7/24 Canlı Destek

Ukash kart ile kontörlü online alışveriş

İnternet üzerinden alışveriş her geçen gün ülkemizde yaygınlaşmakta ve yeni yeni insanlar bu deneyime dahil olmaktalar. Bunda kuşkusuz e-ticaret sistemlerinin bir süre geçmesi ile oturması, aksaklıkların giderilmesi, güvenlik önlemlerinin alınmış olması ve insanlara güven telkin etmesi etkilidir. Gün geçtikçe bu sistemler gelişmekte ve güvenli olduklarını kullanıcılarına kanıtlamaktadırlar. Ancak internet ortamında alışveriş yapan kişinin içinde her zaman bir kuşku vardır. Bu kredi kartı bilgilerinin çalınma endişesidir. Kredi kartı bilgilerini ele geçiren bir kişi sizin adınıza harcamalar yapabileceğinden bu büyük bir risktir ve insanları rahatsız etmesi normal bir durumdur. Şimdi bu endişelerinizi giderecek yeni bir sistem geliştirildi. Ukash sayesinde bu endişelerinizin tamamından kurtulabilirsiniz.

Ukash’ı tanıtmanın en basit yolu cep telefonlarından arama yapmak için satılan kontör kartlarına benzetmektir. Ukash kart kontör kartları gibi belirli bakiyelere sahip paketler halinde satılır. Ukash kartlar da kontör kartları gibi tek kullanımlıktır. Ukash kartlar da kontör kartları gibi limitlidir, limit aşımı söz konusu değildir. Özellikle alışveriş yaparken kendini kaybeden insanlar için eşsiz bir çözümdür. Kendinizi bütçenize uygun bir Ukash kart ile sınırlayarak kendinize bir alışveriş limiti koyabilirsiniz. Bütçe dostu ukash kart 10 Euro, 20 Euro, 25 Euro, 100 Euro ve 250 Euro’luk paketler halinde satılmaktadır.

Ukash kartlarının en büyük özelliği kişinin kredi kartı bilgilerini güven altına almasıdır. Her siteye tek tek kredi kartı tanımlaması yapmayacağınızdan hem hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz hem de bilgilerinizi tehlikeye atmamış olursunuz. Kredi kartı bilgilerinizi her verdiğinizde risk almış olursunuz ve bilgilerinizi tanımladığınız site sayısı arttıkça risk de o oranda katlanarak artmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizin emin ellerde olduğundan emin olmak ve gönül rahatlığı ile alışveriş keyfini yaşamak için Ukash kartları en ideal çözümdür.

Ukash kartları tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bir ukash kart satın aldığınızda sadece Türk sitelerinden alışveriş yapmaya mecbur değilsiniz. Bu nedenle yurt dışında yaşayan gurbetçilerimiz ve ülkemizde yaşayan vatandaşlarımız bu kartlardan satın aldıklarında dünyanın her yerinde harcama yapabilirler. Çok yakın bir gelecekte tüm büyük online alışveriş sitelerinde ve televizyon reklamlarında Ukash logosunu görebiliriz.

Ukash kartları aslında bildiğimiz anlamda kart değildir. Yani elinize somut olarak bir kart geçmeyecek. Bir Ukash kart satın aldığınızda size 19 haneli bir kod verilecektir. Ukash kart olarak kastedilen aslında bu 19 haneli koddur. Ödemenizi gerçekleştirdiğiniz anda kodunuz cep telefonunuza sms olarak gönderilir ve siz de hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Ukash kart satın almak için reşit olmak yeterlidir. 18 yaşını doldurmuş olan herkes Ukash kart satın alabilir.

