmanızı sağlayacak alıcı ve satıcılar tarafından kart kullanıcı bilgileriniz bir defa haricinde tekrar hiç görünmeyecektir. Ayrıca yaptığınız alış verişler de aldığınız üründe bir sorun yaşadığınızda eğer pay fast ile ödeme yapmış iseniz güvence altında olur ürün şikâyetleriniz iade işlemleriniz hemen başlatılacaktır.  Aynı şekilde alıcılara sağlanan kolaylık satıcılara da sağlanmış gerekli haklarını bildirme imkânları sunulmuştur.

Payfast sisteminin nasıl çalıştığı konusuna geldiğimizi zaman ise sistem tamamen sizlere sunulan geniş güvenlik önlemleri doğrultusunda çalışmaktadır. Öncelikle alıcı iseniz nasıl ödeme yapacağınızı seçersiniz bunlar para ya da herhangi bir kredi kartı banka kartı da olabilir. Ayrıca kart bilgilerinizin görünmesinde rahatsızlık duyuyorsanız ukash kart ile de ödeme yapmanız mümkündür.  Daha sonra ise Payfast hesabınıza yatırdığınız para hiçbir şekilde satıcı kişi tarafından kart bilgilerinize ulaşma mümkün olmayacak tamamen pay fast bu işlemi kendisi gerçekleştirecektir.

Binlerce internet sitesinde yapmak istediğiniz alışveriş olanaklarını size sunan sistem pek çok kurumla da iş birliği yapmış durumdadır. Sitesinde de gerekli bilgilerin verildiği kurumlara ulaşmanız da mümkündür. İnternet üzerinden yapmak istediğiniz ancak güvenlik sorunu yaşamaktan korktuğunuz her türlü işlemi buradan yapmanız mümkündür.  Ayrıca sistem büyük bir yeniliği de imza atmış durumdadır. Pay fast sistemi ile dünya da ki bazı hayır kurumlarını da para aktarımı yapmanız mümkün durumdadır. Eğer ki yapmak istediğiniz hayır kurumu anlaşmalı değilse pay fast ve hayır kurumu ile görüşüp gerekli işlemleri yapmalarını sağlayabilirsiniz.  Bu işlemlere rağmen kredi kartı bilgilerinizi vermek konusunda endişeleriniz var ise ukash kart kullanımı bu konuda sizin yanınızda olacaktır. Ukash kart sahiplerinin hiç bir şekilde kişisel bilgileri kullanılmamaktadır.

İnternette pek çok alanda ve pay fast sistemi üzerinden gerçekleştireceğiniz alış verişleriniz de ukash kart sizin için bir seçenek olacaktır. Pek çok kullanım noktası bulunan ukash kartlara ise kolaylıkla ulaşmanız mümkündür. Ukash kart genel hatlarıyla internet üzerinden yapılan alış verişlerde çevrim içi yollarla oynanan oyunlarda bu kartın kullanımıyla işiniz kolaylaşacaktır. Pay fast kullanıcıları da istedikleri işlemleri gerçekleştirmek için pek çok seçenek arasından bunu da kullanabilirler. Satın alacakları ukash kartla diğer kredi kartları banka kartlarının yaptığı bütün işlemleri gerçekleştirebilirler. Kart üzerinde ya da ukash kart alımında hiçbir isim kişisel bilgi bulunmamakta üzerinde bulunan numaralar kartın belirleyici noktası olacaktır. Kartlar ise belirli fiyat aralıklarında satılmaktadır. İsteğe bağlı olarak istenilen miktarda kart alınmakta ya da dolum yapılmaktadır. Ukash kart her türlü internet aracılığıyla yapacağınız işlemleri gerçekleştirmekte pay fast aracılığıyla güvenli alışveriş işlemlerinizi sağlama konusunda hizmet vermektedir.

Payfast sistemi kullanıcıları her türlü güvenlik ve iade koşullarında yanında bulunmaktadır.  İnternet sitesinde her türlü hizmet bilgileri kurumsallığı hizmet alanları yer almaktadır. Ukash Pay fast sistemi üzerinden satış yapmanızda kolaylıkla sağlanmaktadır. Satıcılara da satış sonrası pek çok hizmet ve ürün iade koşullarında yardımcı olmaktadır.Site üzerinde anlaşma yapılan hayır kurumlarının da bilgileri yer almaktadır.  İsterseniz anlaşmalı olarak satış isterseniz internet alış verişinde korkularınızı yenerek güvenli alışveriş yapma imkânı elde etmiş olabilirsiniz.  İnternet sitesinde güvenlikle ilgili bilgileri de bulmanız mümkündür.


  • Gürcan 08 April 2013 at 01:30

    Ukash kart sayesinde kişisel bilgilerimi vermeden diğer banka kartları ile yaptığım işlemleri yapabiliyorum. Diğer banka kartları ile arasındaki en önmli fark ise sadece 19 haneli pin numarası işe alışverişimi tamamlamak.

Yorum Yazın