7/24 Canlı Destek

Ukash Kart

Ukash Kart
Dünya üzerindeki gelişmeler her geçen gün ve daha doğrusu her geçen an yeni yeniliklerin insanların karşısına çıkmasına sebep olmaktadır. Peki yeni olmasa da şu an dünyadaki alışveriş potansiyeline büyük bir patlama ile giren Ukash, kuşkusuz en fazla ihtiyaç duyulan alanda ilaç gibi gelmiştir. Peki nedir bu ukash?

Ukash, internet üzerinden yapılabilecek her türlü anlaşmalı alışveriş sitelerinde, alışverişinizi en güvenli şekilde yapmanızı sağlayan bir sistemdir. Ukash kart sayesinde hiçbir şekilde kişisel bilgilerini, kredi kart bilgilerinizi ve hesap bilgilerinizi kullanmadan alışveriş yapmanız mümkün olabilmektedir. İnternet gelişiminin kontrol edilemiyor olması, internet üzerinde ki tehlikelerin de sürekli var olacağı anlamına gelmektedir. Çok büyük bir ülkenin önemli devlet sitelerinin bile hackerler tarafından savunmasız halde bırakılıyor olması, sıradan bir insanın internet üzerinde alışveriş yaparken ne kadar tehlike altında olduğunun farkında olmasına yetmektedir. İşte tam da bu tehlikeler için üretilmiş olan ukash kart sayesinde, bu durum yüzde sıfır risk halini alabilmektedir. Hiçbir ama hiçbir şekilde kişisel bilgileri kullanmadan alışveriş yapabiliyor olmak, alışveriş yapan kişinin kendisini güvende hissetmesini sağlamaya yetebilmektedir.

Dünyadaki gelişimin sonucunda artık alışveriş anlamında ki tüm ihtiyaçlar neredeyse internete taşınmış durumda olmasından dolayı böyle bir sistem çoğu kişinin ihtiyacına yarayacak önemli bir sistem olarak görülmektedir. Artık hemen herkesin internet alışveriş yapmaya ihtiyacı olduğu bu çağda Ukash Kart, güvenliğiniz için bir numaralı yere sahiptir.


 • ali aktür 30 November 2012 at 23:51

  Bircok gibi ukash kartın ne anlama geldigini bende bilmiyordum,ve daha sonra bi arkadaşmın tavsiyesiyle bu siteye geldim ve blogları okuyarak ne olduğunu ögrendim ve hayatımı gercekten kolaylaştırdı.

 • Melih 03 April 2013 at 02:30

  ukash kartın en sevdiğim özelliklerinden birisi birçok sitede geçerli olması. ayrıca hızlı ve güvenli bir online alışveriş de ukasha beni çeken önemli bir ayrıntı. kredi kartı yerine kullanabildiğim bu kart ile istediğim her ürünü kolayca satın alabiliyorum. ayrıca faiz ya da komisyon bedeli gibi herhangi bir şey ödemiyorum

 • Nedim 03 April 2013 at 02:32

  ukash kartlar en fazla ne kadar limitte satılıyor. yani internet üzerinden yüksek meblağda bir ürün almak istesek bunu ukash kart ile gerçekleştirebiliyor muyuz? ya da iki ukash kartı birleştirerek ürün satın almak mümkün mü? bildiğim kadarıyla en yüksek ukash kart limiti 250 euro, ama yüksek fiyatta bir ürünü ukashla nasıl satın alacağız? sayın yetkili?

 • Oğuz 03 April 2013 at 02:34

  evet, sayın yetkili bende Nedim beyin öğrenmek istediği konu hakkında bilgi almak istiyorum, yani ukash kart ile yüksek fiyatta bir ürün satın alabiliyor muyuz? almak istediğimizde en fazla 250 euro değerinde bir ürün mü alabiliyoruz? bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. kolay gelsin.

 • Zeki 12 April 2013 at 00:57

  daha önce ukash kart gibi avantajlı bir sanal kartla karşılaşmadım. önceden online alışverişlerimde sadece kredi kartlarımı kullanıyordum, ancak kısa bir zamandan bu yana sadece ukash kartımı kullanıyorum ve alışverişlerimi güvenli bir ortamda yapma şansı buluyorum.

 • Kiraz Çetin 11 May 2013 at 16:56

  artık internetten kredi kartlarımla online alışveriş yapmıyorum. çünkü ukash karta sahibim. güvenli ve hızlı bir online ödeme için artık ukash kartı tercih ediyorum ve bunun yanında herhangi bir sorun yaşamadan online ödemelerimi gerçekleştiriyorum. herkese bir ukash tavsiye ederim.

Yorum Yazın