Ukash kartlar satın alındıkları tarihten itibaren bir yıl süre ile geçerlidir. Bir güvenlik önlemi olarak, satın alındığı tarihten bir yıl sonrasına kadar hiç kullanılmamış olan kartlar iptal edilir. Bu nedenle kullanım süresinin dolmamasına dikkat ederek harcama yapmanızı öneririz. Ukash kart satın alırken kredi kartı bilgilerinizi bir kereye mahsus kullanırsınız. Ukash karta sahip olduktan sonra alışveriş yapmak istediğinizde kredi kartı bilgilerinizi değil, 19 haneli Ukash kodunuzu kullanırsınız. Ödemelerinizi Ukash kodu sayesinde gerçekleştirirsiniz. Ukash karta ilettiğiniz kredi kartı bilgileriniz sözleşme ile güvence altına alınır. Sözleşmeyi detaylı bir şekilde inceleyerek kişisel bilgilerinizin ve kart bilgilerinizin üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağından emin olabilirsiniz.

Dünya genelinde 14 000’den fazla e-ticaret noktasında geçerli olan Ukash kart, sunduğu birçok avantaj sebebiyle her geçen gün kullanıcı sayısını artırıyor. Özellikle bölgesel sınırlamalar içermemesi bu kartların en cazip yönlerinden bir tanesi. Bir insanın herhangi bir sitenin güvenilir olup olmadığına dair ölçüm yapması mümkün değildir. Kredi kartı bilgilerinin saklanması yasal değildir, ancak bu kaydedilmesine engel de değildir. Kredi kartı bilgilerinizi güvence altına almak için kendiniz tedbir almalısınız. Bilgisayarınızın güvenliğini sağlayabilecek çeşitli programlar kullanmanın yanı sıra alışverişleriniz esnasında ödemelerinizi Ukash kartlar vasıtası ile gerçekleştirerek kendiniz için en güvenli alışveriş ortamını sağlamış olursunuz.

Ukash kartlarının getirdiği bir diğer özellik de altın veya döviz gibi bozdurulabilir olmaları. Bu özellik Ukash kartlarını bir yatırım aracı olarak da kullanabilmeyi sağlıyor. Ukash kartları bir yıl boyunca geçerlidir. Bu nedenle biriktirmeyi bile tercih etseniz ya bir yıl içinde bozdurmalı ya da bu süre zarfında harcama yapmalısınız.

Bozdurulabilir olmaları Ukash kartlarını harika birer hediyeye dönüştürüyor. Sevdiklerinize diledikleri gibi harcama yapabilmeleri için Ukash kart hediye edebilirsiniz. İster hediye çeki gibi internetten alışveriş yapsınlar, ister bozdurarak çeşitli ihtiyaçlarını karşılasınlar. Acaba beğenir mi, hediyem olur mu gibi endişeler taşımamak için sevdiklerinize özel günlerinde Ukash kart hediye edebilirsiniz. Özellikle arada mesafeler varsa bu kart hediye için en ideal çözüm olabilir.

Ukash kartları EFT veya havale ile de satın alabilirsiniz. Kredi kartı olmayan kişiler Ukash kartlar sayesinde kredi kartı ile satış yapan binlerce siteden alışveriş yapabiliyor. Kredi kartları ile hiç ilişiğiniz olmasa dahi internetten alışveriş yapma kolaylığından faydalanabilirsiniz. Ayaklarınıza kara sular inene kadar mağaza mağaza dolaşıp eve bir sürü poşet taşımanıza hiç gerek yok. Eğer 18 yaşını doldurmuş reşit bir bireyseniz, elektronikten kozmetiğe, giyimden ayakkabıya, aksesuardan gıdaya kadar pek çok ihtiyacınızı online alışveriş merkezlerinden hiç yorulmadan karşılayabilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerinizin güvenliğini riske atmayın, tedbirinizi Ukash kart ile alın. Kredi kartı bilgilerinizin güvenliğini sağlamada Ukash kartlara güvenebilirsiniz. Tüm dünyada pek çok kullanıcı Ukash kartların canlı referanslarıdır. Daha detaylı bir araştırma yapmak adına Ukash kart kullanıcılarının yorumlarına ve tavsiyelerine başvurabilirsiniz. Size sanki anlaşmış gibi hepsi birden şunu söyleyecektir: Ukash kart ile alışveriş çok kolay. Dertsiz tasasız endişesiz alışveriş keyfini sadece Ukash kart ile yaşayabilirsiniz. Sanal ortamda güvenlik ve gizlilik en önemli iki unsurdur. Bu iki unsurun korunmasında Ukash kart en büyük yardımcınız olmaya hazır.

