7/24 Canlı Destek

Ukash Nedir?

İngiliz merkezli bir şirket olan, Smart Voucher Ltd nin piyasaya sürdüğü tüm dünyada yüz binlerce kullanıcısı olan, şuan için internette en güvenli para aktarma – ödeme seçeneği olan bir sistemdir. İnternet korsanlarının önüne Ukash sistemi ile geçilmiştir.

Neden Ukash Kartlara İhtiyaç Vardır?

Eskiden ihtiyaçları gidermek için, alışveriş merkezleri, teknoloji mağazalara, giyim mağazaları gibi yerlere gitmek gerekir. İnternetin yaygınlaşması ile beraber, internetten ürün satışında da patlama yaşanmaktadır. Ödeme ise bu konuda yaşanmış en büyük sorundur.

Ukash Ödeme Sisteminde %100 Müşteri Gizliliği

Ukash kartları satın alırken, ödeme seçenekleri arasında EFT ve havale bulunmaktadır. Yani, ukash sitelerine kimlik ya da kart bilgilerinizi girmenize gerek yoktur. Ayrıca ödeme yapabilmek için herhangi bir banka hesabına sahip olmanıza da gerek yoktur. Bankamatiklerden, kartsız işlem bölümünden de alacağınız ukash kart değerinde ücretinin ödemesini yapabilirsiniz.

Görüldüğü gibi tüm bu işlemlerde, kimlik ya da kart bilgilerinizi vermeden ukash alabilirsiniz. BU sayede bilgileriz her daim gizli kalır. Bu sistemin çökmesi ya da güvenlik açığın oluşması mümkün değildir. Çünkü hiçbir şekilde sizden kimlik bilgisi istenmemektedir.

Euro – Türk Lirası Paritesi Bozulursa?

Döviz herkesin bildiği gibi her an değişkenlik gösterir. Ukash kartları piyasaya suna şirket, yapısı gereği sadece Euro değerinde ukash kartlar satmaktadır. Para dönüştürme işlemi, ödeme anında yapılmaktadır.  Ancak ukash alımınız önceden gerçekleştirmeniz gerekir.  ukashbayi.com aracılığı ile aldığınız ukash kartlar Euro değerine bakılarak hesaplanır. Eğer Euro – TL arasında önemli bir deşiklik yaşanmadığı sürece fiyatta oynama yapılmaz.

Ukash kartlar Euro değerinde satışa sunulduğu için, Euro – Türk Lirası döviz kuru önemli ölçüde değiştiğinde, kısa süre içerisinde bu dalgalanma fiyatlara yansıyacaktır. Eğer Türk Lirası Euro karşısında değer kazanırsa, ukash kart fiyatları düşer. Değer kaybederse fiyatlar yükselmektedir. Bu durum sadece Türk Lirası için değil, her para birimi için geçerlidir. ukasbayi.com olarak müşterilerimize her zaman piyasa değerinde ya da altında ukash kart desteğinde bulunduk.

Ukash Kartlar Nerede Kullanılır?

Alışveriş siteleri özellikle internetten %100 güvenli alışveriş yapmak isteyen kişiler bu ödeme yöntemini kullanmaktadır. Tüm dünyaya mal olmuş, büyük alışveriş sitelerinde Ukash ile ödeme seçeneği bulunmaktadır. Her e-ticaret sitesi ukash ile ödeme seçeneği sunmak ister. Yakın gelecekte ukash, özellikle alışveriş sitelerinde daha yaygın kullanılacağı ön görülmektedir.

Bu tür sitelere gizliliğinizi korumak amacı ile bu ödeme yöntemini seçebilirsiniz. Ayrıca ödeme yaptığız an para hesaba geçer. Bu özellik de ukash sisteminin tercih edilme sebeplerinden birisidir.

Skype ile kontör alabilirsiniz. Herkesin bildiği gibi skype’den kredi kartı ile kontör aldığınızda, ekstre de skype ödemesinde özel kod gelmektedir. Skype hesabınıza paranın geçmesi için bu kodun girilmesi gerekir. Bu nedenle kredi kartı ile skype alacak olanlar ekstrenin gelmesini beklemek zorundadır. Ancak ukash ödeme sistemi ile para anında hesabına geçer.

