7/24 Canlı Destek

Ukash Ne Demektir?

  • 15 May 2013

Ukash, online işlemlerde kredi kartına kullanılan bir sanal karttır. Bu kart sayesinde sektörde yer alan birçok online sitede alışveriş yapmak mümkündür. Her ukash 19 haneli bir pin numarasına sahiptir ve tüm ödemeler bu pin numarası ile yapılmaktadır. Bunun yanında ukash pin kodu, online ödemelerin daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır. Pin kodu kullanılarak yapılan online işlemler, kullanıcıların kişisel bilgilerini koruma konusunda oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Şimdi ukash kart ile neler yapılabilir?, gelin bunlara biraz daha yakından bakalım.

Ukash kart neler sağlar?

Ukash kart ile insanlar internet üzerinde yer alan birçok siteden istediği ürünü satın alabilmektedir. Çünkü ukash kart yeteri kadar tanınmayan sitelerden dahi ürün satın alınmasına imkan tanımaktadır. Ukash kart ile online alışveriş yapmak oldukça güvenlidir. Kredi kartı ile yapılan online alışverişlerde olduğu gibi kişisel bilgilerin paylaşılmamasını sağlayan ukash, ayrıca bu özelliği sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanında ukash kart sayesinde pek çok farklı sitede hızlı bir şekilde online ödemeler yapılabilmektedir. Çünkü ukash kart sadece 19 haneli pin numarası ile online ödemelerin yapılmasını sağlamaktadır. Her ukash kartta bulunan pin kodu, kullanıcılara satın alma işlemleri sırasında verilmektedir. Bu neden ukash kart satın alınırken kesinlikle ukash pin kodunun alınması unutulmamalıdır.

Siz de ukash kartlardan biri sayesinde istenen sonuçlara ulaşmak ve online alışverişlerinizi daha hızlı bir şekilde yapmak için daha fazla zaman kaybetmeyin ve bir an önce 14 binden fazla sitede geçerli olan bir sanal kartı kullanma fırsatını yakalayın. Etkili bir online alışveriş içerisinde yer almak istiyorsanız, yapmanız gereken sadece ukash satış sitelerinden birine giriş yapmak ve bunun ardından ukash kart limitlerinden birine sahip olamktır.


Yorum Yazın