7/24 Canlı Destek

Ukash Kart Sistemleri ve Güvenlik

İnternetten alışveriş yapıyorsunuz. Çoğunlukla kredi kartı, havale, kapıda ödeme gibi sistemleri kullanıyorsunuz. Bu doğrultuda alışverişlerinizi bir şekilde tamamlıyorsunuz. Bu ödeme imkânları varken neden Ukash gibi henüz çok bilinmeyen bir sisteme başvurayım diyebilirsiniz. Fakat yazıyı okuduğunuzda ukash kartı çok iyi tanıyacak ve bundan sonraki alışverişlerinizde kullanmak isteyeceksiniz. Özellikle internet tehditlerinin oldukça çok olduğu günümüzde bu tür güvenlik önlemleri sizin için çok faydalı olacaktır.

Bildiğiniz üzere internet alışverişi artık çok yaygındır. Günümüzde pek çok insan mağazalara gidip vakit harcamak yerine internetten almayı tercih ediyor. Çünkü aynı ürünü mağaza fiyatının çok altında internet üzerinde kolaylıkla bulabiliyor. Ayrıca mağazadan daha çok çeşit, daha çok alternatif internette bulunuyor. Sizin şehrinizde olmayan bir markanın ürünlerini bile bu sayedealabiliyorsunuz. Bu yüzden internet alışverişi, alışveriş yapmak isteyenler için sonsuz bir kaynaktır. İnternet alışverişi bu kadar iyi bir kaynak ve kolay ulaşılabilir olmasına karşın pek çok sıkıntıyı da içinde barındırmaktadır. İnternet alışverişi sırasında kart numarası ve kişisel bilgileri alınan kullanıcıların, kart bilgilerine ve hesaba kolayca sızan ve insanların parasını çeken firmalar, paralarını alıp ürünü göndermeyen firmalar ve kargo içerisine hiçbir şey koymadan boş gönderen firmalar… İnternet olan firmalarda ise kart ve kimlik doğrulama işlemleri dakikalarca sürmekte ve fazla vaktinizi almaktadır. Hem güvenilirliği sağlamak hem de vakit kazandırmak adına geliştirilen Ukash kart tamda bu noktada, neden ukash sorusunun cevabını vermektedir. İstediğiniz alışveriş sitesine giriyorsunuz, ürünü seçiyor ardından ödeme seçeneği olarak Ukash diyorsunuz ve 19 hanelik Ukash kart kodunuzu giriyorsunuz ve işte alışverişiniz bunların ardından tamamlanıyor. Ukash ile alışveriş yapmak bu kadar kolaydır.

Bu nedenle alışverişlerde Ukash kartı kullanmalısınız. Çünkü Ukash hem hızlı hem güvenilirdir. Üstelik Ukash sadece alışveriş sırasında değil, Ukash kartın kendini satın alırken de güvenli. Nasılmı? Ukash kart tedarik edeceğiniz her firmada Ukash’ı almanız için EFT seçeneği bulunmaktadır. Bu da güvenliğinizin sağlanması demektir.Bu özellik sayesinde Ukash’ı alacağınız sitelere ya da firmalara da kimlik bilgisi vermenize gerek kalmamaktadır. Ödeme yapmak için bir banka hesabına bile ihtiyacınız olmayacak çünkü bankamatikten kartsız işlem yaparak ödemenizi yapabilirsiniz.

Hem Ukash’ı alırken hem de Ukash kartı kullanırken hiçbir şekilde güvenlik zaafı yaşamadan alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik ukash kartın hemen hemen tüm sitelerde geçerliliği bulunmaktadır. Bu nedenle herhangi bir kullanım sorunu da yaşamanız mümkün değildir. Kartınızda bakiye olana kadar istediğiniz siteden istediğiniz şeyi alabilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bu doğrultuda hiçbir şekilde bir sınırlama yoktur.

Ukash kart minimum 10 Euro’luk paketler halinde satılmaktadır. Burada ihtiyacınıza göre istediğiniz paketi satın alarak ukash kartı temin edebilirsiniz. Alışverişlerinizi yaptıktan sonra eğer kartınızda bakiye kalmışsa ve bu bakiyeyi geri alabilirsiniz. Ukash kart bozdurma, bu doğrultuda başvurmanız gereken bir işlemdir. Ukash aldığınız yere başvurarak Ukash kart bozdurma işlemini başlatabilir ve kısa süre içerisinde bakiyenizdeki parayı hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu özelliği ile de size herhangi bir mağduriyet yaşatmayan Ukash Kart oldukça faydalıdır.

Tüm bunlar doğrultusunda özellikle internet üzerinden sürekli bir alışveriş yapıyorsanız mutlaka Ukash kartı denemeli ya da kullanmalısınız. Özellikle sürekli internet üzerinden tehditlerin gündemde olduğu ve kişilerin mağdur olduğu durumlar yaşandığı günümüzde bu tür önlemler ile güvenliğinizi sağlamanız çok çok önemlidir. Bunun için en iyi yol Ukash kart kullanmak olacaktır. Güvenlik, Ukash kart ile sizin yanınızda olacaktır. Keyifli alışverişler…


  • İdris Aslan 07 April 2013 at 19:21

    internet ortamında ukash karttan daha güvenli bir online ödeme sistemi bulamazsınız. ben uzun süredir ukash kart kullanan biriyim ve şu ana kadar yaptığım online alışverişlerde hiçbir sorun yaşamadım, aksine ukashın avantajları ile karşılaştım. bence siz de bu kartlardan birini alın ve kısa sürede istenen sonuçlara ulaşın.

  • Aziz Kanay 07 April 2013 at 19:23

    ukash kartı gerçekten güvenli buluyorum. çünkü onunla alışveriş yaparken hiçbir şekilde güvensizlik yaşamıyorum. bunun en önemli nedeni tabiki kişisel bilgilerimi paylaşmamam oluyor. bence internette kişisel bilgilerin paylaşılması çok riskli bu neden herkese bir ukash kart öneririm.

  • Emine Aslantepe 07 April 2013 at 19:25

    bende birçok gibi internetten yaptığım online alışverişlerde kredi kartımı kullanıyordum, ancak ukash kartla tanıştıktan sonra kredi kartı kullanmayı bıraktım ve online alışverişlerimi ukash kartla yapmaya başladım. ukash kart ile özel bilgilerimi paylaşmıyorum. bu durum benim için en önemli ayrıntılardan biri.

Yorum Yazın