Online oyunlarda rahatlıkla ukash kullanabilirsiniz. Oyun için ödeme yapma kanallarından birisi de ukash karttır. Ogame, Metin2, Knight Online başta olmak üzere bir çok online oyun sitesi Ukash ödemesi kabul etmektedir. Çünkü ukash, en kolay ve en güvenli ödeme yöntemlerindendir.

Ukash kartlardan nasıl kar elde edebilirim?

20.09.2012 tarihinde ukash fiyatlarına bakaca olursanız, 10 Euro Ukash kart 28TL, 100 Euro ukash 250, 250 Euro ise 620 TL’dir.

Bütçeniz doğrultusunda olabildiğine yüksek değerlerdeki ukash kartları almanızı öneririz. Ukash fiyatları arttıkça, birim ücret üzerine ödenen para azalmaktadır. Bunu örnek ile açıklayacak olursak;
Düzenli olarak internetten ödeme yapıyorsunuz. Kimliğinizi vermek istemiyorsunuz ve alışveriş yaptığınız siteni ukash ödeme seçeneği bulunuyorsa, mutlaka %100 güvenli olan ve kimlik gizliliği konusunda herhangi bir açığı bulunmayan, bulunması da mümkün olmayan (Ukash ödeme sisteminde %100 müşteri gizliliği başlığına göz atabilirsiniz.) ukash kart ödeme seçeneğini kullanmanız en mantıklısıdır.

Ukash kart seçimi çok önemlidir. 10 Euro ukah 28, bu karttan toplamdan 10 tane alsanız, ödediğiniz toplam para 280 TL olacaktır. Ancak ileriye dönük olarak bir ukash kart alıp, 100 Euro Ukash gibi, 250 TL ödersiniz ve 30 TL kazanç elde edersiniz.

Örneğin, alışverişlerinizi sürekli ukash ödeme seçeneği bulunan bir siteden yapıyorsunuz. Her alıveriş sırasında 10 Euro değerinde Ukash kart alarak ödeme yapmak yerine, 1 kere 250 Euro değerinde ukash almak çok daha akılcıdır.

28 TL (10 Euro Ukash ) x 25 Adet = 700 TL
Ancak ödemenizi 250 Euro Ukash alarak yaparsanız 620 TL ödeyecek ve 80 TL kazanç elde edersiniz.

Fiyattaki dalgalanmaların sebebi: Her bir ukash kart pini veri tabanında ekstra güvenlik önlemleri alınarak korunur. Bu da demek oluyor ki her bir şifrenin belirli oranda gideri vardır. Düşük ukash fiyatının, daha yüksek değerdeki ukash fiyatlarına oranla daha pahalı olmasının asıl sebebi budur.

Ukash Kullanımı – Türk Lirası ile Alışveriş Yapanlar

Tek çeşit ukash satılmaktadır. Ancak aldığınız ukash kartların değerinin Euro olması sizi şaşırtmasın. Her para biriminden ödemeleriniz için ukash kart kullanılabilir. Ukash satışları, tüm dünyada standart şekli ile (Euro olarak) satışa sunulmaktadır. Ukash ile ödeme yaptığınız sitede, ukash olarak ödemesi yapılacak olan para birimine dönüştürülür. Bunun için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.  Ödeme yaptığınız internet sitesinde, o anki Euro – TL paritesine bakılarak, ukash değeri kadar Türk Lirası hesabınıza aktarılacaktır.

Neden Ukashbayi?

7 – 24 hizmet: 7 gün 24 saat, dilediğiniz gibi, telefon ya da ukashbayi.com internet sitemizden online olarak hizmet alabilirsiniz. Ukash kart alımları, aklınıza takılan sorular ya da ukash hakkında bilgi almak istediğini her konuda dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. İşinde uzman, güler yüzlü kadromu size yardımcı olacaktır.

