7/24 Canlı Destek

Ukash Kart ile Kontrol Sizde

Sanal ortamda alışveriş yapmayı sevenler, skype ve oyun sitelerinin müdavimi olanlar için son yıllarda çok güvenli ve zahmetsiz bir ödeme biçimi uygulanıyor. 2000’li yılların başında İngiltere’de başlayan ukash kart uygulaması insanlara güvenli ve modern alışverişin kapılarını açıyor. Normal şartlarda inretnet üzerinden alışveriş yapıyorsanız, facebook oynuyor ya da hizmet alıyorsanız, ödeme işlemi için banka hesap no, TC kimlik no gibi sayısız kişisel bilginizi paylaşmanız istenir. Fakat ukash kart ile sanal ortamda ödeme yaptığınızda sadece tek kullanımlık ve 19 haneli şifrenizi kodlamanız yeterlidir.

İnternet üzerinden alışveriş yapanlar siber saldırılara maruz kalacakları korkusunu Anasayfa Testher zaman yaşarlar. Bütçelerini aşmaktan ve ödeme zorluğu çekmekten endişe ederler. Şöyle ki; sanal ortamda aradığınız bir ürünü buldunuz ve çok beğendiniz. İnsan psikolojisi çok çabuk değişir, birkaç dakika içinde beğendiğiniz ürünü almış olursunuz. Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapmışsanız ve aldığınız ürünün fiyatı bütçenize göre biraz yüksek ise, bir zaman sonra huzursuzluk duymaya başlarsınız. Gerçekten bu ürüne ihtiyacınız olup olmadığını sorgularsınız ve aldığınız ürünü çok sevmenize rağmen sizi mutlu etmez. Ay sonunda gelecek hesap özetini endişe ile beklersiniz. Ancak aynı ürünü ukash kart ile ödeme yaparak alırsanız,  kartınızda bulunan bakiye yeterli, ise ürünü alırsınız eğer bakiye yetersiz kalıyorsa ödeme işlemi gerçekleşmez ve satış iptal olur. Sizde o arada gerçekten bu ürüne ihticanız olup olmadığını düşünüp sağlıklı bir karar verirsiniz. Gerçekten almayı düşünüyorsanız kartınıza bakiye yükler ve ürünü satın alırsınız.

İnternet üzerinden satış yapan ünlü ve köklü firmaların birçoğu artık ukash ile ödeme kabul ediyor. Ukash logosu gördüğünüz bir alışveriş ya da oyun sitesinden istediğiniz ürün ya da hizmeti alırsınız ve aldığınız ürün ya da hizmeti peşin ödeme ile aldığınız varsayarak ödeme zorluğu endişesini yaşamazsınız. Modern dünyaya uyumlu bu ödeme yöntemini kullanarak prestijli bir dünyanın üyesi olursunuz.

Dünya çapında ün yapmış oyun siteleri de ukash kart ile ödeme kabul ediyor. Şans oyunlarına, facebook oyunlarına meraklı iseniz ve bu siteleri ara sıra ziyaret edip şansınızı deniyorsanız, sizin içinde en uygun ödeme biçimi ukash karttır. Facebook oyunları müdavimleri genellikle bir noktadan sonra kontrolünü kaybeder, oydadıkları oyunu kaybetseler bile vazgeçmek istemezler. Oyun sırasında ödemeyi kredi kartı ile yapıyor ise, elden sıcak para çıkışı olmadığı için oynama hırsları daha da kamçılanır. Ancak çoğu kez üstüste kaybettiği oyunlar, ay sonunda acı tablo olarak önüne çıkar. Ukash kart ile facebook oyunları oynayan birisi ise ancak kartındaki bakiye tutarınca candy crash saga oynayabilir. Bu durum o anki heyecan ile can sıkıcı bir durum olarak algılansa da, sonrasında bu uygulamanın ne kadar yerinde olduğunu fark eder.


  • Hande 11 April 2013 at 11:59

    ukash kart sayesinde siz de online alışverişlerinizi sınırı aşmadan yapabilirsiniz. ukash kredi kartının aksine kullanıcılara kontrolü ele alma imkanı sağlar. ayrıca ukash ile istenen birçok siteden ürün almak mümkündür. bence siz de ukash satın alın ve alışverişlerinizde ukashı kullanın.

  • Ahmet Faruk 11 April 2013 at 18:20

    online ödemeler artık sadece ukash kartımı kullanıyorum ve kredi kartına ihtiyaç duymuyorum. bu sayede online alışverişlerimi hem güvenli hem de hızlı bir şekilde yapıyorum. bence siz de ukash kart limitlerinden birini satın alın ve benim gibi online alışverişlerinizi kişisel bilgilerinizi paylaşmadan yapın.

  • Aydın Demirel 28 April 2013 at 18:15

    online alışverişlere kontrolümü ukash kart ile sağlıyorum. yani ukash limitim ne kadarsa ona göre alışveriş yapıyorum ve hiçbir zaman için sorun yaşamıyorum. bence kredi kartı yerine ukash kullanmak her yönden daha avantajlı. herkese ukash kartı tavsiye ediyorum.

Yorum Yazın