7/24 Canlı Destek

Hemen Ukash Kullanmaya Başlayın

  • 1 Yorum
  • 18 March 2013

İnternet üzerinden alışveriş yapma imkanı sağlayan ukash kart sizleri de bu güvenli alışveriş ayrıcalığına davet etmektedir. Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan bu sanal kartın kullanımı ülkemizde de her geçen gün artmaktadır.

Ukash nedir?  Bizlere katkıları nelerdir ve gerçekten güvenilir midir?  Ukash kartları internet üzerinden güvenli alışveriş yapmamızı, parayla oynanan oyunların ödemelerini ve çeşitli sohbet uygulamaları ödemelerini kolaylıkla yapmamızı sağlayan dijital ve son derece güvenli kartlardır. Global olarak her geçen gün gelişen dünyada pek çok alışkanlığımız gibi alışveriş alışkanlığımızda büyük bir değişime uğramıştır. İstediği ürünü satın almak için mağazalar yerinde online alışveriş sitelerinden temin eden insanların sayısı sürekli olarak artmakta ve internet üzerinden alışveriş hacmi sektörde en büyük pay sahiplerinden biri olmaya devam etmektedir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin büyük bir kısmı kredi kartları ile yapılmaktadır. Kredi kartı kullanan pek çok kullanıcı satın almak istediği ürün için tüm kredi kartı bilgilerini girmektedir. Büyük bir zaman kaybı yaratan bu işlem ayrıca büyük bir güvenlik açığına sebep olmaktadır. Pek çok tüketici internet üzerinde oluşan güvenlik açıkları sebebi ile bilgilerini çaldırmış ve büyük sorunlar ile karşı karşıya kalmıştır. Bu tür güvenlik açıklarından korkan pek çok kişi kredi kartı kullanımından kaçınarak istediği ürünleri almaktan vazgeçmiş ve internet üzerinden yapılan alışverişlerin hacmi büyük bir oranda düşme eğilimi göstermiştir. Oluşan güvenlik açıklarından tüketicileri korumak için İngiltere merkezli kurulan ukash kart müşterilerine ayrıcalıklı bir online alışveriş hizmet sunmaktadır. Ukash kart ön ödeme sistemi ile gerçekleşen bir sanal art uygulamasıdır. Sanal kartı kullanıma açmak için anlaşmalı sitelerden karta sahip olabilirsiniz. Kartın kullanımı oldukça basittir. Anlaşmalı sitelerden kartı kullanıma açtığınız anda size gönderilen 19 haneli kart şifresini anlaşmalı pek çok alışveriş sitelerde kullanabilir, hızlı ve güvenilir bir alışveriş keyfi sağlayabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünü satıcı siteye hiçbir kart bilgisi vermeden sadece size gönderilen 19 haneli kart şifresi ile gerçekleştirebilirsiniz. Kartınızı ister tek kullanımlık isterseniz birkaç defa alışveriş yapmak üzere kullanabilirsiniz. Kartınızda kullanacağınız limiti tamamen kendiniz belirleyebilirsiniz. Sizlere pek çok ayrıcalık tanıyan bu karta resmi ukash satıcısı olan ukashbayi.com sitesinden temin edebilirsiniz.

Günün en yüksek kurundan bozarak sizlere daha kazançlı bir alışveriş imkanı sunan sitemiz güvenilir alışverişin kapılarını sizlere açmaktadır. Ürün hakkında aklınızda kalan soru işaretlerini sitemizde bulunan destek hattına iletebilirsiniz. Teknolojinin giderek hızla büyümesi her anlamda insanlara büyük fırsat tanımaktadır. Özellikle online olarak alışveriş kolaylığı sunması birçok kişiyi internetteki mağazalara yönlendirmektedir. Giysiden, kozmetiğe, ev dekorasyonuna hatta market alışverişine kadar online mağazalar ile alışveriş yapılmaktadır. Bunun en büyük amacı; insanların yoğun iş temposundan dolayı, dışarıda mağaza gezmeye zamanları olmaması internet mağazalarından alışveriş yapmayı sağlamaktadır. Ancak internetten alışveriş yapmak kolay olduğu kadar birçok sıkıntısı ile karşılaşılmaktadır. Ödeme sırasında internet dolandırıcılarının kol gezmesi zor durumda bırakmakta ve birçok kişiyi endişelendiriyor.  Kredi kartı ile ödeme yapma devri kapanarak daha güvenli ve kolay bir sistem olan Ukash, sanal kart olarak çok daha rahat ödeme yapılmaktadır.

İnternet üzerinden birçok firma Ukash kart, satışını yapmaktadır. Bu kartları satın alırken kredi kartınız ile ucuz ukash kartı satan bazı dolandırıcı firmalar bulunmaktadır. İnternette alışveriş yapılırken kredi kartı kullanmak istemeyip, sanal kart ile güvenli olarak ödeme yapmak isteyen kişilerin bu yollar ile bilgilerine bile ulaşan kötü düşünceli kişiler bulunmaktadır. Öncelikle ukash kartı, satın alırken referansı yüksek bildiğiniz firmalar ile irtibata geçmelisiniz. Satın alırken izlemeniz gereken yolları dikkatli şekilde takip etmelisiniz.


  • Saynur 12 April 2013 at 07:14

    Ukash kart sayesinde güvenli ve hızlı alışverişin adeta keyfine varıyorum. Sizinde kredi kartı kullanırken endişeleriniz varsa hemen bir ukash kart almanızı öneririm. Kolay kullanımı ve güvenli olması ukash kartı vazgeçilmez hale getiriyor.

Yorum Yazın