7/24 Canlı Destek

Ukash Özellikleri Nelerdir?

  • 14 May 2013

Ukash kart, birbirinden farklı özelliklere sahip olan bir sanal kredi kartıdır. Bu kart sayesinde online ödemeleri daha hızlı bir şekilde yapmak ve kişisel bilgileri paylaşmadan online işlemlerin tümünü gerçekleştirmek mümkündür. Ukash kart sunduğu özelikler sayesinde oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. 14 binden fazla sitede kullanılabilen ukash, online ödemeler sırasında sahip olduğu 19 haneli pin numarasını kullanmaktadır. Ukash pin numarası ile yapılan işlemler daha hızlı bir şekilde gerçekleşmekte ve bu sayede daha güvenli online ödemeler yapılmaktadır. Ancak ukash kart şek bu avantajlara sahip olmak için öncelikle ukash kartlardan birinin satın alınması gerekmektedir. Ukash kart satın almak içinse online satış noktaları olarak karşımıza çıkan ukash satış sitelerinden faydalanmak mümkündür.

Ukash hangi özelliklere sahiptir?

Ukash kart sahip olduğu en önemli özelliklerden biri güvenli ve hızlı bir online alışveriş imkanı sağlamasıdır. Bu kart sayesinde dileyen herkes, kredi kartını kullanmaktan vazgeçebilmekte ve istenen sonuçlara ulaşabilmektedir. Ukash kart, kullanıcıların kişisel bilgilerini koruma altına alan bir sanal karttır. Çünkü ukash kart ile yapılan online alışverişlerde ya da online ödemelerde sadece 19 haneli pin numarası girilmektedir. Her ukash 19 haneli bir pin numarasına sahiptir. Online işlemlerin ukash pin kodu ile yapılması hızlı ve kolay işlemlerin ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

Bunların yanı sıra ukash kartın en önemli özelliklerinden biri ukash bozdurma olmaktadır. Bu uygulama sayesinde dileyen herkes kart limitinde bulunan paranın tamamını nakit olarak çekmekte ve istenen nakit paraya kolayca ulaşma imkanı bulmaktadır.

Siz de ukash kartın sayısız özelliklerinden faydalanmak istiyorsanız, hemen ukash kartlardan birine sahip olun ve dünya genelinde 14 binden fazla sitede online alışveriş yapma imkanına erişin.


Yorum Yazın