7/24 Canlı Destek

Ukash ile Ödeme

Her geçen gün internet kullanımı artmaktadır. İnternet üzerinden evden çıkmadan faturalarımızı ödeyebilir, sanal alışveriş yapabiliriz. Fakat ödeme işlemlerinde kredi kartı bilgilerimizi paylaşmaktan genellikle çekiniriz. Sitenin güvenilirliğinden endişe ettiğimizden dolayı da internet üzerinden alışverişlerde bir adım geride bakarız. Artık Ukash kart ile bu sorunlardan kurtulacaksınız.

Ukash Kart internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanacağınız ön ödemeli bir karttır. Bu kart ile normal kredi kartı gibi internet üzerinden alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Kredi kartından farkı, hiçbir kimlik bilgilerinizi içermez.İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kimlik bilgilerinizi girmedensatın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilmenizi sağlar. Ukash kartı satın almanız ise oldukça kolay. Ukash kartı yine internet üzerinden bu kartın satışını yapan firmalardan temin edebilirsiniz. Üstelik bu satın alma işlemini yine kredi kartı olmadan, havale işlemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Ukash ödeme sistemi, oldukça güvenilir ve kolay bir sistemdir.  Bu sistem sayesinde, internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde kimlik bilgilerinizin çalınması engellenir ve kimlik hırsızlığının olması durumundayapmadığınız harcamaların faturasını ödemek zorunda kalmazsınız.Ukash kartı yalnızca alışverişlerinizde değil, yatırım aracı olarak da kullanabilirsiniz. Ukash karınızı dilediğiniz vakit bozdurup paraya çevirebilirsiniz.  Bu hizmetten herkes eşit ölçüde faydalanabilir. Bedava Ukash kart ile güvenli alışveriş artık bir lüks değil.  Bütün Ukash kart kullanıcılarının eşit ölçüde faydalanabileceği bu sistemle kimlik bilgileriniz özenle korunsun.

ukashlogoYüksek güvenilirlikleUkash karta sahip olmanın ayrıcalığını yaşayın ve güvenli alışverişin tadını çıkarın. Ukash kartların kullanımı da oldukça kolaydır. Ukash kartlar tek kullanımlıktır.  İstediğiniz miktarda Ukash kart satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Ukash kart ile internet üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişten sonra kartınız iptal olur. Böylece hesap bilgilerinizin kimlik hırsızlarının eline geçmesi durumunda uğrayacağınız maddi zararlardan da kendinizi tamamen korumuş olursunuz. Artık internet üzerinden kredi kartı bilgilerinizi vermeden, sıfır risk ile güvenli alışveriş yapabileceksiniz. Ukash ödeme sistemi ile kimlik bilgilerinizi koruyarak son derece güvenli bir sistemle internet üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Ukash kart sistemi ile kart bilgilerinizi ya da iban numaranızı kimseyle paylaşmak zorunda değilsiniz. Ukash kartı, Ukash logosu bulunan yerlerde güvenle kullanabilirsiniz.

Giderek yaygınlaşan ağı ile Ukash kart, sıfır risk ile kullanıcılarına internetten güvenli alışverişi sağlamaktadır. Haydi, siz de Ukash kart kullanıcılarının arasında kaydınızı yaptırın ve güvenli alışverişin tadını çıkarın. İlk olarak İngiltere’de tüketiciye sunulan Ukash kart, giderek artan kullanıcı ağıyla birçok ülkede satışa sunulmuştur. Ukash kartınızı Skype kontör alma işlemlerinizde, çevrimiçi oyunlarınızda ve daha birçok sitede gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ukash kartınız ile internet üzerinden kimlik bilgilerinizi vermeden hiçbir risk almadan dilediğiniz alışverişi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik satın alma işleminde hesap bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmazsınız. Böylece kimlik hırsızlarından korunmuş olursunuz.  İlerle doğabilecek kimlik hırsızlığından kaynaklanan mal kayıplarına karşı kendinizi de korumuş olursunuz.Dilerseniz Ukash kartınızı ilerleyen dönemlerde bozdurup nakit paraya çevirebilirsiniz.

