7/24 Canlı Destek

Güvenli Ukash Kart Satın Almak

Ukash kart yeni sistem bir ödeme aracı olarak birçok insan tarafından kullanılmaktadır. İnternet üzerinden yapılan parasal işlemlerde ödeme aracı olarak kullanılmaktadır. Son yıllarda kullanımının artması kredi kartının yerine aday olduğunu göstermektedir. Kartın kullanım kolaylığı tercih edilmesinde en önemli etkenlerin başında gelmektedir.

Ukash kart İngiltere’de kullanıma sunulan ve tüm dünyada hızla kullanılmaya başlanan bir ödeme aracıdır. Geçerli olduğu herhangi bir sitede bu site isterse dünyanın öbür ucundaki bir site olsun ödeme aracı olarak kullanılabilen kart sayesinde istediğiniz siteden alışveriş yapma imkanını elde etmiş olursunuz. Ukash geçerli olan sitelerde ödeme aracı seçeneklerinden Ukash’ı tuşlayarak ödemeniz gereken bakiyenizi ödeyebilirsiniz. Çevrimiçi oyun geçerli olan kart ile ilgili sitelerde parasal işlemlerinizi halledebilirsiniz. Kartla skype kontör yükleyerek şehirlerarası konuşmalarınızı keyifle yapabilirsiniz. Geçerli olduğu 12 000 üzerindeki alışveriş, oyun sitelerinde kullanılan kartın kullanımı güvenli ve hızlıdır. Zaman kaybetmeden ödeme yaparak rahat ve huzurlu alışverişin keyfini yaşama şansını elde edersiniz. Ukash kart yeni düzenlemelerle kredi kartı ile de alınabilmektedir. Kartın yetkili satıcısı biz ile iletişim kurarak fikir edinebilirsiniz. Ukash almak için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Canlı MSN desteği ile Ukash almak isteyen herkese yardımcı olmaya ve bilgi sahibi yapmaya çalışan operatörlerle sitemizde bağlantı kurarak merak ettiğiniz soruların yanıtını alabilirsiniz.

Dünya çapında geçerli olan ve güvenli bir kullanım sistemi ile çalışan kartla sorun yaşamadan alışveriş yapabilir ve ödemelerinizde ukash kartı tercih edebilirsiniz. Kart sahibinin sahip olduğu on dokuz haneli pin numarası kartın başkaları tarafından kullanılmasına imkan vermemektedir. Pin kodu her alışveriş sonrası yenilenerek güvenlik en üst noktaya taşınmaktadır. Kart Euro para birimine göre fiyatlandırılmaktadır. 5, 10, 15, 20, 25, 50, 100 ve 250 Euro karşılığı ukash alımı yapılmaktadır. Piyasada Euro para biriminin fiyat değişikliklerine göre Türk lirası olarak fiyatlandırılması farklı olabilmektedir. Euro yükseldiğinde fiyatlarda yükselmektedir. Örneğin; şu anda 50 Euro Ukash Türk Lirası ile 129 lira etmektedir. Euro yükseldiğinde bu fiyatta yükselmektedir.

İnternette alışveriş yapmayı sevenler ve çevrimiçi oyun sitelerinde zaman geçirenler ukash kart sahibi olmalıdır. Parasal işlemlerde kısa ve hızlı işlem yapısı ile ukash kart, size hayatı daha kolay hale getirmektedir. Ukash, online ortamında yaptığınız alışverişlerde ya da soysal alanda tüm ödemeleri güvenli bir kart ile yapabilmenizi sağlayan sanal sistem olarak geliştirilmiştir. Bu kart İngiltere tarafından çıkartılmış ve sadece online alışveriş sitelerinde ya da sosyal medyada yaptığınız tüm faaliyetlerinizde ödeme sağlayan bir karttır. Bu kart sayesinde kredi kartınız ile ödeme yapma devrine son vererek güvenli şekilde ödeme yapabileceksiniz. Ukash kartı, sanal alem dışında dışarıda yaptığınız alışveriş sırasında kesinlikle kullanamazsınız.

Bir sanal para, sanal kart olarak geçmekte ve sadece online firmalar aracılığı ile satışı yapılmaktadır. Sizin belirlediğiniz miktar kadar kredi kartı, paypal, mobil sistem ya da banka havalesi ile firmaya ödeme yaparak birkaç saniye içerisinde 19 haneli şifreniz mesaj olarak iletilir. İletilen bu şifre ile online ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile Ukash kart, dolandırıcılara karşı dikkatli davranmalısınız. Çünkü bu sanal kartların son yıllarda çok fazla satılması sahte firmaların oluşmasına sebebiyet vermiştir. Güvenlik testinden geçmiş olan sitemizden hızlı bir şekilde kartınızı temin edebilirsiniz.


 • Cem Kılıç 08 April 2013 at 21:31

  eğer güvenli bir ukash satış sitesi arıyorsanız sizlere ukashbay.com adresini tavsiye ederim. yaklaşık bir yıl önce ukash kart ile tanıştım ve o zamandan bu yana ukashbayi.com adresinden kart satın alıyorum ve oldukça memnunum. tüm yetkililere buradan teşekkür ederim.

 • Cem Yıldız 08 April 2013 at 21:33

  ukash kart ile her zaman güvende olduğumu hissetmişimdir. en çok da kredi kartı kullanmadığım için güvenli online işlemler gerçekleştirdiğimi düşünüyorum. ukash ile sadece pin kodu ile online ödeme yapıyorum ve bunun dışında başka bir bilgi paylaşmak zorunda kalmıyorum. ukash kartları deenyin derim.

 • Melek Çelik 08 April 2013 at 21:35

  online ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapmak istiyorsanız, sizlere ukash kart seçeneklerinden birini öneririm. bu kart ile istediğiniz siteden alışveriş yapabilir ve online para transferi gerçekleştirebilirsiniz. tek yapmanız gereken benim gibi bu kartlardan birine sahip olmak. o kadar :)

 • Caner 12 April 2013 at 00:08

  sitenizde sürekli ukash kart satın alıyorum ve bu süreçte hiçbir zaman sıkıntı yaşamadım. verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkür etmek istiyorum. bir sorun olacak? acaba ukash kartın en yüksek limiti 250 euro mu? bundan daha yüksek bir ukash limiti var mı? eğer varsa nasıl satın alabilirim?

 • Bülent Gürel 12 April 2013 at 00:12

  ukash kart satın alırken sizin sitenizden yararlanıyorum ve ukash satın almak istediğim zamanlarda hiçbir zorluk yaşamıyorum. istediğim ukash limitini seçiyorum ve yetkililer ile gerekli görüşmeleri yaparak kolayca ukashımı satın alıyorum. herkese çok teşekkür ederim.

 • Ziya 11 May 2013 at 14:14

  siteniz hakkında araştırma yaptığım ve öğrendiğim kadarıyla güvenilir bir site. bende bir ukash kart satın almayı düşünüyorum, ancak en yüksek limit 250 euro mu? daha yüksek limitte bir ukash kart satın almak mümkün değil mi? bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim.

Yorum Yazın