7/24 Canlı Destek

Ukash Kart ve Güvenlik

Güvenilir Alışveriş UkashBen de internetten alışveriş yapmak istiyorum ama bir türlü güvenemiyorum!” mu diyorsunuz? İşte o zaman sizin için çözüm burada! Eğer kimlik bilgilerinizi kimse ile paylaşmak istemiyorsanız ve kredi kartı numaranızı internette kullanmaya korkuyorsanız, kesinlikle bir UKASH KART sahibi olmalısınız! İlk defa İngiltere’de piyasaya sürülen ve ilk çıktığı günden beri insanların ilgisini çeken Ukash Kart, size internette sonsuz bir güvenlik, rahatlık ve kolaylık sağlıyor!

19 haneden oluşan bir numaraya sahip olan Ukash Kartınızla, istediğiniz sitede istediğiniz şekilde rahatça gezinebilir ve bilgilerinizi paylaşmadan her türlü alışverişinizi yapabilirsiniz! Üstelik Ukash Kart bütçenizi de kendiniz belirlediğiniz için, sonradan hiçbir sorunla karşılaşmasınız! Ukash Kart’ın en iyi özelliklerinden biri de tek kullanımlık olması! Kullan at tarzında olan Ukash Kart, her alışverişinizde size yepyeni bir numara sağlıyor ve böylece içinizde bütün şüphelerden ve korkulardan sıyrılıyorsunuz! Bu karta sahip olmakta oldukça basittir. Bu kartın satımının olduğu internet sitelerine girerek almak istediğiniz kartta karar verdikten sonra online olarak iletişime geçiyorsunuz. Burada zaten sizin yapmanız gerekenleri anlatan görevliler sizi yönlendiriyorlar. Eft veya havale ile bu kart için gerekli ücreti yatırdıktan sonra sizin telefonunuza 19 hanelik bir şifre geliyor. Bu şifre ile internet üzerinden istenilen sitede alışveriş yapılabiliyor. Bu kartın Euro parası olması sebebiyle tüm dünya alışveriş sitelerinde alışveriş yapılabilir. Sizler de dışarı çıkmadan, yolculuk yapmadan,tüm dünya üzerinde alınabilecek hoşunuza giden ne varsa alabilir modayı en yakından takip edebilirsiniz.

Gelişen ve gelişmekte olan son teknoloji sayesinde gerçekten şu sıralar çok revaçta olan Ukash Kart’a sahip olmak için beklemeyin! “Kredi kartı bilgilerimi de verdim ama ne olacak..?!” stresi yaşamayın! Hemen bir Ukash Kart sahibi olun ve bu streslerden ve şüphelerden kurtulun. İnternet sitelerinden güvenle alışveriş yapmak istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın! Mutlaka bu karta sahip olun ve güvenle alışveriş yapmanın tadına varın. Hiçbir şekilde kimlik bilgilerinizi, kredi kartı bilgilerinizi internet üzerinden paylaşmamanın güveniyle rahatça alışverişlerinizi yapın, güvenli alışverişin tadını çıkarın.


Yorum Yazın