7/24 Canlı Destek

Ukash Kart ve Bayanlar

Bayanların alışveriş konusuna ne kadar düşkün olduğunu hepimiz biliyoruz. Alışverişe çıktıkları zaman uzun saatlerini mağazaları gezip, ürünleri incelemek ile geçiriyorlar. Ama artık internet sayesinde bayanlar sanal mağazaları daha fazla gezmeye başladılar. İndirimli ürünlerden ve kampanyalardan sanal alışverişler sayesinde sonuna kadar yararlanıyorlar. Bayanların internet alışverişleri artık Ukash kart sayesinde daha da güzel ve daha da güvenli bir hale gelmeye başladı.

İngiltere kökenli bir firma tarafından çıkartılan ve şu an da dünya da en fazla kullanılan sanal kredi kartı olma özelliğine sahip Ukash kart ile artık ülkemizde de çok sayıda siteden alışveriş yapma şansınız var. Özellikle medyada yer alan kredi kartı dolandırıcılıkları haberleri bu kart sayesinde tarih olmuş durumda. Dünyadaki tüm otoriteler tarafından en güvenilir sanal kredi kartı olarak gösterilen Ukash kart, insanların herhangi bir kimlik bilgisi ya da kredi kartı numarası girmeden hızlı bir şekilde alışveriş yapmalarına yardımcı olmak amacı ile üretildi.  Müşterilerine verdiği pin numaraları ile alışveriş yapmalarını sağlayan Ukash kart artık ülkemizde de yasal bir şekilde satın alınabiliyor.

Dünyada 15000 den fazla sitede geçerli olan ve en fazla kullanılan sanal kredi kartı olan Ukash kartı ülkemizde almak isteyen kişiler kurumlar sayesinde bu kartı çok kısa bir süre içinde alabiliyorlar. Tek yapmaları gereken işlem bu aracı kurumlar ile bağlantıya geçmek. Buradaki yetkililer size Ukash kart hakkında her konuda 24 saat yardımcı olmaya hazırlar.

Özellikle internet üzerindeki mağazalarda indirimleri yakalayan ve buralardan ürünleri almak isteyen bayanlar artık çok güvenli bir şekilde istedikleri ürünleri satın alabilecekler. Bu ürünleri satın alırken herhangi bir kimlik bilgisi ya da kredi karı numarası vermelerine de gerek kalmayacak. İnternet sitesinde istedikleri ürünleri sepetlerine ekleyen bayanlar bundan sonra ödeme kısmına geliyorlar. Burada yer alan ödeme seçenekleri arasında Ukash kart ile ödeme kısmını seçtikten sonra kendilerine verilen 19 haneli pin numarasını buraya yazıyorlar. Bunun ardından artık tek yapmaları gereken işlem ürünlerin kapalılarına kadar gelmesini beklemek. Ukash kart ile alışveriş yapmak bu kadar güvenli ve bu kadar hızlı. Özellikle bayanlar bu güvenli alışverişi severek yapmaya devam ediyorlar.

Ukash-Euroİnternette yer alan ürünleri almak konusunda hala kafalarında soru işaretleri olan kişiler bu kart sayesinde artık hiçbir bilgilerini vermeden kolay bir şekilde alışveriş yapmaya başlayabilirler. Bayanlar bu kart sayesinde artık istedikleri her ürünü en hızlı şekilde ve en güvenli bir biçimde internet üzerinden çok da uygun fiyatlara alma şansına sahipler.

Ukash kartın limiti kullanıcılar tarafından belirleniyor. Bayanlar ne kadarlık bir alışveriş yapmak istediklerine kadar verdikten sonra kartlarının limitlerini buna göre belirleyerek hem daha fazla masraftan kaçmış oluyorlar hem de en güvenli şekilde ürünleri satın alma şansını yakalamış oluyorlar. Ukash kartla tek seferlik kartlar oldukları için, bu kartları ikinci kere kullanma şansı yok. Bu yüzden yapacakları alışverişlerin ya da beğendikleri ürünlerin fiyatlarına göre istedikleri gibi kart limitlerini belirleyebiliyorlar. Dünyada herkesin kullandığı ve artık ülkemizde de hızlı bir şekilde alınan bu kart sayesinde en güvenli alışverişler sanal mağazalarda bayanları bekliyor. Özellikle indirim dönemlerini kaçırmamak ve ürünleri en ucuz fiyata almak isteyen hanımlar bu kartı en kısa süre içinde edinerek internet üzerinde gördükleri ürünleri güvenli bir şekilde almaya başlayabilirler. Sizlerde sanal mağazalarda yapılan kampanyalı ve indirimler yakından takip ediyorsanız, güvenli alışverişin adresi olan Ukash kartı hemen edinmelisiniz.


 • Kübra YILMAZ 06 April 2013 at 21:05

  değişik alternatiflerin bulunduğu birçok siteden birçok çeşide ulaşıp istediğim ürünleri satın alabiliyorum. Teşekkürler ukash güvenli alışveriş sağladığın için. :)

 • Filiz 07 April 2013 at 19:18

  Binlerce çeşit ürünü ukash kartın geçerli olduğu sitelerden edineniliyorum. Normalde kredi kartında kart aşım ücreti ba olduğu için kendimi frenliyemiyordum. Ancak ukash kartla bu tamamiyle ortadan kalktı diyebilirim. Ne kadar param varsa okadar harcıyorum.

 • Selcan 09 April 2013 at 11:07

  internetten alışveriş benim için artık ukash kart. istediğim her siteden online alışveriş yapabiliyorum ve kredi kartı kullanmama gerek kalmıyor. çünkü tüm işlerimi ukashımla halledebiliyorum. bu sistemle tanıştığım günden beri kredi kartı kullanmadığımı söyleyebilirim. ukash bir harika.

 • Gözde 09 April 2013 at 11:09

  ukash kart alışveriş çılgını bayanlar için bulunmaz bir nimet. isteyen herkes ukash kartını kullanarak binlerce siteden online işlem yapabiliyor. bence herkesin bir ukash kartı olmalı. kredi kartı kullanmak istemiyorsanız, hemen bir ukash kart satın alın derim. avantajlarını gördüğünüzde bana hak vereceksiniz.

 • Yeliz 11 April 2013 at 13:08

  bayanlar siz de benim gibi ukash kart ile internet üzerinden istediğiniz gibiş online alışveriş yapabilirsiniz. bu kartı çevremde bulunan herkese öneriyorum. özellikle alışveriş meraklısı bayanlar için oldukça etkili bir ön ödemeli kart. her şeyden önce güvenli bir şekilde alışveriş yapılmasını sağlıyor :)

 • Hülya 13 May 2013 at 11:11

  bende ukash kart satın almak istiyorum ancak bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. sitenizde ukash kart satışı yapılıyor sanırım. bunun için kiminle iletişime geçmem gerekiyor. bir an önce ukash kart satın almak ve artık internette kredi kartı kullanmak istemiyorum.

Yorum Yazın