7/24 Canlı Destek

Ukash Kart Yenilikleri

İnternet üzerindeki başta oyun siteleri olmak üzere diğer başka sitelerde kullanma olanağı sunan Ukash kart web sitelerinde kullanılabilen ön ödemeli bir karttır. İstediğiniz anda kontör ve kredi de yükleme imkânını elde edebileceğiniz kart ile daha pek çok web sitesinde harcama ya da alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Facebook ve skype sitelerinde geçerli olan kart sayesinde istediğiniz siteden istediğiniz online oyunu (ukash amblemi olan lol vb,) oynayabilirsiniz. Hepimiz en az bir kere online oyun oynamışızdır. Ukash karttan önce banka havale ve kredi kartı ile uğraşmak zorunda kalıyorken şimdi bu kart sayesinde kolaylıkla oyun altınları pinleri vb herşeyi satın alabilirsiniz.

Şu anda dünyada en çok kullanılan anlık mesajlaşma ya da bilgisayar kamerası sayesinde görüntülü konuşma ya da Skype programının sunmuş olduğu telefonla ara seçeneğini sayesinde görüntülü ve sesli konuşma gerçekleştirilebilen program sayesinde Ukash kartınızı kullanarak kontör ve kredi yükleyebilirsiniz. Yani Ukash kartın kullanım alanlarından biri de dünyada herkesin kullandığı tek mesajlaşma programı olma yolunda ilerleyen Skype oluyor. Hazır paketler halinde satılan kart küçük miktarlardan başlayarak kullanıcısının isteğine bağlı olarak istediği fiyatlarda yüklenebilmektedir. Kart sahibi olmak için istediğiniz rakamdaki Ukash kartı belirleyerek Türk lirası üzerinden ödemeyi havale ya da EFT ile şirketin banka hesaplarına göndermeniz gerekiyor. Müşteri temsilcileri ödemenizden sonra size on dokuz haneden oluşan elektronik olan numaranızı teslim edecektir.

Çocukların oynamayı çok sevdiği ve kendi aralarında oynamayı en çok tercih ettiği oyunların oynanabildiği sitelerde de kullanıma açık olan Ukash kart ile çocuklar derslerinden arta kalan zamanlarda istedikleri kadar oyun oynama imkânına sahip olabiliyor. Alışveriş yaptığınız internet sitesi üzerinde kurulmuş olan güvenlik ağı ne kadar geniş olursa olsun, kişisel bilgilerinizi vermeniz gereken kartlar olan kredi kartlarında internet hırsızlığı ve dolandırıcılığı mağduru olmanız bazen kaçınılmaz olabiliyor. Fakat Ukash kartta bu riskler önceden düşünülerek ortadan kaldırılmış durumda. Çünkü hem elektronik hem sanal kart olan Ukash kart kullanımı sırasında sadece on dokuz haneli rakamların girilmesi dışında başka hiçbir bilgi istememektedir. Ve kartınızın on dokuz numarası da sizden başka ikinci şahıslar tarafından görülemez ve bilinemez. Tabii siz söylemediğiniz sürece. En yakınlarınıza bile kullanmaları zorunlu olmayan haller dışında kart numaranızı vermemenizi tavsiye ederiz.  Zaten geniş güvenlik önlemleri alınarak size hizmete sunulmuş olan kart pek çok alışveriş sitesinde size güvenli alışveriş yapma imkânı sağlamaktadır. Dolandırıcılık ya da hırsızlık mağduru olur muyum diye düşünmeden, tereddüt etmeden gönül rahatlığıyla kafanız sakin ve huzurlu şekilde alışveriş yapmanın keyfini sürersiniz.

