7/24 Canlı Destek

Ukash Nasıl Alınır

  • 1 Yorum
  • 24 January 2013

Alışverişte yeni bir dönem alışveriş tutkunlarının heyecanını sardı. Artık internetten sevdiğiniz koleksiyonların parçalarını, favori markalarınızın indirimlerini evinizden çıkmadan takip edebilecek ve satın alma işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Ancak internetten yapılan alışverişler konusunda birçok tüketici çekimser davranmaktadır. Satın alma işleminde kredi kartı bilgilerinin paylaşılması sonucunda doğabilecek zararlar, birçok kart kullanıcısının korkulu rüyasıdır. İnternet zerinden yapacağınız alışverişlerde kullanabileceğiniz Ukash kartın avantajlarından faydalanın. Ukash kart ile kart ve kimlik bilgilerinizi vermeden internet üzerinden binlerce alışveriş sitesinden yapacağınız alışverişlerde dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Ukash kart, tüm dünyanın internet üzerinden gerçekleştirdiği alışverişlerde kullandığı ön ödemeli bir kart sistemidir. Hiçbir risk bulundurmamaktadır.  Ukash kart ile kart ve kimlik bilgileriniz korunur ve yüzde yüz güvenle alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ukash kartınızı yurtiçinde ve yurtdışındaki internet sitelerinden yapacağınız çevrimiçi alışverişlerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ukash kartı temin etmeniz ise oldukça kolay. İnternet üzerinden Ukash kartın satışını gerçekleştiren güvenilir firmalar bulunmaktadır. Ukash kartı satın alma sürecinde de kredi kartı bilgileriniz istenmemektedir. Havale ile veya EFT ile ödeme seçeneği ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.  Kimlik bilgilerinizin gizlilik ihlali yapılmadan internet üzerinden satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kısa sürede Ukash kartınız elinizde olacaktır. Ukash kartınızın içeriğindeki miktara göre satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ukash kartınızda belirlediğiniz miktar kadar alışveriş yapma keyfini yaşayabilirsiniz. Kartı temin etme sürecinde firmalar sizden oldukça düşük miktarda komisyon ücreti istenmektedir.

Ukash kart ile yapmak isteyip de güvenilirliğinden endişe duyduğunuz sitelerden dilediğiniz alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.  Yapacağınız alışverişlerde hesap bilgilerinizin kötü niyetli kişi ya da kişilerin eline geçme endişesinden tamamen kurtulabilirsiniz. Ukash ile yapacağınız alışverişlerde kimlik bilgilerinizi paylaşmak zorunda olmayacağınızdan kimlik hırsızlığına karşı da korunmuş olursunuz. Artık internet üzerinden ödeme sistemi olarak sadece kredi kartını isteyen çevrimiçi alışveriş sitelerinden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. İçeriğindeki bakiye kadar alışverişlerinizde kullanacağınız Ukash kartı yurtiçinde yurtdışındaki sitelerde kullanabilirsiniz. Ukash ile internetten güvenli alışverişin keyfini yaşayın.

Ukash kart sistemi ilk olarak İngiltere’de kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde ise birçok ülkede bu sistem gayet başarılı bir şekilde yürütülmektedir. Ukash kartın kredi kartına göre birçok avantajı bulunmaktadır. Ukash kartlar tek kullanımlıktır. Yaptığınız bir alışveriş sonrasında kartınız iptal olur. Kart bilgileriniz çalınsa dahi, size vereceği zarar oldukça düşük miktardadır. Böyle bir durumda kredi kartınızın bilgilerinizin çalınması oldukça büyük boyutta zararlar vermektedir. Ukash kullanıcıları giderek artmaktadır. Ukash ödeme sistemi ile internette güvenle alışveriş artık hayal değil. Ukash kart ile hesap bilgilerinizin kimlik hırsızlarının eline geçmesi korkusundan da tamamen kurtulacaksınız.

Ukash kart, internet üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemlerde kredi kartı yerine kullanabileceğiniz ön ödemeli bir kart sistemidir.  Siz de Ukash kartınızı binlerce internet sitesinde güvenle kullanabilirsiniz. Ukash kartınızı gerek Skype kontör alma işlemlerinde gerek çevrimiçi oyunlarda kullanmak üzere ya da çeşitli çevrimiçi alışveriş sitelerinde güvenle kullanabilirsiniz. Haydi, siz de Ukash kartı kullanıcılarının arasında kaydınızı yaptırın ve güvenli alışverişin tadını çıkarın. Ukash ödeme sistemi ile internet üzerinden güvenli alışverişin tadını çıkarın.

Ukash, kartınız ile yurtiçinde ve yurtdışındaki birçok alışveriş sitesinde güvenli alışveriş yapabileceğiniz bir hizmet sunmaktadır. Artık Ukash ile,  güvenli alışveriş bir lüks değil, tüm kullanıcıların yararlandığı bir hizmettir. Siz de bir Ukash kart satın alıp internet üzerinden keyifle alışveriş yapma ayrıcalığını yaşayın. Yüksek kalitede ve ucuz fiyatta Ukash ayrıcalığına sahip olmanın bir an önce keyfini çıkarın.


  • Celalettin 11 April 2013 at 11:28

    ukash kartımı sitenize giriş yaparak aldım. öncelikle ukash hakkında bilgilendirme içerikli konulara baktım ve ukashın birçok yerde kullanıldığını gördüm. ardından hiç zaman kaybetmeden ukash kartlardan birini aldım. şu an kullanıyorum ve oldukça memnunum.

Yorum Yazın