7/24 Canlı Destek

Ukash Kartı Nerelerde Kullanabilirim?

Ukash kartın başlıca kullanım alanı online alışveriş siteleridir. Bu sitelerde özgürce alışveriş yapabilirsiniz, ödemeyi düşünerek strese girmenize gerek kalmaz. Ukash kartınıza ait 19 hanelik kodu girerek güvenli ve pratik bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Sanal alemde kişisel bilgilerinizin yer alması söz konusu olamaz. Ukash kart kullanımının yaygın olduğu alanlardan birisi de online oyun siteleridir. Ukash kart ile oyunlar asıl amacına ulaşmakta, yalnızca eğlendirmektedir. Oyun oynarken ödeme ekranına dalmanız ve ödeme konusunda endişeler duymanıza hiç gerek yoktur. Ukash ödeme sistemi ile güvendesiniz.

İnternette ödeme gerektiren herhangi bir uygulamada ‘Ukash ödeme seçeneği’ni seçerek önünüze gelen ekrana kart kodunuzu girmeniz yeterli olur. Bu uygulamardan bazıları da en popüler sosyal paylaşım sitesi olan Facebook’ta bulunmaktadır. Ücret gerektiren bazı oyun veya uygulamalar, kredi satın alma işlemlerinde Ukash kart ile ödeme yapabilirsiniz. Facebook ukash ödeme sistemini desteklemekte ve kullanıcılarının güvenliğini düşünmektedir.

Oyun (facebook oyun, lol .vb) sitelerinde de Ukash kart ile ödeme yapmanız mümkündür. Online oyunlar eğlenceli olmasına rağmen riskli bir ödeme oyunu olduğu için bir de ödeme sırasında endişe duymanızı istemeyiz. Hem bahse girdiğiniz oyunu kaybedip hem de dolandırılmanız söz konusu olabilir. Bu nedenle Ukash ödeme seçeneği sizin için en ideal olacaktır. Kredi kartı kullanımından oluşan birçok mağduriyetten sık sık haberdar olmakta ve üzülmekteyiz. Ancak Ukash İngiltere Smart Voucher L.T.D şirketi tarafından kredi kartına alternatif bir seçenek olarak tasarlansa da kredi kartı kullanımını aşacak gibi görünüyor.Ukash ödeme seçeneği dünya üzerinde 14.000’den fazla alışveriş noktasında kendine kullanım alanı bulmuş ve günden güne kendini geliştirmektedir. Ülkemizde de satışı yapılmakta, insanlara en güvenli, hızlı ve kaliteli ödemelerin kapısı aralanmaktadır.


 • Görkem öztürk 30 November 2012 at 12:33

  Evet bende cok sordum bu soruyu arkadaşlarıma Ukash nerde kullanabilcegimi ve burayı önerdikleri anda bu soru aklımdan silindi. yardımlarınız icin tskrler .

 • Demet 04 April 2013 at 20:46

  bu site tamamen rastlantı olarak karşıma çıktı merak ettim nedir bu ukash diye gerçekten harika birşeymiş ukash kart alışveriş ne kadar basite inmiş.
  En yakın zamanda denemek istiyorum, herkese emeğinden dolayı teşekkürler. İyi günler.

 • Altan 04 April 2013 at 20:48

  1000 € euroluk ukash kartım vardı ve bu web sitesinden bozdurdum bu kadar ukash kartı bozacagınızı tahmin etmiyordum ilgilendiğiniz için teşkkür ederim bir daha ukash kart bozdurmak istediğimde uğrayacagım tek adres ukashkartaltr.com

 • Sezgin 04 April 2013 at 20:50

  ukash kartın kullanılmadığı yer kaldımı sadece ama artık hızla yaygınlaşmaya başladı. sanırım yakın zaman içerisinde birçok sitede ukash kart geçerli olacak ve bunun ardından insanlar online alışveriş yaparken kredi kartı kullanmak zorunda kalamayacak. öyle tahmin ediyorum.

 • Gökhan 04 April 2013 at 23:01

  ukash kartımı birçok sitede kullanabiliyorum, ayrıca yakın zaman içerisinde kartla ödemenin birçok sitede uygulamaya geçeceğini düşünüyorum. ukash kart ve bence kredi kartı ile online alışveriş yapmak istemeyenler için üretilmiş bir kart. herkese tavsiye ederim. saygılar

 • Volkan 04 April 2013 at 23:03

  ukash kart alırsanız birçok siteden kolayca online alışveriş yapabilirsiniz. bunun yanında nakit paraya sıkıştığınız zaman ukash kart her zaman yanınızda olur. kart limitinizdeki parayı satıcı şirketlerden biriyle iletişime geçerek istediğiniz bir banka hesabından çekebilirsiniz.

 • Mustafa 04 April 2013 at 23:04

  bence güvenli ve hızlı bir online alışveriş tercih edenler için ukash kart oldukça ideal bir sanal kart. neredeyse kredi kartından farksız ve birçok sitede kullanılabiliyor. yani kimsenin her sitede ukash kullanılmıyor gibi konularda terddüt etmesine gerek yok. ukash kart satın alın bu ayrıcalıkları ukash kartla yaşayın derim.

Yorum Yazın