7/24 Canlı Destek

Güvenliğinizi UKASH KART ile Sağlayın

  • 10 January 2013

Bankalar ve kredi kartları insanların en büyük mağduriyetlerindendir. Kredi kartları günümüz dünyasının vazgeçilmezleri arasındaki yerini sabitlemiş olsa da getirdiği zararlar kullanıcılarını her zaman düşündürmektedir.Birbirinden farklı kampanyalarda sağladığı avantajın yanı sıra alınan komisyonlar, yavaş işlem ve diğer bir takım sorunlardan dolayı kredi kartları hala düşündürmektedir. Kartların en çok kullanıldığı yer olarak ise internet gösteriliyor. İnternet üzerinde hizmet veren sitelerden yapılan alışverişler son dönemlerde muazzam bir artış göstermektedir. Bu artışın altında ucuz ürün ve bol çeşit politikası yer alıyor olsa da alışverişlerin çok büyük bir kısmında kredi kartlarının kullanılıyor olması düşündürücü bir başka konuyu temsil ediyor. İnternet alışverişlerinin daha hızlı yapılması için kullanılan kredi kartlarından alınan komisyonlar ve riskler insanları alternatifler aramaya yönlendirmektedir.

E-ticaret siteleri güvenlik konusunda gereken önlemleri alıyor olsalar da kullanılan bilgiler bu duruma imkân tanımıyor. En güvenli olarak gösterilen siteler bazı saldırılara karşı yetersiz kalabiliyor. Bilişim korsanları hemen her siteye yaptıkları ataklar ile kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi ele geçirebiliyorlar. Bu durum karşısında çaresiz akalan site sahipleri ile alışveriş esnasında size dayattıkları sözleşme içerisindeki alt maddeler ile size bu durumu kabul ettiriyorlar. Hâlbuki bu durumu kabul etmektense daha güçlü daha güvenli ve daha gizli bir yöntem sayesinde hayatınıza yenilikler getirebilirsiniz.

Ukash sizi tüm sorunlardan koruyacak şekilde tasarlanmış kullan at özellikli, ön ödemeli sanal bir karttır. Ön ödemeli olması fatura şoklarının önüne geçmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bankaların aldığı komisyonlara maruz kalmadan alışveriş yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Birbirinden farklı binlerce site üzerinde kullanabileceğiniz kartınız ile dünyanın neresinde olursanız olun kaliteyi ucuza alacaksınız. Her zaman keyif içerisinde kullanacağınız kartınız ile alışveriş zevkiniz hiç yarım kalmayacak. Ukash satış temsilcileri ile alacağınız kartınız eni dünya düzeninin bir kopyası niteliğini taşımaktadır. Her toplumun kendine özgü nitelikerini bünyesinde barındıran internet teknolojisi sayesinde sizde kalite ve hizmet anlayışına bir arada sahip olacaksınız. Satış sitelerinin size sundukları kolaylıklar sayesinde kısa sürede alacaksınız. Size düşen kullanacağınız bakiyeyi belirlemek ve ödeme kanalları ile sisteme giriş yapmak. Size özel tanımlı kartınız kısa süre içerisinde aktif hale gelecektir. Kartınızı istediğiniz anda kullanmaya başlayarak kalite ve güvenliği test edebilirsiniz. Özellikle yurt dışı alışverişlerinizde kurlar arası farktan doğan mağduriyetleri tamamen son erdireceksiniz. En zor dönemlerinizde size yardımcı olacak yeni dostunuz ile keyifli zaman dilimleri sizleri bekliyor. Bu kartı tercih edenlerin en önemli sebeplerinden bir tanesi de Ukash bozdurma kolaylığıdır. Kartınız yapısal olarak kullan at özelliğe sahip olduğu için yaptığınız harcamaların ardından kalan bakiyeniz boşa gitmeyecektir. Kalan bakiyenizi ya da acil nakit ihtiyacı duyduğunuzda kartınızda bulunan kredilerinizi nakit haline getirebilirsiniz. Ukash bu özelliği ile size sanal bir cüzdan görevi görecektir. Tamamen ücretsiz bu özellikleri ile tüm dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor.

Bankaların dayatma ve zorbalıklarından bunaldıysanız ve artık değişim zamanı diyorsanız bu kart tam size göre. İnternet alışverişlerinizi en güvenli hale getirecek ve yaptıklarınız ile herkesi kendinize hayran bırakacaksınız. Geleceğin teknolojisi bugünden size sunuluyor. İmkanlardan faydalanmak ve hemen satın almak için en yakın temsilci ile irtibata geçiniz. Kısa süre içerisinde kullanıma alışacak ve vazgeçemeyecekleriniz arasına dahil edeceksiniz. Hayatın size hazırladığı kötü sürprizlere Ukash ile karşı çıkın.


Yorum Yazın