7/24 Canlı Destek

Ukash Kartla Nasıl Online Alışveriş Yapılır?

Ukash kart ile online alışverişler oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Çünkü ukash kart ile yapılan online alışverişler sırasında sadece ukash pin kodu kullanılmaktadır. Her ukash kartta bulunan bu pin kodu, 19 haneli bir numaradır ve ukash kartın tam olarak kendisi olduğunu söylemek mümkündür. Online ödemeler esnasında ilgili ödeme kısımlarına sadece ukash pin kodunun girilmesi yeterli olmaktadır. Ancak ukash pin kodu ile online alışveriş yapılması için öncelikle ukash kartın satın alınması gerekmektedir. Şimdi ukash kart nasıl satın alınır?, gelin buna yakından bakalım.

Ukash kart nasıl alınır?

Ukash kart satışı genelde online olarak yapılmakta ve farklı limitteki ukash kartlar online yöntemlerle kullanıcılara ulaştırılmaktadır. Ukash satışı yapan birçok internet sitesinden kolayca ukash satın almak ve bu kartla istenen sonuçlara ulaşmak mümkündür. Satış sitelerinde yer alan müşteri temsilciler ile öncelikle telefon ya da msn canlı destek üzerinden iletişime geçilmektedir. Bunun ardından hangi ukash kart limitinin satın alınacağı kararlaştırılmakta ve müşteri temsilcilerine iletilmektedir. Müşteri temsilcileri ise ukash kart satın almak isteyen kullanıcılara firmaya ait bir banka hesap numarası vermekte ve kart bedelinin bu hesap numarasına yatırılmasını istemektedir. Ukash kart bedelinin müşteri temsilcisinden alınan banka hesap numarasına yatırılması ardından ödeme de herhangi bir sorun yoksa, müşteri temsilcisinin yapması gereken tek şey ukash pin kodunu müşteriye teslim etmek olmaktadır.

Ukash satın alma işlemleri kolayca gerçekleştirilebilmekte ve ardından online alışverişlere bir an önce başlanabilmektedir. Kullanıcıları için birbirinden farklı avantajlara sahip olan ukash ile 14 binden fazla sitede online alışveriş yapmak mümkün olmaktadır.

İnternetten yaptığınız online alışverişler ya da işlemler sırasında kredi kartı kullanmak istemiyorsanız, siz de hemen bir ukash karta sahip olun.


Yorum Yazın