Hızlı hizmet: Ödemesi yaptığınız andan itibaren, telefon ile ya da internet sitemizde canlı destek bölümünden şifrenizi alabilirsiniz. İşinde uzman çalışanlarımız, 1 dakika gibi kısa bir sürede ödeme kontrolü yapacak ve ürün teslimini gerçekleştirecektir.

%100 müşteri gizliliği: Ukah kart sisteminin asıl amacı, internet kullanıcılarının ödeme konusunda herhangi bir kişisel bilgilerini internete girmemeleridir. Ukashbayi.com sizden kesinlikle özel bilgilerinizi talep etmez. Özel bilgilerinizi vermeden ukash kart alırsınız.

Referanslarımız: Şuana kadar binlerce müşterimize, on binlerce ukash kart hizmeti sunduk. Her müşterimiz bizim referansımızdır.

Tüm detaylar http://www.ukashbayi.com/ukash-nedir sayfasında daha fazla belirtilmiştir. Sayfada ukash nedir, ukash kart nedir, ukash ne demek, ukash kodu, ukash numaraları vb. sorulara cevap verdik.


 • Kürşat 02 April 2013 at 22:02

  oldukça etkili ve geniş çaplı bir yazı olmuş. ukash konusunda gerçekten bu siteyi tebrik etmek istiyorum. kendileri ile ilgili bir araştırma yaptım ve hiç bir alanda olumsuz bir yorum görmedim. bu yüzden herkesin gönül rahatlığı ile ukash satın alabileceği bir site burası

 • Selnur Aydoğan 05 April 2013 at 20:24

  ukash kart ön ödemeli sanal kredi kartıdır. bu kart ile isteyen herkes istediği bir siteden ürün satın alabilmekte ve oyun sitelerine ukash ile ödeme yapabilmektedir. ayrıca ukash kartı olan herkes güvenli ve hızlı bir online alışveriş yapar. çünkü ukash kart sadece 19 haneli pin numarasını kullanarak ödeme yapmaktadır. saygılar

 • Tuğba Akdağ 05 April 2013 at 20:26

  evet bende ukashbayi.com sitesinden ukash kart alışverişi yapıyorum ve satın alma sırasında hiçbir sorun yaşamadığım gibi kullanım sırasında da herhangi bir sorunla karşılaşmıyorum. ukashbayi.com sitesini herkese tavsiye ederim. siz de ukash kartlardan birini satın alın ve ayrıcalıklı bir konuma ulaşın.

 • emre çağlar 05 April 2013 at 20:29

  ukash satın alarak çok ii bir iş yaptığımı düşünüyorum. çünkü ukash kullanmaya başladığım günden beri ukash kart kullanmıyorum. eğer siz de kredi kartı kullanmak istemiyorsanız, birçok sitede geçerli olan ukash kart limitlerinden birini tercih edin ve kısa zaman içerisinde istenen online alışverişler yapabilirsiniz.

 • Demet 12 April 2013 at 01:15

  ukash nedir? bence ukash kart internet üzerinden gönül rahatlığı ile online alışveriş yapabilmemi sağlayan bir ödeme sistemidir. çünkü ukash özel bilgilerin paylaşılmasına izin vermez ve sadece 19 haneli pin numarası ile ödeme yapılmasını sağlamaktadır. bu benim için en etkili ukash özelliğidir.

 • Ferhat 12 April 2013 at 01:17

  kredi kartı yerine kullanabildiğim ukash kartı herkese tavsiye ederim. eğer internet üzerinden yaptığınız online ödemelerde sorun yaşamak istemiyorsanız ve güvenli bir ortamda alışveriş yapmak isterim diyorsanız, siz de hemen bir ukash satın alın ve ayrıcalıklı bir ödeme hizmetine sahip olun.

 • Baran 27 April 2013 at 21:16

  ukash kartımı okuldaki öğretmenimden öğrendim. kendisi de kredi kartı yerine ukash kart kullanıyormuş. geçen ay bende bir ukash satın aldım ve istediğim siteden ürün alımı yapma şansını elde ettim. bu durum benim için ukashın en etkili avantajlarından biri oldu. ukasha teşekkürler.

Yorum Yazın