7/24 Canlı Destek

Ukash Limit Seçenekleri

  • 03 May 2013

Siz de ukash limit seçeneklerinden herhangi birini tercih ederek online alışverişlerinizi bu kart sayesinde yapabilir ve bunun yanında sektörün en etkili sanal kartlarından biri olan ukasha sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken ukash satışı yapan sitelerden birine giriş yapmak ve bunun ardından istenen sonuçların ön plana çıkmasını sağlamaktır. Bunun yanında ukash kart ile yapılan online alışverişlerde kullanılan tek araç ukash pin kodudur. Yani online ödeme alanlarındaki ukash pin kodu bölümüne satıcı firmadan alınan kodun girilmesi yeterli olmaktadır.

Ukash kart limit seçenekleri nelerdir?

Ukash kart birbirinden farklı limitlere sahip olan bir sanal kredi kartıdır. Bu sayede farklı bütçelere sahip kişiler tarafından satın alınabilmekte ve satın alma konusunda kullanıcılarına herhangi bir sorun yaşatmamaktadır. Ukash kartın limitleri arasında 5 euro, 10 euro, 15 euro, 20 euro, 25 euro, 50 euro, 100 euro ve 250 euro bulunmaktadır. Ukash satışı yapan tüm sitelerde bu ukash limitlerini görmek mümkündür. Hatta ukash kart limitleri genel olarak satış yapılan sitelerde bu limitlerde ön plana çıkmaktadır.

Ukash kart nasıl kullanılır?

Ukash kartın kullanımı oldukça basit bir şekilde çıkmaktadır. Çünkü ukash kart kullanımı esnasında sadece 19 haneden meydana gelen pin numarası kullanılmaktadır. Ukash satın alma işlemleri sırasında müşterilere verilen bu numara sayesinde isteyen herkes dilediği siteden her ürünü kolayca satın alabilmekte ve kısa sürede istenen sonuçlara ulaşabilmektedir.

Siz de ukash kartlardan birini satın alarak kısa sürede istediğiniz sonuçlara ulaşabilir ve online işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde yapma şansına sahip olabilirsiniz. Etkili bir online alışveriş için siz de ukashı tercih edin ve online işlemlerinizde zorlanmayın. Yapmanız gereken ukash kart limitlerinden birine sahip olmak kadar kolay olmaktadır.


Yorum Yazın