Günümüzde internette her ne kadar alışveriş yapma ya da ödeme koşulu geniş alanlarda sunuluyor da olsa kredi kartı olmadan ya da her hangi bir bankada internet kullanımına açık bir hesabı olmadan bu imkânlardan faydalanılamıyor. Kredi kartı olanlarında, soğuk kış günlerinde ya da pastırma sıcaklarındaki yaz günlerinde ve ya hastalık durumunda evlerinden ödeme yapabilme imkânları varken ve bunu çok da istiyorlarken kredi kartı mağduru olamamak için bu olanaktan yararlanmayı reddetmektedir. Oysa Ukash kart sahibi olsalar hem güvenli bir şekilde hem de bütçelerini aşmadan evde tek tıkla alışveriş ve harcama imkânı elde edeceklerdir. Ukash kartınızla ilgili her hangi bir aksi durumda ya da sorunda msn üzerinden kart müşteri temsilcilerinden canlı destek alabilir ya da internete bağlanıp msn’e girebileceğiniz bir yerde değilseniz cep telefonunuzla telefon üzerinden destek hizmeti alabilirsiniz.


 • sezen 02 April 2013 at 16:03

  benim merak ettiğim bir durum var. ismini şu an burada yazmak istemiyorum ama bu çok bilindik internet sitelerinde de ukash kart geçiyor mu acaba? umarım kastettiği siteleri anlamışsınız. genelde teknolojik ürünler satılıyor ve bu sitelerde ukash kartın geçerli olup olmadığını öğrenmek istiyorum?

 • Erdem 04 April 2013 at 20:42

  böyle güzel sistemin ülkemize gelmesi gerçekten çok güzel
  ben online oyunları seven biriyim özellikle metin2 ve knight online oyunlarını oynayan biriyim ve bırakamıyorm bu oyunları bağımlılık yaptı gerçi şikayetçi de değilim hani :)
  önceden item alırken çekineler alışveriş yapıyordum şimdi öyle değil sadece bir kod alıyorum parayla ve onunla alışveriş yapıyorum hiç bir tehlikesi yok böyle güzel şeyleri bize sunduğunuz için teşekkür ederim.

 • Nevzat 04 April 2013 at 20:43

  sayın yetklililer bu kartları nette araştırıp alıyorlardı ne olduğunu bilmiyordum bugün bende öğrendim ukash kartın ne olduğunu verdiğiniz bilgiler ve hizmetten dolayı sizlere teşekkür ederim. sanırım bundan sonra istediğim gibi bir ukash kart satın alabileceğim.

 • Erol 04 April 2013 at 20:44

  sayenizde öğrenebildim bu kartın ne olduğunu sonunda çevremdeki insanlar ukash kart ile alışveriş yap ve benzeri birşeyler söylüyorlar bende çaktırmıyorum ne olduğunu bilmediğimden sonunda öğrendim çok pratik güvenli birşeye benziyor bu ukash kart

 • Feriha Bayram 04 April 2013 at 20:45

  yeni birşey daha öğrendim iyi güzel bu ukash kartta tek sıkıntı çoğu alışveriş sitesinde bu sistem yok ama ileriki zamanlarda her web sitesinde kesinlikle bulunması gereken bir şey bence ve kısa zaman içerisinde geniş bir kullanım alanına ulaşırsa daha da iyi olacağını düşünüyorum. teşekkürler.

 • Gizem 11 April 2013 at 15:07

  yenilikçi online alışverişi adı artık ukash kart. internette oldukça etkili bir güvenlik önlemi sağlayan ukash sektörde birçok kişi tarafından kullanılıyor. yaptığım araştırmalarda ukash kart ile online alışveriş yapılırken kişisel bilgilerin paylaşılmadığını öğrendim ve bu çok hoşuma gitti.

 • Cahit 11 April 2013 at 15:08

  ukash kart ile güvenli bir online alışveriş yapmak mümkün. herkese tavsiye ederim. bu kartı 1 yıl önce aldım ve birçok alışverişimde kullandım. şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım ve 1 yıldan beri güvenli online alışverişlerin tadını çıkarıyorum ve de kredi kartı kullanmıyorum

 • Tuncay Kargı 12 April 2013 at 00:31

  ukash kart ile siz de yeniliklere dahil olabilirsiniz. sektörün en etkili sanal kartlarından biri olan ukash kart, kişisel bilgilerin paylaşılmadan online alışveriş yapılmasına imkan sağlamaktadır. ukashın her yönüyle kullanıcılarına avantaj sağladığını söylemek mümkündür.

Yorum Yazın