7/24 Canlı Destek

Ukash kart para yatırma nasıl yapılır?

Yaklaşık 14 binden fazla online alışveriş sitesi üzerinde kullanıcılara alışveriş imkanı tanıyan ukash kart, hızlı ve güvenilir ödeme sistemi ile oldukça avantajlı bir sanal kredi kartı olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanıcıların kredi kartı ve kişisel bilgilerini internet sitelerine vermelerini önleyen bu kart, güvenli bir alışveriş açısından istenen sonuçların ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Ukash kartlar kolayca satın alınabildiği gibi bu kartlara para yatırma işlemleri de oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Ukash kart para yatırma nasıl yapılır?

Ukash kartlara para yatırma işlemi yapmak için öncelikle satış yapan firmanın msn destek hattı üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Bunun ardından ukash kartınızın mevcut bilgilerinden yola çıkılarak müşteri temsilcileri para yatırma konusunda sizlere yardımcı olmakta ve kartınızın limitini istediğiniz miktara kadar artırmaktadır. Bu işlem esnasında müşteri temsilcileri sizlere bir hesap numarası verecek ve bu hesap numarasına kartınızın limitini ne kadar artırmak istiyorsanız o miktarda para yatırmanızı isteyecektir. Para yatırma işleminin ardından oldukça kısa bir süre sonra ukash kart limitiniz istenen konuma gelecek ve alışveriş yapmak için yeterli oranda paranız kartınızın içinde yer alacaktır.

Siz de bir ukash karta sahipseniz ve kartınıza para yatırma işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız, firmaların müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeli ve bunun ardından para yatırma işlemini gerçekleştirmelisiniz. Online alışveriş sitelerinin en iddialı ödeme sistemi ukash karta sahip olun ve dilediğiniz her ürüne onunla kavuşun.


 • Yüksel 04 April 2013 at 20:57

  sitenizden ukash kartımı kolayca bozdurabildim. canlı destek veren arkadaşlar bu konuda bana çok yardımcı oldu ve kısa süre içerisinde vermiş olduğum banka hesap numarasına kartımda bulunan paranın tamamı yatırıldı. herkese buradan teşekkür etmek istedim.

 • Sırrı 04 April 2013 at 21:02

  ukash kartımı kolayca bozdurabildiğim sitelerden biri sizin siteniz. nakit paraya ihtiyaç duyduğum an sitenizle iletişime geçtim ve ukash kartımı kısa süre içerisinde bozdurdum. ardından nakit para sıkıntımı da halletmiş oldum. hizmet veren herkese buradan tşk etmek istiyorum.

 • Evren 14 May 2013 at 01:59

  uzun süredir ukash kart kullanıyorum, ancak ukash bozdurma işlemine hiç gerek duymamıştım. geçenlerde aniden nakit para sıkıntısı çektim ve aklıma bir anda ukash kartım geldi. hemen sitenize giriş yaptım ve ukash bozdurmak istediğimi söyledim ve işlemler çabucak gerçekleşti. :) teşekkür ederim

 • orbay çakar 27 May 2013 at 10:55

  oyun adresime nasıl para yatırabilirim

Yorum Yazın