Kullanıcıların kişisel bilgi ve kredi kart bilgilerini korumak amacı ile özel olarak geliştirilen Ukash sistemi İngiltere merkezli Smart Voucher firması tarafından geliştirilmiş ve dünya çapında yapılan anlaşmalar ile binlerce satış noktasında geçerli kılınmıştır. Ukash kart kullanan milyonlarca insan ve Ukash kart desteği sunan binlerce site tarafından güvenliği her defasında ispatlanan Ukash kartlar hızla yaygınlaşarak bugün dünyanın en popüler alışveriş ödeme yöntemi olmuştur.

Ukash kartlar kredi kartı yerine geçmez. Yine her zaman olduğu gibi kredi kartınızı günlük hayatınızda kullanmaya devam edersiniz. Dilerseniz Ukash kart satın alımını da kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Ukash kartlar sadece internetteki güvenliğinizi sağlamak amacı ile oluşturulmuş bir güvenlik çözümüdürler. Bu nedenle Ukash kartlarını sadece internet üzerinden yapacağınız alışverişlerin ödemelerinde kullanabilirsiniz. Siz de ödemelerinizi Ukash kart ile gerçekleştirin, kredi kartı bilgileriniz emin ellerde kalsın.


 • Yasemin Çatal 02 April 2013 at 13:05

  ukash kartlar ne kadar kullanışlı? Gerçekten kredi kartı yerine kullanılabiliyor mu? ya da ukash kart pin kodu ile ödeme yapılırken sadece pin kodu mu kullanılıyor? bu konulardan bilgi verirseniz sevinirim. Çünkü kredi kartlarımı internet üzerinde kullanmak istemiyorum. kullandığım anlarda çok tedirgin oluyorum

 • Hamza 02 April 2013 at 22:00

  kredi kartı kullanmadan online alışveriş yapmak isteyenler için bence en ii tercih ukash kart. bana yakın bir arkadaş tavsiye etmişti. ilk başlarda sıcak bakmadım ancak biraz inceleme durumuna geçince ukash kartların gerçekten online alışveriş için en etkili kartlardan biri olduğunu söyleyebilirim

 • Şeyma Akben 05 April 2013 at 20:37

  ukash kart ile kontörlü online alışveriş ne demek? tam olarak anlayamadım da bu konuda bilgilendirme yaparsanız sevinirim? bu daha çok ukash kartların kontör hesabı üzerinden satışa sunulması mı oluyor yoksa başka bir şey mi? şimdiden teşekkür ederim.

 • Dilek Aksoy 05 April 2013 at 20:39

  ukash kart satın aldım ve bu zamana kadar birçok sitede kullandım. istediğim ürünü ukash kart ile satın almam oldukça kolay oldu çünkü ukash kart ile herhangi bir sorun yaşamadım ve kredi kartı gibi kartımı kullandım. siz de ukash kart satın almak istiyorsanız, bence ukashbayi.com adresini tercih edin.

 • Semih Akyön 05 April 2013 at 20:40

  ukash kart satın aldığım günden beri kredi kartı kullanmadığımı söylemek istiyorum. çünkü kredi kartı ile yapabildiğim herşeyi ukash ile kolayca yapabiliyorum ve gönül rahatlığı ile istediğim her ürünü kolayca alabiliyorum. bence herkesin bir ukash kartı olmalı ve internette kredi kartı yerine ukashını kullanmalı

 • kinal 11 May 2013 at 00:34

  konturle ukas alabilirmiyim?

Yorum Yazın