7/24 Canlı Destek

Ukash Nedir?

Ukash Nedir?

Ukash Kart Nedir ?Ukash, merkezi İngiltere’de bulunan ve dünya genelinde 14 binden fazla online alışveriş sitesi ile anlaşması olan bir sanal kredi kartıdır. Kullanıcıların internet üzerinden sorunsuz alışverişler yapmalarına olanak sağlayan ukash, ayrıca kredili sistemlere para yüklenmesi konusunda öncelikli bir konumda yer almaktadır. Smart Voucher LTD. şirketi tarafından piyasaya sürülen ukash, dünya üzerinde 14 binden fazla internet sitesi ile anlaşma sağlamış ve bu sayede kullanıcılarının oldukça geniş bir platformda alışveriş yapmasına olanak sağlamıştır.

Ukashın avantajları nelerdir?

Ukash kart, kullanıcıların kişisel bilgilerini gizli tutarak alışveriş yapılabilen bir sistemdir. Bu özelliği sayesinde sektörün en güvenli online alışveriş sistemlerinden biri olarak karşımıza çıkan ukash, ürün alımında ödeme yapmanın en kolay yollarından biridir. Ukash kart, üzerinde 19 haneli bir pin numarası bulunduran bir sanal kredi kartıdır ve ödemelerin bu pin numarası ile yapılmasına imkan tanımaktadır. Kullanıcılar 19 haneli pin numarasını kullanarak ödeme alanlarına kredi kartı bilgileri yerine bu pin numarasını girmekte ve bu sayede oldukça güvenli bir ödeme gerçekleşmektedir.

Diğer yandan ukash kart ile dünyaca ünlü alışveriş sitelerinden hızlı ve güvenli bir alışveriş yapmak mümkündür. Çünkü ukash online alışveriş sistemi oldukça geniş kapsamlı bir platform olmaktadır. Genelde tek kullanımlık olan bu kartlar, belirli bir meblağ karşılığında satın alınmakta ve limitlerinin bitmesi ardından kullanıma son verilebilmektedir.

Ukash ile ödeme nasıl yapılır?

Ukash ile ödeme yapmak için kullanıcıların ilk olarak yapması gereken satın alınacak ürünün bulunduğu siteye üye girişi yapmak ve ürünü seçtikten sonra ödeme formuna ulaşmaktır. Bunun ardından ödeme seçenekleri arasında yer alan UKASH seçilmekte ve ekrana gelen alana 19 haneli pin numarası girilmektedir. Bu işlemler yapıldıktan sonra ödeme tamamlanmakta ve karşınıza kredi kartı bilgilerini sorgulayan bir ekran gelmemektedir. Yine kimlik bilgilerinizin de sorgulanmadığını belirtmek istiyoruz.

Diğer yandan ukash kart konusunda belirtmemiz gereken başka bir husus ise yapılan alışverişlerin sonrasında kart içerisinde belirli bir miktarda kalan bakiyenin kullanılabileceği olmaktadır. Bu miktar kullanıcılara tahsis edilen yeni pin kodu ile kullanılabilmektedir. Çünkü önceki pin kodu içerisinde kalan miktar yeni pin kodu ile birleştirilmekte ve alışveriş esnasında sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Ortaya çıkan bu durum kullanıcıların ukash kart kullanımında hiçbir kaybı olmayacağını açıkça göstermektedir.

Ukash nerelerde kullanılır?

Ukash, Avrupa’nın gelişen teknolojisine ayak uydurmuş bir sanal kredi kartıdır. Birçok şirketle anlaşma sağlayan ukash kart, ödeme seçeneklerine alternatif olarak pazara sürülmüş bir sistemdir. Elektronik bir para kartı olan ukash, online alışveriş sitelerinde, hava yolu şirketlerinde, hediye mağazalarında, oyunlarda ve internet üzerinde yer alan iletişim programlarında rahatlıklar kullanılabilmektedir. Ukash kartın buralarda kullanılması güven açısından hiçbir sorun oluşturmamaktadır. Dileyen herkes belirtmiş olduğumuz yerlerde ukash kartı kolaylıkla kullanabilmektedir.

Ukash kart nasıl alınır?

Ukash kartın satın alınması ilgili firmaların satış siteleri ile gerçekleştirilmektedir. Bu sitelerde bulunan müşteri temsilcileri ukash almak isteyen kullanıcılar ile doğrudan bağlantıya geçmekte ve kart limitinin ne kadar olacağını öğrenerek kullanıcılara hesap numarası vermektedir. Kartı satın almak isteyen kullanıcı verilen hesap numarasına ödeme geçmesinin ardından ukash kart 19 haneli pin numarası ile kullanıcıya tahsis edilmekte ve son olarak ödeme bildirim formunun doldurulması ardından ukash satın alma işlemi tamamlanmaktadır. Bundan sonra kartı satın alan kişi internet üzerinde ve birtakım anlaşmalı şirketlerde istediği gibi ödeme yapabilmektedir.

Ukash satın almak ve kullanmak görüldüğü gibi oldukça kolay bir işlem süreci gerektirmektedir. Kart kullanımının güven sağlaması ve kişisel bilgilerin gizli tutulması bu ödeme sisteminin en önemli ayrıcalıklarından biridir. Bunun yanında ukash kart sayesinde daha önce internetten alışveriş yapmaya çekinen birçok kullanıcı gönül rahatlığı ile online alışveriş yapmaya başlamış dilediği her ürüne internet üzerinden daha uygun koşullarla sahip olma imkanı elde etmiştir.

Eğer siz de ukash kart alarak online alışveriş platformunda yer almak istiyorsanız, www.ukashbayi.com sitemize giriş yapabilir ve sitemizin ana sayfasında bulunan ukash kart limitlerinden birini seçerek direkt olarak alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Siz kartınızın limitini belirleyin, ardından müşteri temsilcilerimiz anında istediğiniz limitte ki ukash kartı sizler için tahsis etsin. Güvenli alışveriş en yeni adresi ukasha sizleri de bekliyoruz.