7/24 Canlı Destek

Ukash Kart ile İnternet Daha Güvenli!

Ukash kart internet üzerinde ödemelerin güvenli bir şekilde gerçekleşmesini amaçlayan İngiltere Smart Vocuher L.T.D şirketi tarafından hazırlanmıştır. Ön ödemeli bir sanal karttır. 19 haneli bir koddan oluşur ve ödemeleriniz yalnızca bu kodu paylaşmanız gerekeceği için son derece zahmetsiz ve hızlı olur.

İnternette birçok insanın mağdur oluşuna şahit olduk, maddi veya manevi zararlara uğranıldığını gördük, Bu nedenle internette gezinirken bir türlü stres ve endişelerimizden arınamadık. Oysa sizler için, memnuniyetinizi sağlamak için hazırlanan ukash kartın güvenlik sistemi en son teknolojik altyapı ile hazırlanmış ve SSL sertifikası ile desteklenmiştir. Mağduriyet söz konusu değildir. Dünya üzerinde birçok Avrupa ülkesinde binlerce ödeme noktasında Ukash’ın güvenli ödeme seçeneğinden yararlanmak mümkündür. Ukash kartı satın alma, kullanma, yükleme yapma veya Ukash kartı nakite çevirme işlemleri çok kolay ve hızlı gerçekleşir. Ukash firmaları bu işlemler veya merak edilen durumlar için 7/24 çevrimiçi hizmet vermektedir.

Ukash karta yapılabilecek yükleme miktarları hemen hemen her bütçeye uygun şekilde tasarlanmıştır (5, 10, 15, 20, 25, 50, 100 veya 250 Euroluk limitler şeklinde) ve yükleme bir defaya mahsustur. İkinci bir yükleme için yeni bir 19 hanelik kod edinmeniz lazımdır.

Ukash kart ile sizlere sunulan bir diğer avantaj ise, ödemeler sonrasında kartta kalan miktarı kısa bir süre ve cüzi bir komisyon ücretiyle nakite çevirebilmenizdir. Bu işlemi Ukash kartı satın aldığınız firma ile veya ödeme yaptığınız internet sitesi ile yapabilirsiniz.

Ukash kart dünya çapında iddialı ve başarılı bir güvenli alışveriş seçeneğidir, bu alanda sürekli güncellenmekte ve geliştirme çalışmaları devam etmektedir.


 • Teodoros Mastikopolo 30 November 2012 at 12:49

  Ukash kart dünya çapında gercekten cok kullanılan alışveriş seçeneği ve burasıda doğru adres olduğunu iddaa ediyorum bu güvenli,hızlı satış icin tşkrler Onur bey

 • Demet Can 05 April 2013 at 20:01

  benim gibi ukash kart alın ve internet üzerinde yaptığınız online işlemlerde içiniz rahat olsun. çünkü ukash kart ile artık internetten yapılan online alışverişler daha güvenli. uzun süredir ukash kullanıyorum ve kullanım sırasında herhangi bir sorun yaşamadığımı söyleyebilirim. ayrıca ukash kartımı bu siteden aldığımı da belirtmek isterim.

 • Ertan 05 April 2013 at 20:03

  ukash kart kullanarak siz de internet üzerinde kendiniz için güvenli bir alışveriş platformu meydana getirebilirsiniz. 3 ay önce aldığım ukash kartın ardından artık kredi kartı kullanmıyorum ve kendini internetten yaptığım işlemlerde güvende hissediyorum. siz de hemen bir ukash alın ve ayrıcalıklı bir sanal karta sahip olun.

 • Çoşkun 05 April 2013 at 20:07

  ukash kart kullanıyorum çünkü internet ortamında kendimi güvende hissettiren kartlardan biri ukash. ukash ile istediğim siteden herhangi bir sorun yaşamadan ürün alımı yapabiliyorum. bunun yanında facebook gibi sosyal paylaşım alanlarında oyun ödemelerimi de ukash kart ile yapıyorum ve kredi kartı kullanmama gerek kalmıyor.

Yorum Yazın