7/24 Canlı Destek

Ukash Kart Yasal Mıdır?

Bilgilendirme ve/veya öneri niteliğinde yazılmıştır. Sitemiz K.K.T.C. üzerinden hizmet vermektedir.

Ukash kart dünya üzerinde 14.000’den fazla noktada kendine kullanım alanı bulan ön ödemeli bir sanal karttır. İngiltere Smart Voucher L.T.D şirketi tarafından üstün teknolojik altyapılı güvenlik sistemi ile hazırlanmıştır ve ukash güvenlik sistemi SSL sertifikası ile güçlendirilmiştir. Ukash kartın güvenilirliği birçok Avrupa ülkesinde duyulmuş ve yoğun bir talebe maruz kalmıştır. Güvenilir alışverişin adresi olmaya aday Ukash kart birçok ülkede yasal lisanslı olarak işlem yapmaktadır.

Online oyun sitelerinde, Skype kontör veya fatura işlemlerinde, Facebook’taki bazı ücretli uygulamalarda ukash kart yasal bir ödeme gerçekleştirmenizi sağlar. Facebook bazı oyun veya uygulamalar için ücret talep etmekte ve ödeme seçeneği olarak Ukash kart seçeneğini de sunmaktadır. Güvenilirliği önemseyen Facebook ve kullanıcılar Ukash kart seçeneğiyle yasal bir yoldan ödeme gerçekleştirebilir.

İnternette online oyun sitelerinden birçoğu Ukash kart ile ödeme kabul eder, Ukash’ı destekler. Knight Online, Ogame, Metin 2, Allods gibi birçok oyunda Ukash kart yasal olarak kullanılabilir. Tedirgin olmanıza veya huzursuzluk duymanıza gerek yok. Ukash kart sizlere en güvenli ödemelerin kapısını açıyor. Asla maddi bir zarara uğramamanızı, hesabınızın korunmasını sağlıyor. Kart limiti bittiğinde veya satın alındıktan sonra 1 yıl geçmesi haline Ukash kart iptal oluyor. Kimsenin eline geçemiyor, yabancılar tarafından kullanılamıyor ve para kaybetmiyor, mağdur olmuyorsunuz.


 • Duygu 01 December 2012 at 11:52

  Ben bi online oyuncusu olarak Ukashın cok faydasını gördüm tabi burası güvenli bi sitede olduğu icin cok şanslıyız bence..Çalışmalarınızın böyle devam etmesini isterimç

 • Cemal 02 April 2013 at 15:55

  arkadaşlar ukash gerçekten yasal mı bende merak ediyorum. Bu konuda bilgisi olan biri benimle paylaşabilir mi ve satın alırken herhangi bir sorun yaşar mıyım bunları bilmek istiyorum. Kredi kartı ile online işlem yapmayı sakıncalı buluyorum bu nedenle ukash kart satın alma sırasında problem yaşanıyor mu? bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

 • Şahin 02 April 2013 at 22:15

  ukash kart oldukça güvenli bir sanal kart. kredi kartı yerine kullanılabiliyor ve ayrıca kullanıcılar kişisel bilgilerini başkaları ile paylaşmak zorunda kalmıyor. arkadaşlarım tavsiyesi ile ukash kartı tanıdım ve ilk zamanlarda satın alabileceğimi hiç düşünmemiştim. ancak şimdi bir ukash kartın ve onunla online alışveriş yapmaktan çok memnunum.

 • Murat 05 April 2013 at 19:59

  ukash kart kullanmak isteyenlere buradan açıklamak isterim ki, ukash kart kullanımı tamamıyla yasaldır. çünkü bu kartın kullanımında herhangi bir yasayı çiğneyen bir durum yoktur. bu nedenle isteyen herkes bir sanal kart alabilir ve dilediği gibi internette yer alan sitelerden birinde kullanabilir. iyi günler

Yorum Yazın