7/24 Canlı Destek

Ukash ile Ödeme Yolu

Ukash kart sahibi olmadan internetteki alışverişin ya da harcamanın kolaylığını anlamak mümkün değil. İnternet üzerinden pek çok alanda kullanım imkânı ve kolaylığı sağlayan kartın kullanım alanlarından kısaca bahsetmek gerekirse; online olarak oynanabilen bazı online oyun (lol, skype, facebook), çocukların oynamaya bayıldıkları oyunların bulunduğu pek çok oyun sitesi, Skype üzerinden kontör ve kredi yükleme olanağı olarak sıralamak mümkün. Ayrıca yapılan araştırmalara göre daha pek çok internet sitesi üzerinde kullanım geçerliliği olan kart sayesinde internetteki keyfiniz kesintisiz sürüyor.

Çocuklarınız oyun oynamak için parayla oyunlar oynatılan oyun salonlarına gidiyor ve saatlerce gelmiyorsa, orada kimlerle hangi oyunları oynadığını bilemiyor olmak sizi huzursuz ediyorsa siz mutlaka bir Ukash kart edinmelisiniz. Çünkü çocuklar arasında yaygın olarak oynanan ve en popüler olmuş oyunları bu kart sayesinde ödeyerek, çocuklarınız evde sizin yanı başınızda oyun oynaması sağlayabilir ve bunun huzurunu yaşayabilirsiniz. Çocuklara en sevdikleri oyunu sorsanız hemen hemen hepsi size ilk üç olarak Knight Online, Ogame ve Metin2 sıralaması yapar. En güzeli de çocuklarınızın oynarken zamanı, derslerini ve eve gelmeyi unuttuğu oyunlar olan bu favori oyunları oynadığı sitede Ukash kartın geçerli olmasıdır.

ukash-skypeAyrıca Skype programı olan anlık mesajlaşma imkânı veren, isteyenin web cam aracılığıyla görüntülü olarak, isteyenin telefonla ara seçeneğini kullanarak görüşme yapabildiği bu internet programı üzerinden kontör ve kredi yüklemesi de gerçekleştirilmektedir. Eğer ailenizden uzakta şehir dışında yaşıyorsanız ve planda olmayan ödemeler yüzünden parasız kaldıysanız ya da telefonunuzda kontörünüz bittiyse, saat kaç olursa olsun ailenize ulaşarak Skype üzerinden size kontör ya da kredi göndermelerini sağlayabilirsiniz. Büyük kolaylıklar sağlayan kart sayesinde en acil durumlar da dahi internet üzerinden her türlü satın alma ve harcama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ukash kart kullanıcılara daha güvenli ve daha faydalı alışveriş yapma imkânı sunan kart internet üzerindeki sanal dolandırıcılar olan hackerlara karşı da oldukça güvenlikli bir duvar oluşturmaktadır. Kişisel bilgilerin kullanılmadığı kart on dokuz haneli rakamlardan oluşan dijital bir karttır. Satın almak için istediğiniz miktardaki Ukash kartı seçerek, satıcı firmanın sağlamış olduğu havale yolu ile ya da EFT ile ödeme koşulu yerine getirilerek sahip olunan kartın on dokuz haneden oluşan elektronik rakamları da satın alma sonrası, Ukash kart müşteri temsilcisi tarafından size teslim edilecektir.

Bugün kredi kartı, banka kartı, paypal hesabı sizden tüm şahsi ve özel bilgileriniz alarak, size satın alma fırsatı tanımaktadır. Bu kartların aynı şekilde kullanımı sırasında da özellikle internet üzerindeki alışverişleriniz ve harcamalarınız sırasında bu özel bilgileri her defasında yenilemek zorunda olmanız sizi olası bir internet hırsızlığı ve dolandırıcılığı ile karşı karşıya getirmekteyken, Ukash kartta sadece sahip olduğun on dokuz rakamı kullanarak internette tüm alışveriş ve harcamalarınızı güvenli olarak yapabilirsiniz. Çünkü sahip olduğunuz Ukash kartınızdaki on dokuz haneli rakam tamamen soyuttur ve sanal hırsızlıklara ve dolandırıcılıklara karşı da geniş güvelik ağı ile korunur. Çalınması durumunda başkası tarafından kullanılamayacak olan kartınızı müşteri temsilcilere bildirerek, iptal ettirip yeni bir tanesi için talepte bulunarak tarafınıza en kısa süre ulaştırılması koşuluyla yeniden sahip olabilirsiniz.

Pek çok internet sitesinde kullanım kolaylığı sağlayan kart sayesinde internette kolaylıkla alışveriş yapabilme hakkınız var. Oyun sitelerinde geçerli olan, kontör ve kredi yükleme olanağı sağlayan, çevirim içi oyunları kolaylıkla ve anında oynama imkânı sunan Ukash kart sizin istediğiniz miktarlara bağlı olarak yüklemesi gerçekleştirilir.


  • Pınar 02 April 2013 at 22:12

    ukash ile skype de nasıl ödeme oluyor bu konuda bilgilndirme yaparbilir misiniz? benim ailem uzakta ve genelde internet üzerinden görüşüyoruz. skype de ukash kart ile ödeme yaparak ailemle görüşebilir miyim acaba? bu konuda detaylı bilgi verirseniz sevinirim

Yorum Yazın