7/24 Canlı Destek

Ukash Kart Sayesinde Kolay Alışverişler

  • 22 January 2013

Kişisel ve gizli bilgilerinizi vermeden, harcama limitinizi aşmadan, kullanılabilir bakiyeniz kalmadığı için alışveriş ya da harcama yapamama sıkıntısına düşmeden, gönül rahatlığıyla kullanabileceğiz akıllı mı akıllı, hesaplı mı hesaplı Ukash kartı denemenizi tavsiye ederiz.

Ukash kart sanıldığı gibi herhangi bir bankanın kredi kartı değildir. Sanal bir karttır. Kullanımı sırasında sadece gireceğiniz bir pin koduyla bütün harcamalarınızı ve alışverişlerinizi rahatlıkla ve sorunsuz gerçekleştirebileceğiniz çok pratik bir karttır. Satışı internet siteleri üzerinden yapılan bu sanal kartı gerek internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde gerek herhangi bir mağazada yapabileceğiniz alışverişlerinizde güvenle kullanabiliyorsunuz.shopping-online-thumb155x155

Ukash kartı, başvuru yapacağınız sitelerde paketler halinde bulacaksınız. On dokuz haneli bir kart olan bu sanal karta 10 Euro’dan başlayarak 250 Euro’ya kadar dilenirse de daha yüksek limitler yüklüyorsunuz. Ve fatura ödemeleriniz dahil, internet üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizde, mağazalarda, butiklerde, kuyumcularda kullanabiliyorsunuz. Şu an itibariyle binlerce noktada tanımlanmış olan Ukash kartı pek çok alışveriş ve harcama noktasında kullanabiliyorsunuz.

Kartınızdaki limiti istediğiniz zaman bozdurabiliyor, kullanım yapmayacaksanız kartınızda kalan bakiyenizi geri alabiliyorsunuz. Satış sonrası kusursuz bir destek veren Ukash kart yetkilileri müşteri memnuniyeti için her şeyi düşünmüş. Sayısız çağrı merkezi çalışanı ile yedi gün yirmi dört saat verdikleri hizmet sayesinde, istediğiniz an istediğiniz bilgiye ve hizmete ulaşabiliyorsunuz. Limitiniz bittiyse istediğiniz anda yenileyebiliyorsunuz. O anda bütçenize uygun paket hangisiyse istediğiniz paketi satın alarak yükleme yapabiliyorsunuz.

Bir tek pin koduyla istediğiniz yerde istediğiniz anda harcama gerçekleştirebileceğiniz olan Ukash kart sayesinde eteğinizdeki bir sürü taştan kurtulabiliyorsunuz. Limit yetersizliği, rakamların çıldırdığı kabarık ekstreler, yeniden harcama yapmak için hesap kesim tarihinin geçmesini beklemek gibi dertlerden kurtuluyorsunuz. Ayrıca kredi kartına güvenerek yaptığınız daha sonra ödemek için altından kalkamadığınız, bütün bir ay ödemek için kıvrandığınız durumları da ortadan kaldırıyor. Çünkü paketiniz bittiğinde yani kartınızda limit kalmadığında harcama gerçekleştiremediğiniz için istenmeyen sonuçlar yaşanmasını da önlemiş olacaktır.

Bankalara ait olan kredi kartlarında yaşanan hiçbir sıkıntı Ukash kartta yaşanmamakta. Her banka en az altı ayda bir kullanmış olduğunuz kredi kartınıza ait hesabınız için rutin olarak hiçte az denemeyecek bir miktarda hesap işletim ücreti almaktadır. Yıl boyunca ödediğiniz hesap işletim ücretleri toplandığı zaman hatırı sayılır bir meblağ ediyor. Kredi kartları için ödenilen aylık ya da yıllık vergiler, gecikme faizleri, her dönem yenilenen ve çoğu kez kredi kartı kullanıcısının şubeye gitmeden öğrenemediği uygulamalardan dolayı ödenmek zorunda kaldığı faturalar derken büyük bir bütçe eden kredi kartı harcamasına kıyasla Ukash kart son derece masrafsız ve ekonomik.

Çünkü son derece sadece ve pratik bir kart. İstediğiniz limitte yükleme yapmak suretiyle, herhangi bir faiz, vergi, hesap işletim ücreti ödemeden limitiniz bittiğinde de harcama yapamadığınız için bütçenizi aşan harcamaların önüne geçen Ukash karta sahip olmakta kullanmakta oldukça kolay ve hesaplı. Kartın satın alınması ve satış sonrası destek hizmeti için internet üzerindeki sitelerin en çok tercih edilenlerinden kartı temin etmeniz yaşayacağınız olası mağduriyetleri ortadan kaldıracaktır. Paket fiyatlarının değişmediği sitelerde en önemli şey daha önce hizmet alan kişilerin memnun kalmış olması. Sizin de tercih nedeniniz olmalı ve tercihinizi Ukash kartın en çok satışını gerçekleştiren site ya da siteler üzerinden olmalı. İyi bir internet kullanıcısı ve alışveriş takipçisiyseniz dönemsel olarak gerçekleşen Ukash kart kampanyalarını ve indirimlerini de kaçırmayacaksınız demektir. Kartı satın aldığınız internet sitesini ve Ukash kartın sosyal medyasını takip ederek pek çok indirim ve kampanyadan faydalanabileceksiniz.


Yorum Yazın