7/24 Canlı Destek

Ukash Kart Genel Özellikleri

Ukash Kart Nedir : Ukash kart, internet üzerinden güvenli alışveriş yapmanıza, stres yaşamadan online oyun oynamanıza olanak sağlayan ön ödemeli bir sanal karttır. Size internette sorunsuz bir ödeme yaptırmayı amaçlamaktadır.

Ukash Kartı Satın Alma : Kartı satın almak oldukça basittir. İnternet üzerinden Ukash firmalarıyla irtibat halinde olarak bir kart talep etmeniz ve bazı temel bilgileri paylaşmanız yeterlidir. Uzun uğraşlar gerektirmeyen bir işlem olan satın alma işlemi sonrasında size 19 hanelik bir dijital şifre bildirilmektedir.

Ukash Kartın Kullanım Alanları : Kartın kullanım alanı yalnızca online alışveriş siteleri ile kısıtlı değildir. Büyük firmalarca geliştirilen online oyun siteleri (Knight Online, Battleon, Ogame, Metin 2, Allods vb.)), Skype kontör işlemi veya fatura ödemeleri, bazı sosyal paylaşım sitelerinde kredi satın alma işleminde rahatlıkla kullanılabilen Ukash kart yasaldır ve hızlı çalışır.

Ukash Kartın Kullanımı ve Nakite Çevirme Avantajı : Ukash kartınız ile ödeme yapmayı tercih ettiğiniz online alışveriş sitelerinde, önünüze gelecek olan ödeme ekranına 19 hanelik dijital ukash şifrenizi girmeniz yeterlidir. Ekstra bir bilgi paylaşmak zorunda değilsiniz. Ayrıca dilerseniz ödeme sonrasında kalan bakiyenizi değerinde bozdurma avantajından yararlanabilirsiniz. Bu bozdurma işlemini kartı satın aldığınız firmadan veya ödeme yaptığınız online alışveriş sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler son derece basit ve hızlı gerçekleşir.

Ukash Kartın Kullanım Süresi : Ukash kart satın alındığı tarihten itibaren 1 yıl sonra kullanım süresi dolar. Kullanılmaya başlandığında da kartın limiti biterse, yine kartın iptali gerçekleşir. Yani Ukash kartlar tek kullanımlıktır. Alacağınız 19 hanelik dijital şifre bir kez kullanılabilir. Karta yeni bir yükleme yapmak için yeni şifre gerekir.


 • Onur 02 April 2013 at 15:24

  ukash son zamanlarda oldukça faydalı gördüğüm sanal kartlardan biri. bu kart sayesinde internetten online alışveriş yapabiliyorum. ayrıca ukash pin kodu denen bir olay var sadece 19 numaradan oluşuyor. Alışverişler için sadece bu numarayı girmek yeterli oluyor ukash bence herkesin kullanması gereken bir sanal kart

 • Didem 02 April 2013 at 22:14

  ukash kartı bende çok faydalı görüyorum. Özellikle online alışverişler sırasında kredi kartı yerine ukash kartı kullanabilmem benim için oldukça etkili bir avantaj. ayrıca ukash kart ile ödeme yapmak oldukça hızlı ve güvenli. ben herkese bir ukash kart tavsiye ederim.

 • Mahmut 04 April 2013 at 23:09

  ukash kart güvenli ve hızlı online alışverişler gerçekleştirdiği için kredi kartına göre tercih sebebim oldu. hem bu kart ile faiz ya da komisyon bedeli ödemiyorum. ödememi sadece en başta yapıyorum ve ardından istediğim her sitede ukash kartımı herhangi bir sorun yaşamadan kullanılıyorum

 • Salih 04 April 2013 at 23:11

  kredi kartı ile online alışveriş yapmak istemeyen herkes bence bu kartlardan birini satın alabilir. ayrıca satış işlemleri konusunda bu siteye güvenebilirsiniz. ben ukash kart kart alımlarımı bu siteden yapıyorum ve hiçbir zaman için sorun yaşamadım. sadece ukash limitinizi belileyin yeter. iyi günler

 • Osman 04 April 2013 at 23:12

  internette kredi kartı kullanmayı tercih etmeyenlerden biriyim. bu nedenle 3 ay önce ukash kart kullanmaya başladım ve artık tüm online işlemlerimi ukash kart ile hallediyorum. üstelik bu çok hizmet ile kendimi güvende hissediyorum ve istediğim her şeyi sorun yaşamadan satın alabiliyorum.

 • Seda Tel 11 April 2013 at 19:05

  ukash kart birbirinden harika avantajları olan bir sanal kart. isteyen herkes kısa süre içerisinde özel bilgilerini paylaşmadan ukash ile online alışveriş yapabiliyor ve bunun yanında her açıdan avantajlı bir konuma geliyor. bence etkili bir online alışveriş için herkesin ukashı tercih etmesi gerekir. iyi günler.

 • Şenol Susuz 11 April 2013 at 19:09

  ukash kart satın aldım, çükü bu kart ile kişisel bilgilerimi vermeden online alışveriş yapabileceğimi öğrendim. gerçekten de öyle kredi kartı kullanmadan ve kişisel bilgilerimi paylaşmadan internetten alışveriş yapabiliyorum. herkese ukashı tavsiye ederim. bir an önce satın alın ve kullanmaya başlayın.

 • Gökhan Sevencan 27 April 2013 at 23:32

  ukash kart kuzenimden duydum ve kullanmaya başladım. internetten kredi kartı ile alışveriş yapmayı sevmiyordum ve geçenlerde konu üzerinde konuşurken kuzenim ukash sanal kart ile online ödeme yapabilirsin dedi ve özelliklerini anlattı. bende hemen internetten bir araştırma yapıp ukash satın aldım. şu anda online alışveriş yapabiliyorum ve çok mutluyum :)

Yorum Yazın