Ukash Kart, internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen, ama güvenilirlik konusunda endişe duyan birçok potansiyel müşteriye alternatif alışveriş seçeneğini sunuyor. Kullanımı oldukça kolay ve sıfır risk ile sanal alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Ukash kartı temin etmeniz de oldukça kolaydır. İnternet üzerinden Ukash kartın satışını gerçekleştiren güvenilir firmalardan kartınızı temin edip hemen güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz. Bedava Ukash ile artık yurtiçinde kredi kartına alternatif bir kart ile güvenle alışveriş yapabileceksiniz. Her gün binlerce internet kullanıcısı, internet üzerinden gerçekleştirdiği alışverişlerinde Ukash kartı tercih etmektedir. Cazip Ukash kampanyalarından faydalanan Ukash kullanıcıları, kaliteden ödün vermeyen, sıfır riskle internetten alışverişin keyfini çıkarabileceklerdir.


 • Asuman 02 April 2013 at 21:57

  tamamen güvenilir, herkese tavsiye ederim, gönül rahatlığı ile para yatırmak için en güvenilir yollardan biri ukash kart. kullanmaya başladığım günden bu yana pek çok avantaj ile karşılaştım. Bu nedenle bence artık herkes internette kredi kartı yerine ukash kartlardan birini kullanmalı

 • İrem 08 April 2013 at 18:44

  ukash kart ile online ödemeler yapmaya başladığımdan beri kendimi güvende hissediyorum desem yalan olmaz sanırım. çünkü ukash kart ile online ödemelerinde sadece 19 haneden meydana gelen bir pin numarası kullanıyorum ve bu sayede hiçbir özel bilgimi paylaşmış olmuyorum :D

 • Engin 08 April 2013 at 18:48

  online ödemelerin en uygun adreslerinden biri bence ukash kart. siz de ukash kart limitlerinden herhangi birini tercih edin ve ardından istediğiniz siteden online işlem yapabilirsiniz. etkili bir online alışveriş yapmak isteyen herkese ukash kartlardan birini tavsiye ederim.

 • Ecan 08 April 2013 at 18:49

  uzun süre hangi siteden ukash kart almam gerektiğini düşündüm ve sonunda sizin sitenizden almaya karar verdim. iiki de öyle yapmışım çünkü ukash kart satış hizmetlerinizden çok memnun kaldım. satın aldığım kartımın bakiyesi bittiğinde yine sizden satın almayı düşünüyorum. ii günler.

 • Rıfat Peker 11 April 2013 at 18:29

  online alışverişlerde ukash kullanmak çok avantajlı. her şeyden önce ukash kart ile yapılan alışverişlerde kişisel bilgiler paylaşılmıyor ve bu durum oldukça etkili bir avantaj olarak karşıma çıkıyor. uzun süreden bu yana kredi kartı yerine ukash kartımı kullanıyorum ve bu avantajlı sanal kartı herkese tavsiye ediyorum.

 • Halil İnan 11 April 2013 at 18:31

  ukash kart deyip geçmeyin. internette güvenli alışverişlerin en etkili yolu ukash. online alışverişleri ukash kart ile hızlı ve kolay bir şekilde yapmak her zaman için mümkün. uzun zamandır ukash kart kullanıyorum ve her zaman için avantajlı bir konumda yer alıyorum. siz de ukash kullanın ve istenen sonuçlara ulaşın.

 • Mehmet Keleş 11 April 2013 at 18:33

  ukash kartımı ukashbayi.com dan alıyorum ve şu ana kadar satın alma işlemleri de dahil hiçbir sorun yaşamadan online alışverişlerimi gerçekleştirdim. ayrıca online para transferleri için de yine ukash kartımı kullanıyorum ve istediğim yere kısa sürede para gönderebiliyorum.

Yorum Yazın