7/24 Canlı Destek

Ukash Kart Sanal Kullanımı

  • 23 July 2013

ukash yetkili bayi Ödemelerimizde ve kart kullanımlarında bizler için öncelikli tercih kullandığımız kartın güvenli oluşudur. Bunun öncelikli olmasının nedeni artık ödemelerde bazı sorunların ve dolandırıcılıkların oldukça sık yaşanmasıdır. Bu sorunlara ve dolandırıcılıklara genellikle internet üzerinden yapılan ödemelerde veya çalıntılar sonucunda rastlamaktayız. Tüm bu olumsuz durumların önüne geçebilmek için kart kullanımlarında güvenli olana yönelmekteyiz. Günümüzde güvenilir kart denildiğinde ise akla ukash kart gelmektedir. Ukash kart güvenli olmasının yanı sıra kullanıcılarına sağladığı kullanım avantajları ile de adından sıkça söz ettirmektedir. Ukash kart bayi tarafından alınabilen bir karttır. İlgili bayiye başvuru yapıldıktan kısa bir süre sonra size ukash kart numaranız verilir.

Ukash kart tüm dünyada kullanılan güvenli bir karttır. Bazı ülkelerde kullanıcılarına somut bir şekilde verilirken, ülkemizde olduğu gibi bir takım ülkelerde ise sadece kart numarasından ibaret olan bir sanal karttır. Ukash kartın güvenliğini arttıran durumlardan biri de aslında sadece kart numarasından ibaret olmasıdır. Bu sayede diğer kartlarda yaşanan çalıntı kayıp gibi olumsuz durumlar ukash kartta yaşanmaz. Ukash kart kullanımı sırasında müşterisinin kişisel bilgilerini vermez. Bu sayede kişi kişisel bilgilerini kullanmadan dilediği işlemi yapma şansına sahip olur.

Ukash yetkili bayi sayesinde oldukça kısa sürede edinebileceğiniz ukash kart aynı zamanda tek kullanımlık olarak da karşımıza çıkabilmektedir. Örneğin önemli bir ödeme yapmanız gerekiyor. Ancak bu ödemede güvenlik sizin için oldukça önemli. Tek kullanımlık ukash kart sayesinde sadece kart numaranızı vererek ödemenizi güvenli bir şekilde yapmanız mümkündür. Siz gereken ödeme ve işlemi yaptıktan sonra kullandığınız ukash kart numarası artık geçersiz olacak ve bir başkası tarafından kullanılamayacaktır. Bu özelliği sayesinde de ukash kartın ne kadar güvenli olduğunu görmekteyiz.


Yorum Yazın